Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

kurell - Profil | Út 31.12.2013 0:13:59

mannnik >> a mají po kšetu!-)

    mannnik - Profil | Po 30.12.2013 23:39:18

    kurell >> teď si možná odhalil budoucí revoluci ve výrobě :-)

      kurell - Profil | Po 30.12.2013 23:24:06

      malá dostala od ježíška tohle https://www.youtube.com/watch?v=SCxlfEiBRg0 a mi to nedalo ušoulel jsem těsto a začal dělat kuličky.Na to že je to hračka dobrý a dělá to 14 kuličky :-)

        Šolcik - Profil | Ne 22.12.2013 22:37:48

        Prodám silon válec Prům 150mm,délka 490mm.Cena 1200kč + případná dobírka.

          mrakomor - Profil | Po 16.12.2013 22:15:27

          Ondra_77 >> dobrý den měl bych zajem o tu mašinku jestli je ještě k mání.na pište mi na ludeksturma@seznam.cz děkuji. tel.777200721

            Porkert - Profil | St 11.12.2013 10:40:42

            Milan Jaroš >> milhaus - 2.12.2007 14:32:14 >>
            Ahoj, ten lis je perfektně udělaný. Vlastní výroba? Jaký tam máš převod - ozubené kolo + hřeben? Nemá š k tomu nějaký plánek, který by jsi byl ochoten poskytnout? Vymýšlím něco podobného na klobásy. Petr

              Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 17:00:09

              Slavíček >> Je to divný.Jak jsem už psal,my s tím lisem nadělali hafo koulí a slouží dál.Ale už ho budu mít jen jako zálohu nejspíš.

                Slavíček - Profil | Po 11.11.2013 16:09:30

                Šolcik - 11.11.2013 14:48: Vycentrováný to je problém vidim v tom že ta hřídel nemá kvalitní futra . Ten první se právě tam vydřel a následně se strhlo kolečko . Chtěl jsem to udělat z hřebenového převodu na brány ale zatím mě odradila cena .

                  Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 14:48:45

                  Slavíček >> Máš to dobře zcentrovaný,aby šel píst přesně středem truby?Dělal jsem ještě jeden lis kámošoj a taky mu chodí bez problémů.Oba jsem udělal na 4 nástavce.Ten můj nejdřív na dva a pak jsem ještě dvě díry dodělal,tak s ním tlačím 4 hady najednou.

                    Slavíček - Profil | Po 11.11.2013 14:26:20

                    Šolcik >> Koukám že máš štěstí já už mám druhý hever ze škodovky a opět půjde co nevidět do šrotu . Dva kámoši mají hydrauliku to je balada taky bych do toho šel ale nemám prostory a navíc tohle řešení není levný .

                      Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 14:01:06

                      Tomajo >> Oproti tomu videu jsem dal nahoru na pohon metly jinej motor-rychlejší.Metlu jsem taky trochu upravil.Když je těsto skoro hotový,tak s tím má ten motorek ze stěračů na pohon kýble problém.To jsem vyřešil,že jsem udělal přepínač směru otáčení,aby se kýbl potom točil po směru rotace metly a přidal jsem na něj elektronickou regulaci otáček,aby se kýbl točil co nejpomaleji.Jak říkám,6kg suchý směsy mám za 5minut.Je to parádní pomocník.Teď jen čekám na kámoše,až mi na soustruhu napasuje řetězový kolečko na ten motorek,co byl původně na videu na pohon metly a dám ho na pohon kýble.Na jaře bych mohl něco natočit.Možná mám nějaký video v mobilu.

                        Tomajo - Profil | Po 11.11.2013 13:23:20

                        Šolcik >> si pamatuju, ze tenkrat jsi daval nejake video jak to jede na prazdno a nekdo psal ze to s testem asi neutahne a nebo to nevydrzi. Docela bych se kouknul jak to slape. Nechces neco natocit az budes delat testo?

                          Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 13:19:05

                          Tomajo >> Jj,hnětač fachá bezvadně.6kg suchý za 5 minut uhněteno,to je něco málo přes 10kg těsta.Teď budu jen měnic motorek ze stěračů na otáčení nádoby za 3fázovej motor s převodovkou.

                            Tomajo - Profil | Po 11.11.2013 12:40:22

                            Šolcik >> to verim, ale ty jsi sikovnaj dost co jsem videl. Co ten hnetac jak jsis tenkrat delal? Funguje to?

                              Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 12:32:27

                              Tomajo >> Tak tak,youtube= zdroj inspirace.Ale dát dokupy takovou mašinku,aby chodila tak,jak si člověk představuje není úplně nejjednodušší.

                                Tomajo - Profil | Po 11.11.2013 12:26:22

                                Šolcik >> asi vim co myslis. Uz jsem to videl parkrat na youtube :-)

                                  Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 11:43:59

                                  Tomajo >> Ale jo.A co takhle něco,do čeho jen házíš těsto a jede ti had?Jako,že jen doplňuješ a nečekáš na to,až vyjede píst a nepěchuješ těsto do žádný truby? :-)
                                  Víc už nenapovím,nechám to na fantazii každého jednotlivce. :-)

                                    Tomajo - Profil | Po 11.11.2013 11:29:20

                                    Šolcik >> ale i na tlaceni testa by sla dobre vyuzit :-)

                                      Šolcik - Profil | Po 11.11.2013 11:10:31

                                      Tomajo >> Hydraulika je tak na štípání,nebo lisování ložisek. :-D

                                        Tomajo - Profil | Po 11.11.2013 10:07:06

                                        Šolcik >> bude hydraulika? :-)