Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NKarásek22 - Profil | St 25.1.2012 22:33:24

Berserkr >> jo kukau sem to ešte skúšam zháňat,ale díky :-)

    NBerserkr - Profil | St 25.1.2012 22:27:54

      NKarásek22 - Profil | St 25.1.2012 19:26:36

      redy >> uvidím ako zoženiem matroš

        Nredy - Profil | St 25.1.2012 19:25:19

        Karásek22 >> přesně tak točí se jedním směrem.dobře je to vidět na nějakém videu na you tube.Myslím, že oboje je dobrá volba jestli 2 válce nebo jeden.Ten jeden je asi opravdu lepší na doladění

          NKarásek22 - Profil | St 25.1.2012 18:12:27

          pleskis >> to sa špatne zháňá čoveče, ale nejak to poriešim :-)

            Npleskis - Profil | St 25.1.2012 18:11:23

            Karásek22 >> Bohůžel už ne,to byla náhoda že známej měl zbytek v práci.

              Npleskis - Profil | St 25.1.2012 18:09:34

              majki 771 >> Nemůžu posoudit,protože jsem dva válce nikdy neměl,ale vím že tam je problém vyladit otáčky což tady odpadá.

                Nmajki 771 - Profil | St 25.1.2012 17:58:34

                pleskis >> a co je lepši jeden válec a pevný puloblouk?alebo dva valce ?

                  NKarásek22 - Profil | St 25.1.2012 17:52:49

                  pleskis >> ale redy má dva válce :-)) Nevieš zohnať taký pertinax ešte čo máš? Kúpil by som

                    Npleskis - Profil | St 25.1.2012 17:51:47

                    Karásek22 >> Ne je tam jen jeden válec a pevný puloblouk.

                      NKarásek22 - Profil | St 25.1.2012 17:03:01

                      redy >> dík, neviem sa rozhodnúť či urobit jeden bválec, alebo dva a ešte jedna vec tie válce sa ti točia rovnakým smerom, ano?

                        Nredy - Profil | St 25.1.2012 16:54:41

                        Karásek22 >> převod je 1:2 a je to tedy 74ot a 148ot.Lepší je dělat těsto akorát ani tuhé ani řídké -( lepivé) pak to frčí.dá se nakoulet opravdu velké množství.Pak to brzdí vytlačování a vaření.

                          NKarásek22 - Profil | Út 24.1.2012 21:01:36

                          redy >> a jaké tam máš otáčky

                            Nredy - Profil | Út 24.1.2012 20:56:14

                            Karásek22 >> pravda mám 2 válce, ale myslím že to nemá zas takový vliv.Nejdůležitější byly otáčky a dalo to fušku to doladit

                              NKarásek22 - Profil | Út 24.1.2012 20:28:01

                              redy >> a máš dva válce? alebo jak pleskis válec a poloblúk

                                Nredy - Profil | Út 24.1.2012 19:55:13

                                Já mám 80 tyč ofrézovanou na 75 a běhá to taky.celý stroj mě vyšel na 2tis bez motoru.

                                  NKarásek22 - Profil | Út 24.1.2012 19:31:23

                                  pleskis >> díky za info a stačí v poho ten priemer válca 90mm, neni to málo?

                                    Npleskis - Profil | Út 24.1.2012 15:38:30

                                    Karásek22 >> Válec má průměr 90 mm a otáčky si reguluji na vrtačce mezi 150 až 200 otáček za minutu,podle tuhosti těsta.

                                      NKarásek22 - Profil | Po 23.1.2012 22:39:56

                                      pleskis >> chcem sa ťa spýtať aký priemer válca máš a aké otáčky to poháňajú, díky

                                        Njurda - Profil | Pá 20.1.2012 23:00:43

                                        pleskis >> Super tak se to dělá .))