- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
revír Dyje 6
Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NUragán - Profil | So 30.10.2010 12:49:58
Udelas prestupek, a ty hovada to berou jako kdyby jsi nekoho zavrazdil.!!!!!! prestupek myslim tim,na vic prutu, chytas v noci........ ja jsem sportovni kaprar, ryby vracim vodě, jako plno dnesnich mladejch rybaru,. Tak je na nas aby my mlady s tym neco udeli a sli jsme k vode za poradnym zazitkem,: Cím jsme starsí tak ten adrenalin nas opoustíííííí.
Nafjee - Profil | So 30.10.2010 12:49:04
Uragán >> Taky bych Dyji 6 zavřel úplně. Je to CHKO, co si myslíte, že tam povolí zavážet parníkama?
Nkakr - Profil | So 30.10.2010 12:48:04
Uragán >>
Bubláš z mrákot. (copyr. M.D.)
Než vypustíš podobný blábol, tak si laskavě ověř, kdo na Dyji 6 hospodaří.
Bubláš z mrákot. (copyr. M.D.)
Než vypustíš podobný blábol, tak si laskavě ověř, kdo na Dyji 6 hospodaří.
NUragán - Profil | So 30.10.2010 12:44:40
Dyje 6, nejlepsi voda na lov jakeho koliv druhu ryb v CR. A to at si kdo chce co chce rika. Problem je uplne stejnej jako na vsech ostatních vodach v CR. Doba lovu, jakym zpusobem, s pomocí lodky, na kolik prutu atd. Je potreba aby tyhle vody sli do soukromích vlastnictví aby uz se to konecne nekam hejbalo, protoze co je statni to je na hovno. Soukromy vlastník i treba s lehkym dohledem statu, tomu zalezi na zisku, tak bude delat vse proto aby jeho firma rostla... bude mit napady, investice, ktere se mu vrati tim ze mi se vratime na jeho vodu. Ale pokud tomu budou vladnout šašci na svazech, ty ,, komunisti ´´teda dneska tomu rikaji sociální demokrati. tak udelaj co, budou hospodarit nejakym zpusobem, jakym? kazdopadne se nebudou na nicim namahat, ty chlapy jsou tam na vysluzce, tak ze pokud bude ztrata, tak to stat zaplati a je hotovo, jedeme dal. !!!!!!!!!!!!!
NFullnek - Profil | So 30.10.2010 10:50:44
Kocháč >> jasně,a nebo na soutoku S1-J1,ale ostovi jsou TOP,že?
NPepin - Profil | So 30.10.2010 10:20:14
Tak včera jsem projížděl kolem D6 a nikdo o tom 127cm dlouhém candátovi nic nevěděl. Tak že
zase to byl nějaký blábol. Ale viděl jsem sumce 222cm a 59kg,ale ten byl na Vrkoči :o)
zase to byl nějaký blábol. Ale viděl jsem sumce 222cm a 59kg,ale ten byl na Vrkoči :o)
Nkakr - Profil | Pá 29.10.2010 7:41:52
judas.d >>
Pokud máš na legitce fotku, tak normální RS už nic nepožaduje.
Psal jsem to ve vztahu k Dyji6 a radám, že si můžeš RL "vypůjčit" od kamaráda.
Pokud máš na legitce fotku, tak normální RS už nic nepožaduje.
Psal jsem to ve vztahu k Dyji6 a radám, že si můžeš RL "vypůjčit" od kamaráda.
Njudas.d - Profil | Pá 29.10.2010 7:14:41
kakr >> nevím jestly bublám z mrkot:-)))ale ano vždit skoro ještě spím:-))))
Možná máš pravdu.Je pravda že nikdá RS občanku nechtěla jen povolenku a st.r.lístek ale že by chtěla občanku to ne.
Možná máš pravdu.Je pravda že nikdá RS občanku nechtěla jen povolenku a st.r.lístek ale že by chtěla občanku to ne.
Nkakr - Profil | Pá 29.10.2010 6:49:46
judas.d >>
Bubláš z mrákot (copyr. M.D.)
Oprávnění rybářské stráže
Rybářská stráž v rybářském revíru je oprávněna
a) kontrolovat
1. osoby lovící ryby nebo vodní organizmy, zda jsou k tomuto lovu oprávněné a zda provádí lov
řádně a způsobem, který umožňuje tento zákon,
2. osobám lovícím ryby nebo vodní organizmy rybářské nářadí, obsah rybářské loďky, nádrže nebo
jiného zařízení užitého k uchování ryb a rybářské úlovky, z hlediska dodržení rybářského práva,
3. osoby lovící ryby pomocí elektrického proudu, zda vlastní povolení příslušného rybářského
orgánu k tomuto způsobu lovu, jakož i zda vlastní potřebné osvědčení prokazující jejich
způsobilost k práci s elektrickým zařízením při lovu ryb a osvědčení dokladující bezpečnou
použitelnost elektrického zařízení k lovu ryb,
4. užívání jezů, stavidel, zdymadel, výpustí a jiných zařízení z hlediska dodržování právních
předpisů a opatření na ochranu výkonu rybářského práva,
5. způsob a rozsah užívání vod a jejich kvalitu;
b) požadovat
1. od osoby lovící ryby nebo vodní organizmy prokázání její totožnosti, předložení platného
rybářského lístku a platné povolenky k lovu,
A tak dále.......
Zapomínáš na jednu maličkost, RS má při kontrole Tvou povolenku v ruce. Pokud si myslíš, že nejsi povinen totožnost RS prokázat, nemusíš. Jistě svou totožnost po zadržení povolenky prokážeš na patřičném Kú, navíc za finanční poplatek.......
Jo a ještě jedna poznámečka, celá procedura prokazování totožnosti na Kú trvá cca 30 dní, kdy pochopitelně nelovíš....
Bubláš z mrákot (copyr. M.D.)
Oprávnění rybářské stráže
Rybářská stráž v rybářském revíru je oprávněna
a) kontrolovat
1. osoby lovící ryby nebo vodní organizmy, zda jsou k tomuto lovu oprávněné a zda provádí lov
řádně a způsobem, který umožňuje tento zákon,
2. osobám lovícím ryby nebo vodní organizmy rybářské nářadí, obsah rybářské loďky, nádrže nebo
jiného zařízení užitého k uchování ryb a rybářské úlovky, z hlediska dodržení rybářského práva,
3. osoby lovící ryby pomocí elektrického proudu, zda vlastní povolení příslušného rybářského
orgánu k tomuto způsobu lovu, jakož i zda vlastní potřebné osvědčení prokazující jejich
způsobilost k práci s elektrickým zařízením při lovu ryb a osvědčení dokladující bezpečnou
použitelnost elektrického zařízení k lovu ryb,
4. užívání jezů, stavidel, zdymadel, výpustí a jiných zařízení z hlediska dodržování právních
předpisů a opatření na ochranu výkonu rybářského práva,
5. způsob a rozsah užívání vod a jejich kvalitu;
b) požadovat
1. od osoby lovící ryby nebo vodní organizmy prokázání její totožnosti, předložení platného
rybářského lístku a platné povolenky k lovu,
A tak dále.......
Zapomínáš na jednu maličkost, RS má při kontrole Tvou povolenku v ruce. Pokud si myslíš, že nejsi povinen totožnost RS prokázat, nemusíš. Jistě svou totožnost po zadržení povolenky prokážeš na patřičném Kú, navíc za finanční poplatek.......
Jo a ještě jedna poznámečka, celá procedura prokazování totožnosti na Kú trvá cca 30 dní, kdy pochopitelně nelovíš....
Njudas.d - Profil | Čt 28.10.2010 21:32:06
kakr >> ale rs ze zákona není pověřena zjištovat moji totožnost!!!!!!co jediné jim ukážu když to bude svazový revír tak členskou legitku :-))))
Nzdenusoun - Profil | Čt 28.10.2010 21:17:21
Kocháč >> při vyřizování lístku po mě nic nechtěli a i kdyby tak si můžeš zakoupit 10tiletej rybářskej lístek a za rok se svazem praštit a ryb. lístek ti zůstane
Nkakr - Profil | Čt 28.10.2010 21:08:57
judas.d >>
Nemusíš ji dávat do ruky, RS stačí nahlédnout a nemusí to být občanka, stačí řidičák, nebo pas.
Nemusíš ji dávat do ruky, RS stačí nahlédnout a nemusí to být občanka, stačí řidičák, nebo pas.
Njudas.d - Profil | Čt 28.10.2010 21:00:41
kakr >> to ano ,ale tobě nebo nikomu jinému RS nedám občanku do ruky!!!!!!
Nkakr - Profil | Čt 28.10.2010 20:56:15
judas.d >>
Já Tě tam kontrolovat nebudu, nesmíš věřit všemu, co se na MRKu naplká.
RS má možnost si vyžádat součinnost MP,nebo PČR,když nebudeš schopen totožnost doložit.
Já Tě tam kontrolovat nebudu, nesmíš věřit všemu, co se na MRKu naplká.
RS má možnost si vyžádat součinnost MP,nebo PČR,když nebudeš schopen totožnost doložit.
Njudas.d - Profil | Čt 28.10.2010 20:51:38
kakr >> a jak provedete kontrolu totožnosti ze zákona nemáte právo abyste po mě chtěly op.?????
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NDalešice ??8160
NLov z nafukovacího člunu1187
NMikbaits - pikantní švestka534
NVelký Bílovec rybaření53
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NATTs hlásiče a ATTx příposlech538
NShimano Power Aero 100001660
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
10:26NFanclub značky Shimano 16389
10:08NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8059
9:40NKrátkodobá kaprařina x 9916
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...














