Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NRadek Š - Profil | St 21.11.2012 20:05:14

skéro >> usazení ložisek je z duralu.

    NNeky - Profil | So 3.11.2012 6:08:53

    skéro >> Ložiska jsou tzv. plechové domky najdeš je u SKF , ale dají se najít levnější stačí zajít do prodejny s ložisky tam ti poradí jenom musiš dědět jaký budeš mít průměr hřídele.

      Nskéro - Profil | St 17.10.2012 16:27:51

      Radek Š >>
      s ceho mate to usazeni lozisek

        Nskéro - Profil | St 17.10.2012 16:11:45

        Chaotic >>
        material nema ale hridele bys mi udelal taky a za kolik me by tacilo 30 cm dlouhy valce

          NPYTLAKS - Profil | St 10.10.2012 7:19:34

          někdo z ostravy prodával válce,průměr a délku si nepamatuju,ale byly to neopracované silony

            NChaotic - Profil | Po 8.10.2012 23:37:35

            skéro >> Klidně ti je udělám , máš materiál??

              Nskéro - Profil | Čt 4.10.2012 20:28:47

              strasne ty valce spechaj prosim nabydnete kdo mi to udela cenu si reknete

                Nskéro - Profil | Čt 4.10.2012 19:32:14

                hampik >> prosim te neudelal bys mi dva valce na 18 mm koule ze 100 mm silonu predem dekuji a ncenu si rekni odepis

                  Nskéro - Profil | Čt 4.10.2012 19:24:23

                  boilisak >> a udelal bzs mi dva valce a hridel na 18 mm kole a cenu si rekni
                  ze 100mm silonu predem dik odepis

                    Nskéro - Profil | Čt 4.10.2012 18:32:19

                    boilisak >> neudelal bys mi taky 2 valce na 18 koule ze 100 mm silonu a osicku ?

                      Nskéro - Profil | Út 2.10.2012 19:15:27

                      kdo by mi udelal valce na 14 koule se 100 mm silonu a odeslal
                      za solidni cenu

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 27.5.2012 16:14:04

                        Neky >> tak to je luxusní cena

                          NNeky - Profil | Ne 27.5.2012 13:23:52

                          PYTLAKS >> ložiska 1000 ; řemen 200 ; řemenice od známého zadarmo ; motor 200 jinak ; silon zadarmo jen soustružení mě stálo 1000 ,- . Dělá to 12 koulí průměr 20 mm

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 27.5.2012 11:05:43

                            Neky >> na kolik vás to vyšlo,počítal jsi to?kolik je průměr kuličky

                              NNeky - Profil | Ne 27.5.2012 10:40:45

                              PYTLAKS >> Dělali, kreslil jsem to doma a potom to v v práci sfouknul.

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 27.5.2012 10:28:19

                                Neky >> to jste si dělali nebo koupili

                                  NNeky - Profil | Ne 27.5.2012 10:24:35

                                  Zde je více fotek

                                    NNeky - Profil | Út 15.5.2012 16:10:29

                                    Tak toto je Naše nová hračka

                                      NKoubas - Profil | Čt 22.3.2012 9:48:58

                                      Šolcik >> no už mlčím a omluvuju se :) :) dobrá inspirace :)!!