revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:15:08

kakr >> ne o povolenku jsem nikdy neprisel, umim jednat s lidmi. Soukromá? ale v jakym slova smyslu. Oni hospodarí, nevlastní. Tak ze vlastne nemuzou nic udelat pro lepsi lov. Ahoj a diky za informace, nikoho sem tady nechtel nastvat ani rozohnit.

    NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:13:34

    Horda >> On ma spis problemy,ze nechapem jeho slovni prujem:)

      NHorda - Profil | So 30.10.2010 13:12:44

      Uragán >> jak psal kakr, pokud se ti na D6 něco nelíbí tak tam nejezdi, ale ty máš určitě vela zkušeností s lovem na téhle vodě

        NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:11:22

        nemá cenu sem nic psat. Nekteří ceši jeste nedospeli. Ale vsechno spatny je pro neco dobry. Tak se tady mejte Ahoj

          NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:10:18

          Uragán >> Tezky s tebou o necem diskutovat,kdyz neznas zakladni veci.Nastuduj,pak se stav a povykladame si.

            Nkakr - Profil | So 30.10.2010 13:08:29

            Uragán >>
            Tak si dupni nožičkou, Dyje 6 je soukromá asi 18 let, nebo si myslíš, že akciová společnost Pohořelice patří státu??
            Hlídačů (RS)má dost, tak se pochlub, přišel jsi při novátorském lovu ( více než dva pruty, lov po stanovené době atd.) o papíry a teď skuhráš na MRKu??
            Pravidla hry jsou jasně na D6 nastavena a komu se to nelíbí, tak ať tam nechodí....

              NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:07:58

              Hermis_s >> ty si semka napsal mic, jediny co te napadlo, je tak to me slovne urazet. mas napad tak ho rekni!!!!!!!!!. Pokud mas komplex z malyho ptaka tak navstiv doktora. Tohle je diskuze. Tvuj strejda je Rath, ten co furt vykrikuje v parlamente?

                NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:06:21

                Uragán >> A kontejnery na odpadky by jsi jeste u vody nechtel,popripade nejaky bufet,ci bankomat...

                  NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:05:35

                  Pepin >> Chko a prirodni rezervace,jaky je v tom rozdil,jsou to druhy ochrany prirody.Jinak tady nejse ve Francii,podej prst a prijdes o ruku...

                    NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:03:19

                    Proste tyhle vody musi bejt soukrony, Vlastniho spravce, hlidace, lov na vymezenych mistech, kulturní zazemí , WC atd, je toho nespocetne mnozství

                      NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 13:02:31

                      Uragán >> Voe,pisou ti kluci mladsi jak ty!!!!Mimo Kakra.

                        NUragán - Profil | So 30.10.2010 13:01:07

                        Pepin - 30.10.20j10 12:58:40 >> je to tak ale to tady ty rybarsky kulture co nam odepisuje nepis, je to Ztrata casu. Ty novy lidi musi vyrust, ptotoze ze straho proutku mladej neudelas.

                          NPepin - Profil | So 30.10.2010 12:58:40

                          afjee >> Nevidím důvod,proč by se měla D6 zavírat?! Za první to není CHKO, ale přírodní rezervace, a za druhý třeba ve Francii jsou daleko vzácnější přírodní lokality a rybaření tam funguje normálně bez jakého koliv "omezování"!!!!!!!!!

                            NUragán - Profil | So 30.10.2010 12:56:52

                            afjee >> dneska uz to neni co pred 15 lety co sem tam jezdil s tatou, je 70 procent kapraru 10 procent co to odvazí , to je bez debat, to jsem byl kolikrat svedkem, a pak 20 procent masaru co to zerou. Radsi at tu rybu odvezou do soukromace nez aby ji zezrali

                              NHorda - Profil | So 30.10.2010 12:55:36

                              Uragán >> na co vic prutů, 2 plně stačí, akorát by se každej víc roztahoval na vodě

                                Nafjee - Profil | So 30.10.2010 12:55:18

                                Já jdu radši k vodě, tady se to ještě strhne :D

                                  Nafjee - Profil | So 30.10.2010 12:54:38

                                  Uragán >> A myslíš, že tam jezdí jen SPORTOVNÍ KAPRAŘI? Jak mají asi poznat, kdo je a kdo neni SPORTOVNÍ KAPRAŘ? Podle výbavy? Myslíš, že SPORTOVNÍ KAPRAŘI nepřeváží ryby na soukromé vody? Mýlíš se..

                                    NUragán - Profil | So 30.10.2010 12:54:38

                                    kakr >> nemyslim to jen na Dyji 6, je to rezervace to je pravda. Tam je to lehce neco jineho, Jo a pohorelice tam maji tak akorat pravo lovit agregatem pro svou rybarnu a pro svoje rybniky a muzou nechat chytat rybare v useku povoleném statem, Protoze ta voda je statu ne pohorelic.

                                      NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 12:54:37

                                      Uragán >>Ses vul,akorat se ztrapnujes

                                        NPepin - Profil | So 30.10.2010 12:54:22

                                        Uragán >> Ty ses ale rozjel ;o)