Karlovarsko - zahájení debaty o rybaření

Rybáři kraje Karlovarského, přispějte do debaty o místních revírech! Co jste a kde nachytali, jak tu funguje RS a pod. Já např., ač věkem už spíš starší, tak jako rybář jsem začátečník a ani pořádně nevím, kde které revíry najdu a co se tam dá chytit. Chytal jsem už na Lesíku, na Březové, na Čankovké a na Ohři v Tuhnicích.
Autor diskuse: mirad - Profil , 10.8.2007 všeobecné - ostatní

mirad - Profil | Ne 20.12.2009 18:53:25

Ahoj Kary,
ne, zatím na to nemám vercajk.
A že se rok už chýlí - tobě i ostatním přeji hezké vánoce a nový rok úspěšný nejen na rybách!

    Kary - Profil | Út 1.12.2009 8:41:49

    mirad >> Míro chytáš i feeder?

      mirad - Profil | St 4.11.2009 12:07:34

      Platí pivko 13.11.?

        mirad - Profil | Po 6.4.2009 16:09:25

        Ahoj, tak tu Rolavu jsem prošvihl. Jak jste zachytali? Byl jsem v sobotu ba Růžáku - jdou tam na rohlík hned malí, tak okolo 38 cm. V neděli jsem vyrobil koule dle momentálního nápadu na složení (základem jsou granule). Pár jsem jich dělal v mikrovlnce - ty plavou, něco jsem vařil - příští víkend to tam vyzkouším. Snad se dočkám něčeho většího.

          Já ll - Profil | Po 30.3.2009 22:42:52

          koblih@ >> Neděle je jasná
          F-1 Karlovy Vary

            koblih@ - Profil | Po 30.3.2009 17:21:10

            mirad >> zdravi tě jasně že je v neděli na Rolavě :)))

              mirad - Profil | Po 30.3.2009 17:16:39

              ahoj,
              nějak to tady odumřelo. Nebude zase nějaké posezení?

                str - Profil | Čt 5.2.2009 16:37:58

                Jsou tam opravdu pekny rybky

                  mpmaik - Profil | Ne 11.1.2009 16:26:29

                  Kary >> kary >> jasan , když něco tak se ozvu.

                    kary - Profil | Ne 11.1.2009 16:18:18

                    mpmaik >> Tak to čumim, že to rusák ještě nekoupil. Kdyby jsi se dozvěděl podrobnosti, tak hned volej.

                      mpmaik - Profil | Ne 11.1.2009 16:15:12

                      Kary >> kary >> Aha tak to potom jo , to se musí ..... Jo a jen tak na okraj , jak jsme se bavily o tom děpoltovickým koupališti tak jsem mněl pravdu . Patří MO Ostrov a mají to jako chovný rybník který se bude letos na podzim lovit ale ještě se prý jedná o tom že by tam udělaly na jaře rybářské závody . Jsem zvědavej co tam všechno plave ... 15 let nebyl vypuštěnej a už se tam chytly dost hezký rybky .

                        kary - Profil | Ne 11.1.2009 15:59:21

                        mpmaik >> Museli jsme k vodě. Koblížek si koupil novou gábinu, tak jsme to museli probrat.

                          mpmaik - Profil | Ne 11.1.2009 15:04:18

                          Kary >> kary >> Čauky Pájo , to je taky nápad v takovém mrazu :-) Já byl včera nakonec na té kocandě a byla po tobě a Jiřím poptávka . Byl to super den, krásné počasí a teploučko :-):-)

                            kary - Profil | Ne 11.1.2009 14:30:17

                            Měli jsme i kontrolu RS. Kluci z F1 se na nás přijeli podívat.

                              koblih@ - Profil | Ne 11.1.2009 14:30:12

                              Kary >> kary >> s koblihem :)))díky

                                kary - Profil | Ne 11.1.2009 14:27:27

                                Tak jsme to dnes jeli s koblihou vyzkoušet na Ohři. Byla spousta záběrů, ale od plovoucího ledu. Alespoň jsme se vyvětrali.

                                  Já ll - Profil | Čt 1.1.2009 1:22:08

                                  Pf 2009 přejí všem Karlovaráci

                                    koblih@ - Profil | St 31.12.2008 22:03:09

                                    Tak vše nej v tom novém roce přeji všem slušným rybářum.

                                      mirad - Profil | Po 29.12.2008 10:30:35

                                      Zdravím vás kolegové a všem přeji úspěšný rok 2009 a to nejen rybářsky. A kdyby byla vůle se zase sejít v hospůdce, tak rád přijdu.

                                        Devil 666 - Profil | St 24.12.2008 17:54:33

                                        Taky přeju všem kolegům jen to nej nej ....
                                        BUDE LÉPE :-))