Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkurell - Profil | Pá 8.3.2013 9:51:50

Karásek22 >> děkuji,určitě pomůže,vůbec nemám představu jak to má být.Borec co mi to bude asi dělat chce konec válce cca 10cm stáhnout do 30mm jako by hřídel.Jenom mi to nepřijde jako dobré řešení!

    NKarásek22 - Profil | Čt 7.3.2013 17:26:41

    kurell >> já to mám takto, teda mašina neni ešte hotová, ale foto snad pomože

      Nkurell - Profil | Čt 7.3.2013 9:54:50

      může mi prosím někdo poradit jak je udělané ukotvení silonu x hřídel

        Nmurvanka - Profil | Ne 3.3.2013 20:09:40

        Milan 66 >> myslim zostavit motor a tak

          NMilan 66 - Profil | Pá 1.3.2013 21:47:45

          murvanka >> zkus to upresnit.

            Nmurvanka - Profil | Pá 1.3.2013 20:28:16

            neviete kto by mi pomohol zostavit rollbal

              NAleš10 - Profil | St 27.2.2013 17:52:38

              kapr32 >> sám si navrhni klidně sz

                Nkapr32 - Profil | St 27.2.2013 17:51:19

                Aleš10 >> Sem nekuřák :DDDD a kolik bis mě za to dal?

                  Nkapr32 - Profil | St 27.2.2013 17:48:56

                  Sem si nepřečetl ten komentář pod tím a ten motor fakt za 15 Minut neudělám :DDDDD

                    NMilan 66 - Profil | St 27.2.2013 17:42:24

                    kapr32 >> Myslím, že scháněl motor. Ten za 15 min neuděláš. :-)

                      NAleš10 - Profil | St 27.2.2013 17:41:52

                      kapr32 >> tak mi to vyrob i s matrošem dám ti na pivo a cíga :)

                        NRaďous - Profil | St 27.2.2013 17:41:50

                        kapr32 >> Mne se jedná o motor ne válce

                          Nkapr32 - Profil | St 27.2.2013 17:38:17

                          Raďous >> To je tak těžké si to vyrobit na CNC nebo na soustruhu za 15 minut nemam co dělat? :DDDD

                            NRaďous - Profil | St 27.2.2013 17:08:17

                            Něco podobného bych si představoval

                              NRaďous - Profil | St 27.2.2013 16:55:34

                              Kde se dá sehnat nějaký menší motor na pohon válců??

                                Nmurvanka - Profil | So 23.2.2013 14:29:37

                                Neky >> dakujem za radu

                                  NNeky - Profil | St 20.2.2013 7:12:11

                                  murvanka >> Já jsem použil motor z vyřazené kopírky, ale je otázkou jak dlouhé budeš mít válce a o jakém průměru. Jinak je jedno z čeho ho použiješ, jestli budeš mít dost prostoru tak tak můžeš dát i na 380 V :-)

                                    Nmurvanka - Profil | Út 12.2.2013 20:40:48

                                    caute scoho by bol najlepsi ten motor na tu masinu

                                      Nbiba 483 - Profil | Čt 24.1.2013 21:27:48

                                      Kaprňák >> kaprňák - 8.6.2008 20:43:48 >> ahoj porad mi prosim kde sezenu ty nerez sita na napareni boili nemohu ho nikde sehnat diky

                                        Nbiba 483 - Profil | Čt 24.1.2013 21:23:05

                                        boilisak >> ahoj porad mi prosim kde sezenu sito na napareni boili nemuzu ho nikde sehnat dik za odpoved