Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 17:50:03

Z5 >> o moc jednodužší to nebude ale ušetříš za silon

    NZ5 - Profil | St 1.1.2014 17:45:47

    Aleš10 >> no nejsem si jistej, že to bude jednoduší na výrobu,

      NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 17:44:07

      Z5 >> supr to je ještě lepší díky :-) koule stačí že budou utažený a trochu kulatý aby šli házet kobrou o nic jinýho nejde :-)) hlavně náklady na tohle jsou mnohem menší :-)

        NZ5 - Profil | St 1.1.2014 17:38:43

        Aleš10 >> Zdravím podívej se na tohle, je to průmyslový stroj na stejným principu, jen si myslím, že to moc pěkný koule nedělá http://www.youtube.com/watch?v=wGhlDHM4nSI&list=PLE​ypGKevwrLN_n_vqvPw1BnZxd-PjBptw

          Nkurell - Profil | St 1.1.2014 17:32:20

          kritik >> já néééé to Ježíšek

            NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 17:23:36

            kurell >> supr díky moc

              NKoubas - Profil | St 1.1.2014 16:42:09

              kurell >> naposled co jsem si svě přítelkyni koupil rybářskej dárek se nesetkalo s kladným ohlasem ... koupil sem si jí navijáky letos před vánocema jsem se ji zeptal jestli nechce další dva stejný navijáky bohužel sem je už nesehnal v JP... nechtěla nevím proč...jinak hračička asi dobrý záleží co to udělá s pevnější boilie hmotou

                NPYTLAKS - Profil | St 1.1.2014 16:40:33

                kurell >> zase můžeš dělat bojlí ve tvaru srdíček.-))

                  Nkritik - Profil | St 1.1.2014 16:22:15

                  kurell >> Takže ty jsi to koupil malý, aby ti dělala kuličky..... fikaný :-))

                    Nkurell - Profil | St 1.1.2014 14:40:34

                    kluci neblázněte je to jen hračka a není to určeno na výrobu boilie!I když se to dá,ale já to zkusil jen tak nebudu to používat na výrobu.

                      Njosefik - Profil | St 1.1.2014 14:09:32

                      kurell >> díky za info, jdu objednat :D

                        NAleš10 - Profil | St 1.1.2014 13:15:23

                        kurell >> ahoj můžu tě poprosit o pár fotek toho vnitřku při práci?

                          Nkurell - Profil | St 1.1.2014 13:07:57

                          josefik >> jj funguje a malá dělá koule místo mně!

                            Nkurell - Profil | St 1.1.2014 13:07:22

                            JaMi >> děkuji,já se bavil taky

                              NJaMi - Profil | Út 31.12.2013 21:01:55

                              kurell >> Dou dou dou dou ........ Dávám líbí, pobavil jsem se skvěle. Ať se daří. Hezký a dobrý nový rok i tady všem.

                                Njosefik - Profil | Út 31.12.2013 20:34:37

                                Ta hračka za 395,-kč fakt funguje? :-)

                                  NSampus - Profil | Út 31.12.2013 13:25:33

                                  Skus kovo Hancarik az to moze byt aj z Sk ja mam od neho delo na hady je to super ale je dost drahy.Ma tam myslim aj nejake videa tak si to pozri.

                                    Nloda30 - Profil | Út 31.12.2013 7:29:32

                                    plamen >> Zdarec, podařilo se ti někoho sehnat ohledně výroby toho lisu na těsto, kontaktoval tě někdo z ,, šikovných,,, sám bych někoho taky potřeboval.

                                      Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 0:57:08

                                      kurell >> Dobřeee ty!!!
                                      Moja šéfuje v hračkárně tak už to ojednávám!:-)))