Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NMillhouse23 - Profil | Po 27.5.2013 15:05:28

mexik >> Tuším nějakejch 360 wattů.

    Nmexik - Profil | Po 27.5.2013 13:24:29

    Millhouse23 - 26.5.2013 20:16:52 >>a motor más o výkonu?

      NDan.J - Profil | Ne 26.5.2013 21:34:26

      mexik >> Ahoj,mám tuhle malou převodovku a nepotřebuju jí.Nic za ní nechci,jsem od Českých Budějovic.Třeba ti to pomůže.

        NMillhouse23 - Profil | Ne 26.5.2013 20:16:52

        mexik >> Převod 25. Spojky mi vyrobili kolegové v práci.

          Nmexik - Profil | Ne 26.5.2013 20:11:07

          Millhouse23 >> a tu převodovku jsi koupil kde?:) Motor bych měl, mlýnek taky, ale ta převodovka mi schází:)

            NMillhouse23 - Profil | Ne 26.5.2013 19:40:43

            mexik >> Motor je na 220 aby se to dalo zapojit kdekoliv.

              NDan.J - Profil | Ne 26.5.2013 19:27:19

              Tak i já něco přidám,příští týden ještě dodělám jinou redukci a můžu začít testovat.

                Nmexik - Profil | Ne 26.5.2013 19:19:41

                Millhouse23 >> Ahoj, motor máš na 220 nebo 380?

                  Nhampik - Profil | Ne 26.5.2013 19:00:15

                    Nhampik - Profil | Ne 26.5.2013 18:57:03

                    tady je můj poslední model

                      NMillhouse23 - Profil | Ne 26.5.2013 16:26:44

                      Konečně se to rýsuje.

                        NSp. - Profil | Čt 11.4.2013 23:14:32

                        meďo1 >> no a pridu my moc maličke tie valce myslim priemer vtedy je problem aby vôbec dotiahlo gulu. otačky skus pomaly zvyšovať kym ti to nebude robiť peknu gulu. ale pomer otačok valcov 3:1
                        teras som zbadal čo som to tam napisal nie oproti sebe a sumerne jednym smerom :)

                          NSp. - Profil | Čt 11.4.2013 22:41:30

                          Paja >> jasne ked je žlab tak to rozmedzie ja akurat :)

                            NSp. - Profil | Čt 11.4.2013 22:23:43

                            meďo1 >> ked sme mali na dva valce tak aby nam to super šlapalo mali sme jeden 300 a druhy 100
                            ako berie von nerozumiem ako to mysliš. valce sa točia oproti sebe.

                              NPaja - Profil | Čt 11.4.2013 22:22:11

                              Sp. >> Tak pár strojů už jsem vyrobil. A taky jsem některé zahraniční upravoval tak, aby opravdu fungovaly. Otáčky válce bych viděl v rozmezí 100-200 ot/min.

                                Nmeďo1 - Profil | Čt 11.4.2013 21:50:29

                                Sp. >> Inac toci sa mi to dobrym smerom, vacsia remenica berie von

                                  Nmeďo1 - Profil | Čt 11.4.2013 21:47:14

                                  Sp. >> Počuj a ked mam valce 70mm, tak ake by som mal mat otacky? Lebo mam pomer remenic 1:2,75 (70:192). Vyhadzuje mi to gulicky naspat! Uz chyba iba cca 1mm aby prepadli , ale ono ich to vyhodi naspat! Nevies poradit?

                                    NSp. - Profil | Čt 11.4.2013 0:48:11

                                    Paja >> ako z vlastných skusenosti maš pravdu, ale pri malych otačkach chvvilku trva kym ti vezme cesto. ty nemaš taku skusenosť? pozeram že sa tym tiež zaoberaš :)

                                      NPaja - Profil | St 10.4.2013 23:14:48

                                      Nemyslím si, že u mašiny s kolíbkou až tak záleží na otáčkách válce. Spíš záleží na tom, jak jsou válec a kolíbka udělané, aby to pěkně nabíralo hady a dobře utáhlo kuličky. Zdaleka ne všechny stroje fungují tak dokonale, jak jsou prezentovány na internetu.