Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NKarásek22 - Profil | Pá 20.1.2012 19:52:25

pleskis >> dobrá cena parádička

    Npleskis - Profil | Pá 20.1.2012 19:46:45

    Karásek22 >> Do třech tisíc,většinu materiálu jsem sehnal zadarmo.

      NKarásek22 - Profil | Pá 20.1.2012 19:32:45

      pleskis >> čo ťa to vyšlo? Máš to super

        Nhinterfisch - Profil | Pá 20.1.2012 17:04:51

        Kdo vyrabi stroje na boilie jak kuličkovač tak vytlačovač hadu ozvěte se na sz dik měl bych zajem

          Npleskis - Profil | Út 17.1.2012 18:44:50

          Marianos >> Jsem s tím nadmíru spokojen chodí na jedničku,ještě musím udělat nabiječku na hady už mám doma nerezovou trubku,tak to snad do jara zvládnem.

            NMarianos - Profil | Út 17.1.2012 18:33:09

            pleskis >> Super, díky moc za fotky a ochotu se podělit s ostatními se svým dílem, už jsi to zkoušel, jak šlape ?

              Npleskis - Profil | Út 17.1.2012 18:19:08

              Tady je fotka naší mašinky,válec je dělaný ze silonu a pevný protikus z pertinaxu.Z jedné strany máme pruměr 15mm a z druhé 20mm stačí jenom otočit a vyměnit válec.

                Npleskis - Profil | Po 16.1.2012 16:57:23

                Marianos >> Vyrobit se to dá na frezy.Známej mi to udělal za 500 kč.

                  Npikoklik - Profil | Čt 12.1.2012 7:42:05

                  piercing >> no nevím jestli to má dobře pořešený. lukáš krása v jednom videu ukazoval svou výrobu. do stroje dal jen kvádr těsta a už z toho padali kuličky. ernesto u toho musí stát.

                    Npiercing - Profil | St 11.1.2012 22:43:54

                    Slavík >> Hlavně Ernesto má na to lidi ... Co by jsme my za takovou výrobnu dali...

                      NSlavík - Profil | St 11.1.2012 22:34:13

                      piercing >> Ernesto se u toho maličko i chvílema nudí se mi zdá :))

                        Npiercing - Profil | St 11.1.2012 21:14:49

                          NJirka Klíma - Profil | St 11.1.2012 20:22:21

                          pokud někod má zájem mohu prodat lis na hady.Cena za náklady co jsem do toho vložil 1100Kč osobní předání Jihlava

                            NŠolcik - Profil | St 11.1.2012 17:31:16

                            Marianos >> Zdar.Pokud chceš mašinu na koule jen pro svoje válení (ne pro velkovýrobu na kšeft),tak se na to vyser.Dá se to poladit tak,že i s ručním rollbalem uděláš hafo kilo koulí za chvíli.Zaměř se spíš na jiný věcy,jako je velkej lis na těsto (alespoň 5kg těsta kapacita),várnice na koule,hnětač apod.

                              NMartin... - Profil | St 11.1.2012 17:21:22

                              Marianos >> je to docela mastné, záleží z čeho bys to chtěl dělat, ale počítej s cenou na 10000Kč

                                NMarianos - Profil | St 11.1.2012 17:19:47

                                Ahoj, uvažuji o výrobě mašinky na boilies, ne ze dvou válců ale z jednoho a ten je vložený do toho protikusu s drážkami, neví někdo na čem se to dá výrobit a jaká je asi cena za výrobu ?
                                děkuji

                                  Nponty123 - Profil | So 17.12.2011 7:52:50

                                  Milan Jaroš >> milhaus(Milan Jaroš) - 24.10.2008 11:31:52 >> zdravím máš ještě ty mašinky na boiles měl bych zajem

                                    Nhampik - Profil | So 10.12.2011 22:49:48

                                    Ahoj, máš to v SZ.