Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

plamen - Profil | Po 28.10.2013 19:27:23

Zdravím pánové,
sháním někoho šikovného, kdo byl schopen vyrobit takovýto lis na těsto. Našel by se někdo takový?
http://www.youtube.com/watch?v=Smc9W5jreeA&feature=​player_embedded

    kobr.d - Profil | Po 28.10.2013 19:07:13

    Zkusím to odvézt k nějakému elektrikáři ať se na to podívá a řekne co s tím. Toho poklesu výkonu se právě moc bojím, aby to potom utáhlo. Všem vám moc děkuju.

      hampik - Profil | Po 28.10.2013 19:00:50

      kobr.d >> 90w je dost málo, protože ten kondenzátor sníží výkon zhruba o 1/3 a za další, není na štítku vidět zapojení jednotlivých cívek (hvězda/trojúhelník)
      musel bych to vidět
      zkus nějákého známého elektrikáře

        Z5 - Profil | Po 28.10.2013 18:12:00

        kobr.d >> Zdravím, jde to vyřešit zapojit k motoru frekvenční měnič se vstupem 220V a výstupem 380V, budeš mít po problému a ještě můžeš měnit otáčky motoru, podívej se na Bazos, sem tam se tam něco najde, jestli ten motor má příkon 90W tak to nebude ani tak strašný co se týče peněz.

          kobr.d - Profil | Po 28.10.2013 17:35:50

          hampik >> Tak jsem vyfotil štítek na motoru.

            Rybatorstr - Profil | Po 28.10.2013 8:18:50

            kobr.d >> Aj, sorry ty to máš naopak :-))

              kobr.d - Profil | Po 28.10.2013 8:15:33

              hampik >> To bohužel nevím. Zjistím to a dám vědět. Zatím děkuju.

                hampik - Profil | Po 28.10.2013 8:12:48

                kobr.d >> každý průměrný elektrikář to zvládne
                jaký máš výkon motoru

                  kobr.d - Profil | Po 28.10.2013 8:11:55

                  Rybatorstr >> Ale ze zásuvky na 220V asi 380V nedostanu ne?

                    kobr.d - Profil | Po 28.10.2013 8:10:21

                    hampik >> Takže vyhledat nějaký servis elektromotorů, nebo stači šikovný elektrikář?

                      hampik - Profil | Po 28.10.2013 8:05:37

                      kobr.d >> ano jde, musíš použít kondenzátor a zapojení motoru do trojúhelníku

                        Rybatorstr - Profil | Po 28.10.2013 8:04:00

                        kobr.d >> Myslím, že by měla existovat nějaká redukce z 380 na 220. Tchán takovou na baráku má udělanou.

                          kobr.d - Profil | Po 28.10.2013 7:58:37

                          Potřeboval bych prosím poradit. Mám elektromotor s převodovkou a velkým mlýnkem na výrobu "hadů" z boilie těsta. Motor je na 380V. Bohužel nám příštím rokem končí pronájem zahrady, kde je na 380V přípojka a budu muset boilies vyrábět v garáži, kde mám pouze 220V. Jde ten elektromotor nějak upravit na těch 220V? Děkuju.

                            Millhouse23 - Profil | Ne 29.9.2013 21:27:32

                            Karbi30 >> A co ho vysušit na šutr?

                              Valdacz1 - Profil | Ne 29.9.2013 12:59:17

                              Zdravím zdejší odborníky a prosím o radu při výrobě válce. Jde mě o kvalitu povrchu - jestli je potřeba při soustružení použít konkrétní otáčky, jestli je potřeba emulze nebo řezný olej a nebo jestli povrch dál nějak opracováváte. Se soustružením silonu nemám zkušenosti. Díky za radu.

                                Karbi30 - Profil | St 25.9.2013 8:14:32

                                Ahoj, asi to tady už někde bude ale je tady toho tolik že se radši zeptám,
                                Poraďte mi jak zakonzervovat boilli když ho nechci mrazit a rád bych přes zimu něco nakoulel a nerad bych aby to zplesnivělo nebo něco takovýho děkuji.

                                  Millhouse23 - Profil | Po 16.9.2013 7:45:50

                                  mexik >> Motor má kolem 1300 otáček a převodovka to zredukuje na cca 50.

                                    DAWIS.S - Profil | Ne 15.9.2013 22:11:32

                                    kdyby měl někdo zajem mám doma dva válce s hřídelema a ložisky na prodej. bližší popis a cena do sz

                                      Hális - Profil | St 12.6.2013 23:03:13

                                      Raďous >> Ahoj můžu se zeptat, kdo ti dělal ten rolball a na kolik to zhruba víde, motorek mam

                                        mexik - Profil | Po 27.5.2013 15:17:36

                                        Millhouse23 - 27.5.2013 15:05:28 >>a počet otáček? Jde mi o porovnání mého motoru.