Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 10:56:33

kurell >> ty to dáváš dohromady, a já už dal, vím o čem mluvím, neboj na Aukro taky koukám a za 1 tis tam motor s převodovkou jen tak neseženeš, je to docela problém, sehnat něco co neváží 50 kg a má to ty správný otáčky

    NTulo - Profil | Čt 2.1.2014 10:55:33

    kurell >> 5000?No tak to maš akorat za silon.

      Ntuzemak - Profil | Čt 2.1.2014 10:54:34

      Z5 >> zapoměl tam připsát 0...

        Nkurell - Profil | Čt 2.1.2014 10:54:11

        Z5 >> já to dávám všechno dohromady a nejsem tam ani na 3000kč motor mám svuj a ten koupíč na aukru za 1000kč

          NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 10:52:25

          kurell >> Humoristo, 5 tis ti bude sotva stačit na ten motor s převodovkou

            NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 10:34:43

            jurasoft >> tak není to zrovna levná záležitost,tady to prodávali dva lidi,jeden někde kolem zlína a pak nějaký kolega ze slovenska

              NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 9:39:40

              jurasoft >> dá se koupit,cena od 20-30tisíc,ale ty stojí za to:-)))

                NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 18:19:01

                Z5 >> to se pozná :-)

                  NZ5 - Profil | St 1.1.2014 18:17:52

                  Aleš10 >> jen mě zarazilo, proč je na tom videu záběr na ty šněky rozostřenej, podle mě jsou to vyhozený peníze a čas na výrobu tohoto typu mašiny na koule :_)

                    NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 18:15:58

                    Z5 >> díky ono to bude trvat asi ještě dlouho není na to moc času :-)

                      NZ5 - Profil | St 1.1.2014 18:13:52

                      Aleš10 >> jestli se do toho dáš, tak Ti přeju hodně štěstí a pevný nervy :-)

                        NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 18:12:47

                        Z5 >> jestli ti na začátku a na konci udělá 10 špatnejch kuliček je jedno aspoň je co do pva :-)

                          NZ5 - Profil | St 1.1.2014 18:11:02

                          Aleš10 >> mám výtlačku na 3 kg a myslím, že to od začátku do konce stejně nejede, můj názor.

                            NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 18:07:27

                            Z5 >> pistolí nee válec min. na pět kilo který bude tlačit píst

                              NZ5 - Profil | St 1.1.2014 18:00:41

                              Aleš10 >> myslím, že nestačil, potřebuješ stálou rychlost v přísunu hada a to pistolí neuděláš, proto tam mají ten šnekový podavač.

                                NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 17:58:24

                                Z5 >> jde to udělat i trochu jinak než přez trychtýř a šnek stačil by válec s pístem

                                  NZ5 - Profil | St 1.1.2014 17:56:03

                                  Aleš10 >> myslím, že ten strojek co dělá toho hada bude dražší než ty tři šneci :-)

                                    NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 17:54:06

                                    Z5 >> a další věc je že si to představuju jak na videu jen hodit do mašiny těsto a budou hned padat kuličky takže se ušetří i trocha práce

                                      NZ5 - Profil | St 1.1.2014 17:51:24

                                      Aleš10 >> to bude asi jediný v čem to bude lepší :-))