revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:22:38

zdenusoun >>
Kocháč byl rychlejší...

    NKocháč - Profil | So 30.10.2010 15:21:17

    zdenusoun >> žiješ v mlze

      Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 15:20:50

      kakr >> žiju v domění že při členství platim i brigadu

        NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:20:25

        Kose >> U vas neni problem nic,proto jsem se odtama zdekoval...Bude u vas ta 75+ pro dalsi rok?

          NKose - Profil | So 30.10.2010 15:18:43

          Hermis_s >> jestli chces prejdi k nasi tady neni problem :)

            Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:17:52

            Hermis_s >>
            Existují MO už dnes, kde stop stav mají, co bude za pár let, těžko předjímat.

              NKose - Profil | So 30.10.2010 15:17:05

              kakr >> dik ja si ponecham clenstvi a nemam problem v organizaci se s kazdym domluvit...

                NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:16:42

                kakr >> Kdyz si daji stop stav,nebudou tim sami proti sobe?

                  Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:16:38

                  zdenusoun >>
                  Proč tolik, stačí ,alespoň v MRS 400 za členství, brigádu neplatíš, když nemáš povolenku.

                    Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 15:14:56

                    kakr >> mno jo ale zaplatit 6 nebo 7 kilo ročně a nechytáš to neni zrovna vono

                      Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:12:06

                      Kose >>
                      Pokud ti můžu poradit, tak si členství udržuj. 400 kila Tě nezabijí a kdoví, kolik bude stát zápisné za pár let. Také bude pravděpodobné, že si organizace (spolky) dají stop stavy a budeš namydlenej...

                        Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 15:11:21

                        Hermis_s >> aha z toho tedy vyplývá že ten litr je na to aby si každý rok nekončil a znovu nezačínal )) to je rozumný

                          NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:10:54

                          Kose >> proc si nebude brat noty?

                            NKose - Profil | So 30.10.2010 15:08:47

                            Hermis_s >> tohle sem jeste neresil od 89 jsem clenem furt :)

                              NKose - Profil | So 30.10.2010 15:06:30

                              kakr >> jo ale to se stejne nejak obejde...

                                NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:06:06

                                Kose >> clenstvi platis vzdycky,takze jen litr...tim ze nejsi clenem,tak neplatis zpetne brigosku...

                                  NKose - Profil | So 30.10.2010 15:04:29

                                  Hermis_s >> jo zapisny plus clenstvi ne?

                                    Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:04:20

                                    Kocháč >>
                                    Nevím, ale není problém zjistit.

                                      NKocháč - Profil | So 30.10.2010 15:03:06

                                      kakr >> Kolik je zarybňovák kapra na D5? Netušíš?

                                        Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:02:41

                                        Kose >>
                                        Vůbec se mně ty slumy nelíbí, ale stojí na soukromých pozemcích.
                                        Jediné řešení asi bude zakázat lov ze všech oplocených areálů...