revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

NUragán - Profil | So 30.10.2010 12:49:58

Udelas prestupek, a ty hovada to berou jako kdyby jsi nekoho zavrazdil.!!!!!! prestupek myslim tim,na vic prutu, chytas v noci........ ja jsem sportovni kaprar, ryby vracim vodě, jako plno dnesnich mladejch rybaru,. Tak je na nas aby my mlady s tym neco udeli a sli jsme k vode za poradnym zazitkem,: Cím jsme starsí tak ten adrenalin nas opoustíííííí.

    Nafjee - Profil | So 30.10.2010 12:49:04

    Uragán >> Taky bych Dyji 6 zavřel úplně. Je to CHKO, co si myslíte, že tam povolí zavážet parníkama?

      Nkakr - Profil | So 30.10.2010 12:48:04

      Uragán >>
      Bubláš z mrákot. (copyr. M.D.)
      Než vypustíš podobný blábol, tak si laskavě ověř, kdo na Dyji 6 hospodaří.

        NUragán - Profil | So 30.10.2010 12:44:40

        Dyje 6, nejlepsi voda na lov jakeho koliv druhu ryb v CR. A to at si kdo chce co chce rika. Problem je uplne stejnej jako na vsech ostatních vodach v CR. Doba lovu, jakym zpusobem, s pomocí lodky, na kolik prutu atd. Je potreba aby tyhle vody sli do soukromích vlastnictví aby uz se to konecne nekam hejbalo, protoze co je statni to je na hovno. Soukromy vlastník i treba s lehkym dohledem statu, tomu zalezi na zisku, tak bude delat vse proto aby jeho firma rostla... bude mit napady, investice, ktere se mu vrati tim ze mi se vratime na jeho vodu. Ale pokud tomu budou vladnout šašci na svazech, ty ,, komunisti ´´teda dneska tomu rikaji sociální demokrati. tak udelaj co, budou hospodarit nejakym zpusobem, jakym? kazdopadne se nebudou na nicim namahat, ty chlapy jsou tam na vysluzce, tak ze pokud bude ztrata, tak to stat zaplati a je hotovo, jedeme dal. !!!!!!!!!!!!!

          NFullnek - Profil | So 30.10.2010 10:50:44

          Kocháč >> jasně,a nebo na soutoku S1-J1,ale ostovi jsou TOP,že?

            NPepin - Profil | So 30.10.2010 10:20:14

            Tak včera jsem projížděl kolem D6 a nikdo o tom 127cm dlouhém candátovi nic nevěděl. Tak že
            zase to byl nějaký blábol. Ale viděl jsem sumce 222cm a 59kg,ale ten byl na Vrkoči :o)

              Nkakr - Profil | Pá 29.10.2010 7:41:52

              judas.d >>
              Pokud máš na legitce fotku, tak normální RS už nic nepožaduje.
              Psal jsem to ve vztahu k Dyji6 a radám, že si můžeš RL "vypůjčit" od kamaráda.

                Njudas.d - Profil | Pá 29.10.2010 7:14:41

                kakr >> nevím jestly bublám z mrkot:-)))ale ano vždit skoro ještě spím:-))))
                Možná máš pravdu.Je pravda že nikdá RS občanku nechtěla jen povolenku a st.r.lístek ale že by chtěla občanku to ne.

                  Nkakr - Profil | Pá 29.10.2010 6:49:46

                  judas.d >>
                  Bubláš z mrákot (copyr. M.D.)

                  Oprávnění rybářské stráže

                  Rybářská stráž v rybářském revíru je oprávněna
                  a) kontrolovat
                  1. osoby lovící ryby nebo vodní organizmy, zda jsou k tomuto lovu oprávněné a zda provádí lov
                  řádně a způsobem, který umožňuje tento zákon,
                  2. osobám lovícím ryby nebo vodní organizmy rybářské nářadí, obsah rybářské loďky, nádrže nebo
                  jiného zařízení užitého k uchování ryb a rybářské úlovky, z hlediska dodržení rybářského práva,
                  3. osoby lovící ryby pomocí elektrického proudu, zda vlastní povolení příslušného rybářského
                  orgánu k tomuto způsobu lovu, jakož i zda vlastní potřebné osvědčení prokazující jejich
                  způsobilost k práci s elektrickým zařízením při lovu ryb a osvědčení dokladující bezpečnou
                  použitelnost elektrického zařízení k lovu ryb,
                  4. užívání jezů, stavidel, zdymadel, výpustí a jiných zařízení z hlediska dodržování právních
                  předpisů a opatření na ochranu výkonu rybářského práva,
                  5. způsob a rozsah užívání vod a jejich kvalitu;
                  b) požadovat
                  1. od osoby lovící ryby nebo vodní organizmy prokázání její totožnosti, předložení platného
                  rybářského lístku a platné povolenky k lovu,

                  A tak dále.......
                  Zapomínáš na jednu maličkost, RS má při kontrole Tvou povolenku v ruce. Pokud si myslíš, že nejsi povinen totožnost RS prokázat, nemusíš. Jistě svou totožnost po zadržení povolenky prokážeš na patřičném Kú, navíc za finanční poplatek.......
                  Jo a ještě jedna poznámečka, celá procedura prokazování totožnosti na Kú trvá cca 30 dní, kdy pochopitelně nelovíš....

                    Nkanic - Profil | Čt 28.10.2010 21:38:40

                    judas.d >> nemáš pravdu

                      Njudas.d - Profil | Čt 28.10.2010 21:32:06

                      kakr >> ale rs ze zákona není pověřena zjištovat moji totožnost!!!!!!co jediné jim ukážu když to bude svazový revír tak členskou legitku :-))))

                        NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 21:18:06

                        zdenusoun >> jj

                          Nzdenusoun - Profil | Čt 28.10.2010 21:17:21

                          Kocháč >> při vyřizování lístku po mě nic nechtěli a i kdyby tak si můžeš zakoupit 10tiletej rybářskej lístek a za rok se svazem praštit a ryb. lístek ti zůstane

                            Nkakr - Profil | Čt 28.10.2010 21:08:57

                            judas.d >>
                            Nemusíš ji dávat do ruky, RS stačí nahlédnout a nemusí to být občanka, stačí řidičák, nebo pas.

                              Njudas.d - Profil | Čt 28.10.2010 21:00:41

                              kakr >> to ano ,ale tobě nebo nikomu jinému RS nedám občanku do ruky!!!!!!

                                Nkakr - Profil | Čt 28.10.2010 20:56:15

                                judas.d >>
                                Já Tě tam kontrolovat nebudu, nesmíš věřit všemu, co se na MRKu naplká.
                                RS má možnost si vyžádat součinnost MP,nebo PČR,když nebudeš schopen totožnost doložit.

                                  NKose - Profil | Čt 28.10.2010 20:52:23

                                  Pepin >> jj optam se :)

                                    Njudas.d - Profil | Čt 28.10.2010 20:51:38

                                    kakr >> a jak provedete kontrolu totožnosti ze zákona nemáte právo abyste po mě chtěly op.?????

                                      NROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:51:37

                                      Kocháč >> Tak nejlepší lapačka z ostrovů?

                                        NPepin - Profil | Čt 28.10.2010 20:50:46

                                        Kose >> Se můžeš zeptat na životním prostředí... ;o)