Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NŠolcik - Profil | Po 11.11.2013 7:18:22

Mlýnek na maso s motorem je taky o ničem.Sice pro lidi,co začali dělat boilies s ruční vytlačovací pistolí se to může zdát pecka.Taky jsem si tím už prošel od mlýnku s motorem,přes lis z heveru s motorem,naposledy jsem dost používal ruční lis z heveru ze škodovky.Lidi,kteří asi s takovým lisem v životě nedělali tady na mrku psali,že takovej lis vylisuje pár kilo těsta a hever půjde do kytek.Skutečnost je ale taková,že jsme s kámošem udělali za loňskou a letošní sezónu odhadem tak 300-400kg koulí a lis slouží bez problémů dál.Teď ale dokončuji jinou mašinku na hady a to bude bombice.

    NTomajo - Profil | Ne 3.11.2013 16:56:18

    bobs >> tak na půl :-)

      NTomajo - Profil | Ne 3.11.2013 16:55:58

      PYTLAKS >> jde to s ním dobře a rychle

        Nbobs - Profil | So 2.11.2013 9:07:19

        Tomajo >> tvoje vyroba??? vypada moc pekne

          NPYTLAKS - Profil | Pá 1.11.2013 23:50:47

          Tomajo >> tady tento lis půjde asi lehce,ale zase déle ne?

            NTomajo - Profil | St 30.10.2013 21:24:23

            kobr.d >> jj to by byla dobrá pomůcka

              Nkobr.d - Profil | St 30.10.2013 18:21:44

              Tomajo >> Chtěl jsem to vyřešit stojanem s pákou. kterou by se těsto tlačilo do mlýnku, ale teď už to dělat nebudu.

                NPYTLAKS - Profil | Út 29.10.2013 22:35:06

                u.x.a. >> ty jsi teda monitor:-))

                  NOndra_77 - Profil | Út 29.10.2013 22:31:36

                  u.x.a. >> pleteš se, je to mučící nástroj, který používáme zejména na provokující muškaře;o)

                    NTomajo - Profil | Út 29.10.2013 21:35:07

                    kobr.d >> koukám na to video a s tím mlýnkem a i když má vlastní pohon, tak se taky pěkně nadřeš co? Já letos pořídil lis a to ja balada s tím pracovat.

                      Nu.x.a. - Profil | Út 29.10.2013 21:29:30

                      Ondra_77 >> vypadá to jako nějaká erotická pomůcka(netvrdím zrovna tvoje a tvych kamrádů)

                        Nkapritoma - Profil | Út 29.10.2013 18:09:24

                        nazdar chlapi mohl by mi někdo poradit s čeho je nejvhodnější převodovka a motor na pohon mlýnku na hady díky za každou radu nejlépe na SZ

                          Nkobr.d - Profil | Út 29.10.2013 17:34:25

                          Prodám elektromotor s převodovkou a mlýnkem vel. 22 na výrobu "klobás" z boilie těsta. Motor je na 380V. Cena 2500Kč včetně poštovného.
                          http://www.youtube.com/watch?v=szWmvzSWONU

                            NOndra_77 - Profil | Út 29.10.2013 12:08:07

                            kobr.d >> Koncem listopadu, je na tom celkem dost práce a spousta dílů, tak to vždy chvíli trvá, než to všechno poscháním.

                              Nkobr.d - Profil | Út 29.10.2013 11:04:26

                              Ondra_77 >> Ahoj, "brzy" je asi kdy?

                                NMilan 66 - Profil | Út 29.10.2013 10:26:35

                                Chlapi zkuste hledat tady.
                                http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644341

                                Vím, že Diki je dělá a spokojenost s výrobkem.

                                  NOndra_77 - Profil | Út 29.10.2013 10:13:05

                                  Zdar chlapi, pokud bude mít někdo zájem, brzy budu mít na prodej pár kousků týhle mašinky. Sám ji používám,pár set kg těsta už za ty tři roky vytlačila a pořád je ok. Vejde se do ni 1,5kg těsta. Cena je 2700Kč.

                                    Nkobr.d - Profil | Po 28.10.2013 20:47:43

                                    JKh >> Bohužel nedělá. :-(((

                                      NJKh - Profil | Po 28.10.2013 20:26:04

                                      A co Milhaus, ten už mašinky nedělá?

                                        Nkobr.d - Profil | Po 28.10.2013 19:56:43

                                        plamen >> Taky někoho takového sháním. :-))