revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

Kocháč - Profil | So 30.10.2010 14:46:30

kakr >> Jen tak mimo téma. Zítra se chci pobavit někde kolem Brnkongu. Už jste sypali rybu domácí do toho vašeho potoka? :o))

    Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:46:17

    Hermis_s >> Já si myslím, že to nebude tak hustý!! Maximálně jednu sezonu.

      kakr - Profil | So 30.10.2010 14:45:48

      Pepin >>
      Máš smůlu, udírnu nemám a ryby nejím....

        Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:44:42

        kakr >> To bych musel dojet vyudit k vám domů, já udírnu nevlastním :o)))

          Hermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:43:00

          Kose >> Pristi rok si tam nesednes a kdyz jo,tak to nejaka vomacka bude vozit pres tebe to bude prdel...letos jsem parkrat pod Palavou byl,ale pristi rok zase vynecham.

            zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:41:52

            Pepin >> v tom případě jso wostrej kaprař)))))))))))))))))

              kakr - Profil | So 30.10.2010 14:41:51

              Kose >>
              Už se tisknou BP, kde si to přečteš na vlastní bulvy...

                kakr - Profil | So 30.10.2010 14:41:13

                Pepin >>
                Kdybys je alespoň prohnal udírnou :-)))

                  Kose - Profil | So 30.10.2010 14:41:08

                  kakr >> uz to schvalilo ministerstvo nebo se na to ceka?

                    Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:39:19

                    kakr >> Nervy z toho nemám!! Chytám na českých vodách dokud to jde, a tak dlouho než přijdu o papíry, a pak jezdím chytat do zahraníčí. A věř tomu, že ty ryby mě zo to stojí!!! Ale to ty asi nepochopíš...

                      Hermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:38:47

                      Pepin >> A jsme u jadra pudla,tedkom se potvrdilo vse,co jsem o tobe napsal.

                        kakr - Profil | So 30.10.2010 14:38:44

                        Jen pro pořádek, na revírech Dyje 5 a 7 je v roce 2011 v letních měsících povolen lov 24hod.

                        edit - bez příplatku.

                          zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:35:12

                          Pepin >> mno jo ale těžko lze obvinovat ze špatného přístupu dvě na sobě nezávislé subjekty jeden pravidla nastavuje a jeden vykonává dozor nad jejich dodržováním


                          jsi ochoten připlatit za povolenku v případě že by se povolilo nonstop a zavážka?

                            Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:32:15

                            zdenusoun >> To já vím, že to spolu nesouvisí, ale stále se jedná o určitý přístup k danné věci.

                              kakr - Profil | So 30.10.2010 14:29:53

                              Pepin >>
                              Jen malý, soukromý dotázek, stojí Ti kapr za nervy, které musíš při porušování BP podstoupit??
                              Nebo zvýšený adrenalin umocňuje pocit štěstí při ulovení pěkného kapra??

                              K RS se nemůžu vyjádřit, nebyl jsem u toho a nevím o jaký přestupek se jednalo.

                                zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:29:30

                                Pepin >> známosti má člověk všude na celým světě s tím nic nenaděláš ale to co popisuješ není podstata problému ty popisuješ účinnost vykonávání kontroly dodržování pravidel ale to přímo nesouvisí z nastavením pravidel

                                  Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:28:14

                                  Kose >> Asi tak nějak...

                                    Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:27:14

                                    Hermis_s >> Mě se jedná jen o dvě věci. A to dva nebo tři letní měsíce
                                    v roce povolit lov nonstop, a na větších vodních plochách povolit vyvážení. To je z mé strany vše!!!

                                      Kose - Profil | So 30.10.2010 14:24:57

                                      Pepin >> kdo by strilel do vlastnich rad :)

                                        Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:22:10

                                        kakr >> Je to pro mě tak složité, že si z toho nic nedělám, a proto vědomně porušuji v něktrých bodech RŘ. A jsem ochotný za to nésti následky!!! Ale byl jsem
                                        na mlýnech svědkem když profiRS řešila porušení RŘ a nakonec to zkončilo hodinovým kamaradským rozhovorem a vrácením povolenky. Bohužel o párset metrů dál za stejný přestupek, došel maník bezpardonu o papíry!!!! To je spravedlnost....!!!!