revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

Nkakr - Profil | So 30.10.2010 13:59:10

Pepin >>
Jednotné ceny bývaly za bolševika, to stál rohlík v celé ČSSR 30 halířů. Jednotný Rybářský řád také.
Bolševik už tady zaplať pánbůh už víc jak 20 let nerozhoduje a Ty bys zase chtěl mít vše unifikované???
Jen pro jeho veličenstvo KAPRA???

    Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 13:58:28

    to je ten věčnej problém u nás - bud to můžu dělat socialisticky nebo kapitalisticky ale nemužu to dělat kapitalisocialisticky pak to stojí za hovno a nejenom v rybařině

      NPepin - Profil | So 30.10.2010 13:57:51

      kakr >> Když to furt chceš porovnávat, tak co je horší přestupek?Vyvážení nebo odnášení nepovoleného množství ryb od vody? Jasně cítím, co odpovíš!! Oba dva jste porušili RŘ,tak budete stejně potrestaní!!! Ku..a to má logiku!!!! Ať žije KSČ!!! Huráááá...

        NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:57:32

        Kose >> So 30.10.2010 13:50:48
        Rozvedes to?

          NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:57:03

          Pepin >> Stejny pravidla na verejne vode a soukrome je impossible!Uz jen to,ze nad tim premyslis,znamena,ze ses omezenej kaprar,kterych tady lita mraky a problematice nerozumi.

            NPepin - Profil | So 30.10.2010 13:51:46

            kakr >> Furt to meleš dokola,jak malé děcko, když se učí mluvit!!! Znova si přečti, co jsem napsal níže!!!!
            Pepin - ® So 30.10.2010 13:20:38
            kakr >> A tam je ten problém!!! ...v pravidlech!! Kdyby byly stejná pravidla na státní vodě, ta jak na soukromé, tak se nebudou na soukromáky třeba odvážet ryby! Když já chytám na mušově a vyvážím, a vidím, že borec sakuje už třetího kapra, tak přece nevezmu telefon a nezovolám RS, protože vím, že mě nabonzuje za vyvážení. Kdyby byly některé zakázané věci povolené, tak si rybáři rádi sami "pohlídají" svůj oblíbený revír a neřesti na ním!!!!!

              NKose - Profil | So 30.10.2010 13:50:48

              kakr >> ani krajskej porybnej nedodrzuje ten tvuj nastavenej rad kdyz chyta pod palavou...

                Nkakr - Profil | So 30.10.2010 13:47:56

                Pepin >>
                Při koupi povolenky (ČRS MRS) nesouhlasíš s nastavenými pravidly vycházejícími ze zákona a BP??
                Proč si tedy povolenku kupuješ, když víš, že pravidla dodržovat nemíníš??
                Není to trošku (hodně) schizofrenie??

                  NPepin - Profil | So 30.10.2010 13:42:38

                  kakr >> A proč by mě mělo vadit hrabání v autě, když jsem s tím při koupi
                  povolenky souhlasil?!!!! To bude vadit zase jenom tomu, kdo chce odvést tajně ryby!!!!! Nebo ne snad?!!!! Můžeš mě prosím tě ještě říct nějaká další přísnější pravidla na kaprodromech!!!! Zatím bubláš z mrákot TY!!!!!!

                    NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:38:24

                    kakr >> at se mi ve vecech hrabou ja nic neschovavam, to je normalni vec.

                      NKose - Profil | So 30.10.2010 13:37:35

                      kakr >> na d6 nemas auto u prd...

                        NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:36:33

                        kakr >> Prave komanci byli ti co tuhle krajinu luznich lesu zatopili, tak ze ti chteli zlikvidovat co tam bylo, a pak jim slo najednou o ty husy po prevratu !!!!!!! zaplavovou oblast mohli vystehovat a nechat to byt, ale to ne. Rozkaz znel jasne stavet at ukazeme jak umime budovat. Ted uz je to jedno, uz tomu nepomuzeme, staci se slusne chovat k Palave.

                          Nkakr - Profil | So 30.10.2010 13:36:02

                          Pepin - 30.10.2010 13:20:38 >>
                          Rovněž bubláš z mrákot (copyr.M.D.).
                          Pravidla hry jsou jasně daná, mnohdy jsou na kaprodromech daleko přísnější jak na revírech. Jak by se Ti líbilo, kdyby se RS hrabala v Tvých věcech a prohlížela Tvé auto. Na mnoha kaprodromech běžná věc.
                          Když se Ti nelíbí, tak tam nechoď, nebo je dodržuj i se skřípějícími zuby.
                          Všichni si před "moderním a wostrým" kaprařem na zadek nesednou....

                            NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:31:43

                            Pepin >> 'Tvuj' princip jsem nepochopil.Jak pise kakr,muzete byt radi,ze tam vubec muzete chytat.Pravidla porusujes ty i sakovac...neni to voda MRS,proto si muzou urcovat pravidla sami.

                              NPepin - Profil | So 30.10.2010 13:27:39

                              Hermis_s >> Je vidět, že jsi celý ten princip nepochopil!!!!!!

                                Nkakr - Profil | So 30.10.2010 13:26:40

                                Uragán - 30.10.2010 13:15:08 >>
                                Rybářské právo u nás už asi 130 let patří státu, začal s tím už osvícený panovník císař Franz Josef a to jak jistě uznáš nebyl žádný komunista. No a stát přenechává VRP za zarybňování svých vod svazům (do roku 2014 bezúplatně) a za úplatu jiným subjektům, například a.s.
                                Je vůbec zázrak, že je lov na D6 povolen, již při stavbě mušovských nádrží byla věstonická vyhrazena jako přírodní rezervace. Komanči by to nikdy nepovolili.....

                                  NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:26:25

                                  Pepin >> Tak nemas vyvazet a pak muzes bonzovat dle libosti.

                                    NPepin - Profil | So 30.10.2010 13:20:38

                                    kakr >> A tam je ten problém!!! ...v pravidlech!! Kdyby byly stejná pravidla na státní vodě, ta jak na soukromé, tak se nebudou na soukromáky třeba odvážet ryby! Když já chytám na mušově a vyvážím, a vidím, že borec sakuje už třetího kapra, tak přece nevezmu telefon a nezovolám RS, protože vím, že mě nabonzuje za vyvážení. Kdyby byly některé zakázané věci povolené, tak si rybáři rádi sami "pohlídají" svůj oblíbený revír a neřesti na ním!!!!!

                                      NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:17:50

                                      Horda >> pravdu dis.

                                        NHorda - Profil | So 30.10.2010 13:16:06

                                        Hermis_s >> on má spíš problémy sám se sebou :-))