revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:01:55

Kose >> Houvno,zaplatis jen litr zapis

    Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:00:46

    Kocháč >>
    Je to trend poslední doby a můj názor??
    Horší to už snad být ani nemůže. Ale nepředjímejme, hyn sa hukáže....

      NKose - Profil | So 30.10.2010 15:00:44

      zdenusoun >> pri obnovovani budes platit mastne poplatky si nevyberes...

        NKose - Profil | So 30.10.2010 14:58:22

        kakr >> soukrome pozemky, chatrce kolem vody a chaty a je toho cim dal vic... Tohle se ti libi u vody? Mne tedy ne...

          NKocháč - Profil | So 30.10.2010 14:57:34

          kakr >> Zajímal by mě tvůj osobní názor na schválení nonstopky na jezerech. Je to spíš dobře nebo špatně?

            Nkakr - Profil | So 30.10.2010 14:57:01

            Kocháč >>
            Jsi velký pesimista......

              Nkakr - Profil | So 30.10.2010 14:56:13

              Uragán >>
              Nic se vytyčovat nebude, českomoravští rybolovci dostanou k dispozici 2130ha ,kde budou moci ve dne v noci popustit uzdu své vášni...

                Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:56:01

                Kose >> hmm takže je asi výhodnější vyprdnout se i na členství a pak někdy začít znovu

                  NKocháč - Profil | So 30.10.2010 14:54:59

                  kakr >> Za těch pár let jsem se naučil jedno. Když vezmu 10ks šutru a hodím ho do stáda 100ks rybářů, tak 9 -10ks kamene trfí debila.

                    NKose - Profil | So 30.10.2010 14:53:45

                    zdenusoun >> budes platit brigadu ta se plati zpetne

                      Nkakr - Profil | So 30.10.2010 14:52:39

                      Kose >>
                      Lov 24 hod na D5 a7 byl vysomrován na Mze právě moderními a wostrými kapraři, kteří o něj bojovali ze všech sil a všemi dostupnými prostředky.
                      Proč tolik skepse??

                        NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:52:08

                        Uragán >> Myslim,ze kapr je v komplexnim problemu nekde jinde,ubyva jinaci obsadky.

                          Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:51:50

                          Kose >> jen technická příští rok nechci povolenku (nemám čas) letos mám brigády zaplacený můžu jen na příští rok členství?

                            NKocháč - Profil | So 30.10.2010 14:50:10

                            kakr >> Sakra, zase na tom prodělám a to ani nepočítám ten benzín a krmení.

                              NUragán - Profil | So 30.10.2010 14:50:10

                              kakr >> s tym lovem 24 je to hezky, nemam o to m vic informaci, ale slysel jsem to uz. Jen se obavam aby nebyl bordel, hlavne maringotky a ty pozemky u vody. Nevim jak to ma byt ale meli by udelat nejaky vytyceny mista na lov 24 jinak si to ceskej clovek vylozi po svym a bude to v riti, Protoze u nas to funguje asi tak ze Stara mi dala 2 litry na povolenku tak musim stary donest za 10000kc masa dom, tohle je mentalita nektery kaprarsky kultury u nas:!!!

                                NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:49:44

                                Kose >> Houno co tak najednou...to budes jezdit jen 6 tku a soukromace?

                                  NPepin - Profil | So 30.10.2010 14:49:01

                                  kakr >> Já je taky nejím,ale mohl jsi zavolat rodinu a známé, a my mohli u toho spolu pokecat!!! ;o)))

                                    Nkakr - Profil | So 30.10.2010 14:48:56

                                    Kocháč >>
                                    Petře, už je dávno tomu co ryba domácí v našem revíru spočinula. Při vyspělosti brněnských rybolovců jich už moc nezůstalo, navíc voda je dost čistá a plave hafo listí.

                                      NKose - Profil | So 30.10.2010 14:48:36

                                      Hermis_s >> jo proto pristi rok si ani nebudu brat papiry a podporovat tenhle bordel... Brigady mam letos udelany asi 40h tak vezmu jen clenstvi...

                                        NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:48:09

                                        Pepin >> Uz ted je to tam husty a bude jeste hustsi.Kde jinde se bude moct masit NONSTOP.Nejezdi tam jen CHaP,ale i rabari co ryby basti a tech je vetsina.