revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

NKose - Profil | So 30.10.2010 20:51:01

Lee-Haney >> jo je to tady cim dal lepsi a vody jsou plne tak akorat nasady...

    NLee-Haney - Profil | So 30.10.2010 20:47:22

    Zajímavá otázka,bohužel se tu zas vyblili sportovci např Pepin a Uragán co dělá svému nicku opravdu jméno.Jděte už s těma žvástama o sportovním rybolovu a jak je to v zahraničí lepší do prdele.Když se vám tu nelíbí tak běžte tam a nevydýchávejte vzduch tady.....

      NKose - Profil | So 30.10.2010 15:43:56

      Hermis_s >> ted to mas tady cerny na bilym...

        NKose - Profil | So 30.10.2010 15:43:11

        kakr >> aspon neco se podarilo :) diky

          Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:39:16

          Kose >>
          Nechci Ti brát iluze, ale znovu opakuji platí následující .

          461 119 ROKETNICE 1 - MO Šlapanice 11,3 km 12,9 ha
          Přítok Líšeňské Říčky, Cézavy. Od vtoku do Líšeňské Říčky k pramenům se všemi přítoky. Nádrž v k.ú. Mokrá (2,0 ha) není součástí revíru. K revíru patří nádrže:
          Ponětovice vk.ú. Ponětovice 11,1 ha
          požární Žatčany 0,2 ha
          V úseku od ústí do nádrže 1 Ponětovice (11,1 ha) (říční km 1,3) po mostek na silnici Šla- panice-Jiříkovice (říční km 2,5) - zákaz lovu. Zákaz lovu z hráze (vyznačeno tabulemi). Míra kapra 45-70 cm max.

            NPvl - Profil | So 30.10.2010 15:37:54

            Hermis_s >> Už by to bylo vše :o§)) (kdyby ano )

              NKocháč - Profil | So 30.10.2010 15:37:39

              Hermis_s >> nebo brčko

                NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:37:19

                Pvl >> Nebyl,nejspis lesti brcka.

                  NPvl - Profil | So 30.10.2010 15:36:29

                  Nechce se mi to dohledávat .. Mrknato zde nebyl ?

                    NKocháč - Profil | So 30.10.2010 15:36:24

                    kakr >> haleluja :o))) až na věky

                      NKose - Profil | So 30.10.2010 15:36:00

                      kakr >> tady tvrdi neco jineho ze kazda organizace si muze dat miru jakou chce... Ja jsem pro lovnou miru 50cm az 60cm... Ta neprosla :)

                        Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:33:28

                        Kose >>
                        Na schůzi si můžete odhlasovat i trest smrti za zavážení, rozhoduje svazový výbor.

                          NKose - Profil | So 30.10.2010 15:31:25

                          kakr >> na schuzi jsme si odhlasovali 75 ta 70 neprosla pres duchodce

                            Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:28:13

                            Kose >>
                            Roketnice

                              NKose - Profil | So 30.10.2010 15:27:40

                              kakr >> o jakym reviru pises?

                                NHermis_s - Profil | So 30.10.2010 15:27:09

                                Kose >> Presne tak...taky by me zajimalo kolik jich tam zbylo...vis o necem lepsim co se tam caplo v posledni dobe,kdyztak SZ.Kdyz zvednou miru kapra na 45,tak tam masarky nebudou mit co chytat,vetsina kapru je kolem 40.

                                  Nkakr - Profil | So 30.10.2010 15:26:22

                                  Kose >>
                                  Nebude, bude platit 70

                                    Nzdenusoun - Profil | So 30.10.2010 15:25:28

                                    Kocháč >> tak to se rád vyškrábu na sluníčko )) díky

                                      NKose - Profil | So 30.10.2010 15:24:58

                                      Hermis_s >> ta 75 tam bude stopro ta se schvalila... Ale kolik tam zbylo tech vetsich to nevim...

                                        NKose - Profil | So 30.10.2010 15:22:57

                                        Hermis_s >> jo a mozna se i zvedne dolni mira na 45 ale nevim to jiste jestli to bylo schvaleno...