Výroba boilie ...

Nevíte, kdo u nás vyrábí mašinky na výrobu boilie? Díky za každou radu.
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 17.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nferenc - Profil | Út 4.12.2007 20:19:04

poradte kde najdem cennik zmesi lastia???Dikiiiiiiiiiii

    Nsyny - Profil | Út 4.12.2007 19:42:32

    Na rychle chytani je nejlepsí agregat :-))

      NBachy - Profil | Út 4.12.2007 19:40:53

      Koloušek - Ty ovšem vycházíš z toho, že pro rychlé chytání je potřeba esence. O tom bych si dovolil polemizovat.... :o))

        NValda - Profil | Út 4.12.2007 16:49:07

        Pokud to milhaus vyrábí tak bych si ho koupil záleží na ceně

          Nsfinger - Profil | Út 4.12.2007 16:12:10

          milhaus: kde sa da kupit ten lis ktorym vytlacas cesto? kolko to stoji?

            NKoloušek - Profil | Út 4.12.2007 14:48:50

            Petr Koch - Myslím si, že už všichni, ale je pravda že ne všechny.:o)

              NPetr Koch - Profil | Út 4.12.2007 14:45:07

              Koloušek - ® : ale všíchni je z venku nevozí, že ne?:o))))

                NKoloušek - Profil | Út 4.12.2007 14:36:27

                Bachy - Takovou esenci jako je Tutina od R. tady nikdo nevyrobí! Jedině Lukáš K. si vyrábí esence sám, tak jedině možná on. I proto někteří čeští výrobci dováží esence apod. z venku.

                  NBachy - Profil | Út 4.12.2007 14:00:20

                  Koloušek - Mi řekni že češi nemají nic co by se vyrovnalo v rychlém chytání ričimu nebo solaru. To jsi srovnával magickou oliheň či co? :o))

                    NKoloušek - Profil | Út 4.12.2007 12:34:26

                    kajda- Spíš super ujetej. :o))
                    m.kindl - Na ty anglický sračky nechytám, co sem měl možnost vidět, tak u nás už se dělají lepší koule. Teda pokud nebudu chtít něco na rychlé chytání (tutina od ričího nebo plovoučky od solaru). A angláni nejsou zase tak výjmeční kapraři. V něčem jsme je už dohnali dokonce i předběhli a v tom ostatním je to otázka dvou max. tří let. ČR bude "number one" ve světové kaprařině. :o))

                      Nkajda - Profil | Út 4.12.2007 0:01:16

                      m.kindl:To ja nevim to musis vedet ty sam:o)

                        Nm.kindl - Profil | Po 3.12.2007 23:50:09

                        kajda - ® Připadám ti tak ?

                          Nkajda - Profil | Po 3.12.2007 21:47:03

                          m.kindl:Ty wole-ty si super naslaplej!!!Ne?

                            Nm.kindl - Profil | Po 3.12.2007 21:37:38

                            Koloušek - ® Jak to můžeš vědět když jsi ještě našláplou směs v ruce nikdy nedržel ?

                              NJarda Kučera - Profil | Ne 2.12.2007 21:04:40

                              Jirka Šachl:Já Ti neradil abys někam jezdil,jen jsem napsal kde se to prodává.

                                Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 15:00:16

                                Budu je taky výrábět a nebude to drahé,záleží na materiálu.Je to velice praktické ja nedělám velké množství kouli vždy max. 2 až 3 kila a to je akorát na nápln.udělám těsto šoupnu do tuby a začnu vařit když je várka skoro vařená snadno naroluju další.Těsto neosychá.

                                  Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 14:53:28

                                  Jirka šachl:Dělal jsem to sám.Je tam hřebenový převod s ozubenými koly.celá tuba se vytlačí cca 10otaček klikou.

                                    Nmilhaus - Profil | Ne 2.12.2007 14:32:14

                                    pánové už jsem tuto fotku myslím dával níže.Funguje velice spolehlivě.na tomto videu je to vidět.Tady jsem použil směs SUPRA FISH od JT.http://www.youtube.com/watch?v=ULueJw7gb4E

                                      NKoloušek - Profil | Ne 2.12.2007 13:53:34

                                      All- Ono teoreticky to vypadá strašně jednoduše. Vím že na dobře zpracovatelné směsi z pš. krupice, sójovky....navíc řidší těsto to stačit bude, ale s našláplou směsí budete mít problémy. Navíc ten rollball vám tužší těsto nevyválí ani náhodou.