Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NMartin Matuš - Profil | Ne 2.12.2007 13:45:08

JŠ: Jirko, proč by jsi dělal tuhý těsto? Párkrát vyzkoušíš, jaká konzistence těsta je optimální a budeš mít po problému

    NJarda Kučera - Profil | Ne 2.12.2007 12:51:55

    Řeznické potřeby Progres v Plzni a nebo Řez-Pof také potřeby pro řezníky v Plzni.A nebo v bazaru řeznických strojů.

      NMartin Matuš - Profil | Ne 2.12.2007 12:49:53

      JŠ: Jirko, tady máš odkaz na plničku klobás http://www.gastro-plsek.cz/?cap=1876 fotka s cenou je dole

        Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 12:43:10

        jde sem dát i video?

          NKaprňák - Profil | Ne 2.12.2007 12:24:38

          Kluci dejte tu adresu kde se dá koupit ta narážečka.Díky.

            Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 12:05:28

            Jirka Šachl:kde jsi to našel

              NPetr Koch - Profil | Ne 2.12.2007 12:01:14

              milhaus - ® : ok, dik

                Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 11:47:56

                Petr Koch:budu to delat na kšeft,ale ještě to nemám pořádně vychtané a odskoušené nechci prodávat něco co neni ok

                  Nklobas - Profil | Ne 2.12.2007 11:47:15

                  Petr Koch - ® cus koukni par radku níž aji ti to udelá

                    Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 11:45:29

                    Jirka Šachl:je to hřebenový lis na kliku tuba je z nerezu a vejde se tam asi 2,5kg těsta na jednou

                      NJarda Kučera - Profil | Ne 2.12.2007 11:44:07

                      Jirko to je ta narážka na uzenářské a vařené výrobky.

                        NPetr Koch - Profil | Ne 2.12.2007 11:43:33

                        milhaus - ® : no chtěl jsem tím říci jediné, budeš schopen a budeš mít chuť to dělat na kšeft nebo jen prototyp pro sebe a dost?

                          Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 11:39:41

                          Petr: nerozumim

                            NPetr Koch - Profil | Ne 2.12.2007 11:38:22

                            milhaus - ® : díval jsem se, že makáš ve strojírenství, takže žádnej větší problém. Nešlo by se domluvit na pár válcu s převody a stojanem?

                              Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 11:37:17

                              Petr Koch:ono takhle to vypadá že to řve ale ta vrtačka je nastavená na nejnižší otáčky,takže to není tak hrozné jek to vypadá

                                NPetr Koch - Profil | Ne 2.12.2007 11:30:54

                                milhaus - ® : pěkné, jen by byl možná lepší motor než ta vrtačka, u toho řevu vrtačky bych zešílel. Jinak je to moc pěkná mašinka, něco podobnýho chystáme. Na kolik to vyjde tebe?

                                  Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 11:23:50

                                  Dal jsem do hromady to video,je to ale točené pouze foťákem.Znovu opakuji,že je to jen zkušební prototip a konečná podoba bude úplně jiná.Ještě jsem se rozhodl zkonstruovat to tak,aby se nechaly pohodlně měnit různé průměry válců.A tak mi to zabere ještě nějaký čas, až to uplně doladim tak dám vědět.http://www.youtube.com/watch?v=ULueJw7gb4E

                                    Nsadraj - Profil | Pá 30.11.2007 0:09:37

                                    PH: taky sem o tom přemejšlel a pak ho napustit bud řidkým epoxydem nebo polyesterem a vyleštit. navic me napaklo že by se to nemuselo ani dělat z dřevěný kulatiny ale poskládat to z kotoučku vykroužených z prken výkružníkem co kolečko to jedna drážka pro kouli a pak je spojit dohromady trnama mezi sebou.Jko každý opracovat zvlášť o to by mohlo jit při troše šikovnosti i udělat na vrtačce a nebyl by potřeba soustruh.Možná by to čšlo budou dlouhé zimní večery zkusim neco zpotvořit. uvicineme když se povede jedno kolečko tak už by další nemel bejt problem. Vykroužit z prkna takovým tim pilkovým vyvrtávačem co dělá hned otvor přesně ve středu a pak uchytit za střed 7 nebo 8 štoubem s matkou chytit do skličidla vrtačky a normalne jak na ručním soustruhu na dřevo při vyšších otáčkách to nahrubo opracovat , a dokončit nožem vyrobeným z platku strojní pily na kov, který by na konci měl přesně vybroušenou polovinu kruhu o průměru daném koulí která by se pak rolovala a hned i vybroušený okraje tak aby se to přesně jen lízlo na okraj toho struženýho kruhu a tím byly všechny stejnýho pruměru. Nakonec je třeba stáhnout zavitovvou tyči a na ni našroubovat třeba silonový válce jako ložiska nebo neco jinýho v čem by se to točilo . a řemenice by taky mely stačit dřevěný a řemínek třeba d motorku na šicí stroj . Tim by se to třeba dalo i pohánět s promenlibou tychlosti podle koulí který by se dělaly. Jen nápad jak by to možná člo udělat i doma na koleně

                                      NPetr H. - Profil | Čt 29.11.2007 23:55:08

                                      Nešlo by na ty válce použít nějaké tvrdé dřevo? je levné, lehce dosažitelné, lehce soustružitelné.

                                        Nkapr20+ - Profil | Čt 29.11.2007 20:16:28

                                        milhaus máš tam mail-děkuji