revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

Hermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:21:07

Pepin >> No vzdyt rikam,bojujes za to co se hodi tobe do kramu...
edit:na Casu jsou prisnejsi pravidla,nez u nas,za to co delas tady by jsi tam prisel o vybavu a k tomu tucnou pokutku

    Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:14:55

    Hermis_s >> Na Cassu když porušíš pravidla,tak ti seberou nenávratně všecek tvůj cajk a už ho nikdy neuvidíš!!! Jsou tam danná jistá pravidla, ale jaká pravidla?!! ...a votom to je!!

      kakr - Profil | So 30.10.2010 14:13:27

      Pepin >>
      Vůbec se nedivím, je to na Tebe vše moc složité...

        zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:12:01

        Pepin >> ne to ne to jenom ty si myslíš, že takzvaně ,,malé,, přestupky se dělat můžou a velké se musí odsoudit aneb já jenom zavážím ale on sakuje /já zabil stařenku ale ona by za chvíli stejně umřela ale on zabil dítě

          Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:10:55

          kakr >> Můj mozek akorát nebere to, co tu meleš TY!!!!

            Hermis_s - Profil | So 30.10.2010 14:10:38

            Pepin >> V zahranici,treba na Ebru,Casu jsou taky nastaveny pravidla....a porusuji se.S tim fungovanim ses felil,spis si chtel napsat,ze by jsi chtel pravidla,aby vyhovovaly tobe.O celek ti nejde,jsi jen dalsi zabednenec.

              zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:09:21

              Kose >> že by akční sleva MNV )) ale vážně v té době stal 0,40 Kčs

                Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:08:46

                zdenusoun >> Pleteš dohromady jablka s hruškama!!!!

                  Kose - Profil | So 30.10.2010 14:08:32

                  zdenusoun >> jo kdo nekrade okrada rodinu :)

                    Kose - Profil | So 30.10.2010 14:07:28

                    zdenusoun >> 1988 dostal jsem korunu a sel koupit 10ks rohliku...

                      kakr - Profil | So 30.10.2010 14:06:00

                      Pepin >>
                      Bohužel ,Tvůj mozek zatemnila ryba domácí a nejsi schopen rozumného, natož logického uvažování.
                      Na svou otázku jsi si odpověděl sám, tudíž je zbytečné, odpovídat.

                        zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:05:59

                        Kose >> jj u nás platí snad nejvíc ze všeho ,,zloděj volá chytte zloděje,,

                          Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:05:55

                          Hermis_s >> Podívej se do zahraničí!!! Když to funguje tam, proč by to nemohlo fungovat tady?!!!! Ale ty jsi byl asi nejdál na Prýglu...

                            zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:04:38

                            Kose >> při tvém věku to není možný jedině tak na strouhanku )))

                              Kose - Profil | So 30.10.2010 14:04:04

                              zdenusoun >> jo ale neni to jen v rybarstvi...

                                Pepin - Profil | So 30.10.2010 14:02:45

                                kakr >> Vidíš, jak jsi NESCHOPNÝ odpovědět na níže uvedenou otázku!!!!! Prostě jsi v úzkých,tak opět meleš nesmysly!!!!!

                                  Kose - Profil | So 30.10.2010 14:02:27

                                  kakr >> ja kupoval rohlik u nas v jednote za kcs 0,10...

                                    zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:01:47

                                    Kose >> bohužel to vychází z podstaty této společnosti..

                                      zdenusoun - Profil | So 30.10.2010 14:00:40

                                      Pepin >> a co je větší vražda když zabiješ malý dítě nebo stařenku - pořád si zmařil život

                                        Kose - Profil | So 30.10.2010 14:00:20

                                        Hermis_s >> tady ho bonzovat nebudu pac snim chytam parkrat do roka :) jen jsem chtel ukazat ze i RS nedodrzuje rad kdyz chyta...