Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NKarásek22 - Profil | Út 9.4.2013 18:39:44

Sp. >> aha jasné

    NSp. - Profil | Út 9.4.2013 18:39:24

    Karásek22 >> my mame priemer 140 a aj tolko otáčok. pri menšom priemere musiš otáčky zvyšiť.

      NKarásek22 - Profil | Út 9.4.2013 18:28:14

      Sp. >> 100mm

        NSp. - Profil | Út 9.4.2013 18:23:33

        Karásek22 >> aky maš priemer valca?

          NKarásek22 - Profil | Út 9.4.2013 18:12:30

          Sp. >> Viem aj neviem, každý hovorí inak niekto má 60 otáčok, niekto 100, niekto 180. Ale šak nejak to poriešim, ale díky :-)

            NSp. - Profil | Út 9.4.2013 16:57:44

            Karásek22 >> sice je to staršia otazka tak možno už odpoveď vieš :) pokial nie tak je to 140 :)

              NKarásek22 - Profil | St 20.3.2013 22:59:06

              Zdravím chalani, prosím vás kolko otáčok má mať valec na boilie mašine s tou kolískou? Díky

                NMaxi Sob - Profil | St 20.3.2013 17:03:11

                Jamallisko: já to mám řešené takto hroty jsou 1mm

                  NGlgin - Profil | St 20.3.2013 17:00:12

                  Už jsem to viděl v této diskuzi a jaké máte s tímto zkušenosti?
                  http://www.vedop.cz/plnicka-jitrnic

                    NGlgin - Profil | St 20.3.2013 15:04:32

                    Ahoj.Chtěl jsem se zeptat z čeho vyrábíte to kolečko do výtlačné pistole s tím těsněním a jak upravujete průměr podle trubky s tím těsněním a ještě zda se dá koupit to ozubené soukolí s klikou nebo si ho necháváte vyrobit?Viděl jsem u řeznických potřeb kde jsou manuální plniče klobás že je to stejný mechanismus tak by se to dalo třeba objednat samostatně.Dík za odpovědi.

                      NNeky - Profil | Pá 15.3.2013 11:12:34

                      kurell >> já neurážel jen jsem konstatoval !!! Tak jak jsi to napsal tak to mi vyznělo že to je proti mě. Tak promiň jestli jsem tě urazil.

                        Nkurell - Profil | Čt 14.3.2013 9:54:35

                        Neky >> nemusíš urážet,já mám už věci na mašinku hotové jenom mě to napadlo a chci pomoct těm kteří hledají řešení!

                          NNeky - Profil | Čt 14.3.2013 7:47:58

                          kurell >> Když tam někdo dá motor z ventilátoru tak bude asi nejspíš velký trouba a konstrukční laik. To dá přece rozum, že to nebude mít krotící moment. Ventilátor zastavím rukou. Trochu se zamysli nad svými výroky než něco plácneš.

                            Nkurell - Profil | Čt 14.3.2013 1:50:56

                            tak mě napadlo když tam někdo dává motor z kopírky,co tam dát motor z ventilátoru http://aukro.cz/velky-ventilator-s-regulaci-i308667​0071.html

                              NNeky - Profil | St 13.3.2013 7:55:45

                              Neky >> zde ti posílám foto motoru, jinak se koukni na Aukro klidně by jsem zkusil tuto kopírku http://aukro.cz/kopirka-minolta-ep-5325-i3091074825​.html rozebereš co se nebude hodit odvezeš do sběrny starého elektro odpadu a máš to vyřešený. :-)

                                NNeky - Profil | St 13.3.2013 7:49:21

                                carloss100 >> ono je celkem jedno jaký tam dáš motor. Důležitý je, aby měl převodovku (jestli bude úhlová nebo čelní je jedno, jen si budeš muset vyřešit přichycení k mašině ) otáčky jsou celkem taky jedno ( jen aby jsi tam nedal 1000 ot. ) velmi důležitý je dodržet co nejpřesněji poměr otáček válců 1:2. Jak jsem tady již psal zajeď do sběrny starého elektro odpadu dej tam chalpíkovi něco do kapsy a najdi si starou vyřazenou kopírku néé tiskárnu !!! z ní vymontuj motor a máš hotovo.Počet ot. na válcích si už spočítáš, protože budeš muset dát na hřídel z převodovky stejně řemenici takže si stím můžeš značně vyhrát. Jinak jestli se nepletu tak výstupní otáčky z převodovky mám asi 112, ale nejsem si jistý mašinu nemám doma, má ji u švagr, tak se ti nemohu kouknout.

                                  NKarásek22 - Profil | Pá 8.3.2013 22:21:39

                                  kurell >> Zdárec, nemáš začo. Podla mna je blbosť z toho brať, iba znehodnotíš matroš , mne to kamošúv fotrík urobil takto a jeto super podlá mna, niekde tu som videl foto a mal to urobé tak isto ako ja, len tam mal viacej šróbov

                                    Ncarloss100 - Profil | Pá 8.3.2013 11:00:45

                                    Neky >> mozes mi prosim ta dat typ pre kupu motorceka s prevodom,citam tu ze uz mas za sebou vyrobu nejakej tej svojej masinky.Dakujem

                                      Ncarloss100 - Profil | Pá 8.3.2013 10:58:01

                                      Raďous >> mohol by si mi prosim ta poradit s motorom?odkial by som ho zohnal a za aku cenu?popripade TTD nejake.valce a ten zvysok uz mam.dakujem ti.Martin

                                        Ncarloss100 - Profil | Pá 8.3.2013 10:54:56

                                        pekny den!nasiel som si nejake videa pre vyrobu masinky na boilies.myslel som si ze najst cloveka na vyrobu samotnych valcov bude to najtazsie,ale asi som sa mylil.vie my niekdo poradit kde by sa dal zohnat motorcek s prevodovkou a jeho TTD?dakujem