Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NMara.J - Profil | Čt 23.1.2014 14:32:04

Tak kilo za dvě minuty . . .

    Nmeďo1 - Profil | St 22.1.2014 18:24:19

    foglos >> taketo mnozstvo som este neskusal, ale ide to velmi rýchlo, gulicka za gulickou.:-)

      Nfoglos - Profil | Út 21.1.2014 18:48:45

      meďo1 >> Za jak dlouho to vyrobí kilo koulí?

        Nmeďo1 - Profil | Út 21.1.2014 18:42:47

        Chlapi dnes som si kupil tu plastovu masinku co ma KURELL a funguje perfektne, az som prekvapeny. Potom podla nej si dam urobit podobnu masinkuale zo silonu

          NPYTLAKS - Profil | Čt 2.1.2014 12:48:25

          jurasoft >> ten stroj je hlavně pro lidi co dělají několik set kg ročně,jinak myslím,že ještě borec pod nickem hofi něco dělal,ten kolem toho zlína za to chtěl 23tis nebo tak nějak

            NKocháč - Profil | Čt 2.1.2014 12:46:42

            jurasoft >> takovou mašinku si často pořídí nějaká parta co dělá koule i na kšeft, třeba jen pro pár lidí. neumím si představit jedince co si pro svou potřebu pořídí mašinu za 30 000. Ale partičku třeba 5lidí už jo. Naběhnou do garáže a během jednoho dne si našoulí koule pro svou potřebu na půl roku a mimo to dělají koule pro rybáře na kšeft. pro garážovou firmu ideální řešení

              NKocháč - Profil | Čt 2.1.2014 12:34:33

              jurasoft >> Proč uprostřed obýváku a proč Masserati a Q7?

                NKocháč - Profil | Čt 2.1.2014 12:29:17

                jurasoft >> co když to bere jako koníček?

                  NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 12:05:29

                  jurasoft >> když máš možnost sehnat levnej kvadr hliníku, proč ne ? Ale je to snad ještě dražší než silon, taky jsem nad tím uvažoval.

                    NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 11:45:21

                    jurasoft >> Taky jsem nad tím přemýšlel, ale nedovedu si to tak docela představit jak to bude s přesností? I když jak jsem koukal na videa italskejch výrobců, myslím, že to taky odlevají, protože se mi zdá, že je to takový nic moc, jinak dentakryl, nebude asi nic moc, zjišťoval jsem jinou hmotu a ta stála cca 700 kč/lt, prý má takovou vlastnost, že při vytvrzení se smrští jen o 2 mm na metr délky což by bylo asi dobrý, kdybys chtěl vědět co to je tak ti to pošlu do sz

                      NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 11:27:54

                      kurell >> to máš určitě pravdu, ale nikdo nic nevyrábí, aby ti to dal zadarmo :-))

                        Nkurell - Profil | Čt 2.1.2014 11:26:50

                        Z5 >> OK omlouvám se za klamání spotřebitele,ale to nemění nic na faktu že cena je daleko niší než 31000kč

                          NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 11:14:38

                          kurell >> tak si to přečti celý, než začneš něco tvrdit, je tam jasně napsaný, že má jen jeden válec. a další, kdybys o tom něco věděl, tak se podíváš a vidíš, jestli to má jeden, nebo dva válce.

                            Nkurell - Profil | Čt 2.1.2014 11:10:32

                            Z5 >> si si se na ty odkazy nedíval správně ale je tam u jednoho napsáno Tato mašinka na rolování boilie je dodávána s motorem a s jednou velikostí válců Cena: 30 772 Kč
                            ale jinak jak píšu

                              NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 11:10:23

                              Tulo >> mám mašinku se 100 válcem a k tomu protikus, funguje to v pohodě

                                NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 11:08:04

                                kurell >> jak vždy ?

                                  Nkurell - Profil | Čt 2.1.2014 11:07:31

                                  Z5 >> tak jo máš vždy pravdu

                                    NTulo - Profil | Čt 2.1.2014 11:06:55

                                    kurell >> pruměr 10cm je na kolebku málo a hlavně ti co to vyrábi tak nekupujou věci na šroťaku či bazarech.

                                      NZ5 - Profil | Čt 2.1.2014 11:05:45

                                      kurell >> no to co tady popisuješ je mašinka s 2 válci , ale na Tvých odkazech jsou mašinky s jedním válcem a protikusem

                                        Nkurell - Profil | Čt 2.1.2014 11:03:40

                                        Z5 >> no nebudu se hádat.
                                        dám sem všechno co jsem kupoval.
                                        za silon o délce 1m a průměru válce 10cm jsem tady ma MRKu dal i s poštou 825kč
                                        Osoustružení silonu+usazení hřídele a výrobu domečků na ložiska mi udělal borec za 10kg koulí
                                        4 ložiska 120kč
                                        železná konstrukce ze zběrny šroťu za litr rumu
                                        a teď mi borec vyrobí řemenice a koupím řemeny a jsem tam dohromady na 3000kč