Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NKoubas - Profil | Čt 22.3.2012 8:11:19

Šolcik >> dobrý :) ale jak tam budeš dávat toho hada ? když to máš tak z kopce ?

    NŠolcik - Profil | St 21.3.2012 21:28:30

    Tak jsem tvořil.Stolek na rollbally je hotov a brzy začnu válet na letošní sezónu.

      NNeky - Profil | Po 5.3.2012 14:52:31

      Šolcik >> Dobrý den, ( ahoj ) zajímalo by mě jaké jsou technické parametry tohoto šikovného udělátka hlavně by mě zajímali rozměry. Chtěl by jsem si ji taky udělat už mám posháněný nějaký věci akorát by jsem to chtěl udělat vše na motor. Děkuji

        NKarásek22 - Profil | Pá 2.3.2012 22:03:17

        Ak by mal niekto záujem mám na predaj pertinaxovú tabuľu o velkosti
        300 mm x 195 mm x 120 mm na kolísku na mašinu na boilies

        a dva silonové válce

        280mm x 93mm a vnútorná diera 50mm

        Na cene sa určite dohodneme :-)))

          NHeri - Profil | Pá 24.2.2012 15:05:04

          majki 771 >> ahoj,jednoznacne ,pokud tedy mohu posoudit je lepsi jeden valec s protikusem-kolebkou.Mam na obou uz nejakou tu tunu odvalenou.Ale take je pravda ze na masine s jednim valcem mam prumer valce kousek pres 200mm.V kazdem pripade testo tim projede stejne rychle jako by spadlo na zem ;-))

            NJSOB - Profil | Pá 24.2.2012 13:58:31

            pleskis >> ... omyl

              Nboilisak - Profil | Pá 17.2.2012 17:10:20

              OK

                NKarásek22 - Profil | Čt 16.2.2012 11:43:17

                boilisak >> a tie sita máš tiež z nerezu? a dávaš tam tých 5cm vody a paríš boile tých 12 minút?

                  Nboilisak - Profil | Čt 16.2.2012 6:14:29

                  Ano je nerezová,průměr cca 500mm

                    NPavol sk - Profil | St 15.2.2012 22:15:41

                    boilisak >> jéé preklep...jasne mala to bit Antikora .:-)

                      Nmajki 771 - Profil | St 15.2.2012 21:09:46

                      boilisak >> určiťe myslel z antikore

                        Nboilisak - Profil | St 15.2.2012 20:32:57

                        Pavol sk,s jakou antikou?Nechápu.

                          NPavol sk - Profil | St 15.2.2012 19:46:16

                          boilisak >> Zdar.Tú nádobu náš s antikou?Možeš sem napísať aj rozmer nádoby?Dík

                            NKarásek22 - Profil | Út 14.2.2012 21:53:04

                            Zháňam niekoho kto my vyfrézuje kolísky na boilie mašinu, materiál mám. Díky za ponuky

                              Nredy - Profil | St 1.2.2012 19:08:36

                              meďo1 >> 1:2

                                NMarianos - Profil | St 1.2.2012 16:34:14

                                Jegor >> Díky moc !!!

                                  Nmeďo1 - Profil | St 1.2.2012 13:13:35

                                  redy >> aky mas prevod medzi valcami 1: ... diky

                                    NJegor - Profil | St 1.2.2012 12:39:51

                                    Marianos >> Podívej se sem.Malda512 tam vložil plánek. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=633370

                                      NMarianos - Profil | Ne 29.1.2012 14:50:34

                                      Ahoj, scháním podrobnější informace, nejlépe nějaký nákres, jaké míry apod., buď dva válce nebo válec+žlab. děkuji za info