Kvalita výrobků JPS.BAITS?

Jaké máte informace o kvalitě výrobků od JPS.BAITS? Pokud s touto firmou máte nějaké zkušenosti, prosím poraďte, co od nich na léto? Myslím tím směs na boilie. Mají na stránkách docela výběr za rozumné ceny. Zdar bond.
Autor diskuse: bond - Profil , 23.7.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

patlal - Profil | St 20.10.2010 12:56:08

Shu-lin - tomu věřím čeče :-))

    Shu-lin - Profil | St 20.10.2010 12:53:21

    patlal >> Bych vám to přál:-)

      patlal - Profil | St 20.10.2010 12:40:29

      Jettys - To je jasný kouř a jatýrka zabraly :-)

        patlal - Profil | St 20.10.2010 12:39:37

        Mikyrybář - To je kůže z králíka cop jsme jim daly na výkrm :-)

          patlal - Profil | St 20.10.2010 12:39:02

          Shu-lin - No ty si děláš prdel ale je to možný .-))

            KRAKONOŠ1 - Profil | Út 19.10.2010 20:26:59

            Jettys >> tak to je v pr....!!!

              Jettys - Profil | Út 19.10.2010 19:58:30

              KRAKONOŠ1 >> přece bych vám nepřivezl nějaký sr...y,mám už jen 2dc

                KRAKONOŠ1 - Profil | Út 19.10.2010 19:18:21

                Jettys >> to začalo až když jsem přines ten tvůj spešl olej,nemáš doma ještě litr už si rybolov bez něj nedokážu představit ten mušel bejt určitě s anglie????

                  Jettys - Profil | Út 19.10.2010 19:13:06

                  patlal >> zapoměl jsi napsat že jste tak pěkně zabodovali až co jsem vám přivezl pořádný kuřivo a proviant:))

                    Mikyrybář - Profil | Út 19.10.2010 18:00:11

                    co je to za ledviňák?

                      Shu-lin - Profil | Út 19.10.2010 17:42:41

                      patlal >> Příští rok dostanete s Krakonošem do bivaku slovenskou ovečku:-))

                        patlal - Profil | Út 19.10.2010 17:15:37

                        Shu-lin - Aspoň jeden člověk ,který ví jak to se mnou je :-)

                          patlal - Profil | Út 19.10.2010 17:11:10

                          RKČR - No příští rok jsme na řadě mi,na Štítě jim to nandáme :-)) Pokud bude slušný los .-) ale souhlasím že to jsou hodně těžcí soupeři !!! Už teď se bojím co si na nás vymyslí :-)))

                            RKČR - Profil | Út 19.10.2010 8:22:39

                            Patlale, Lubo a Ríša jsou dost těžký soupeři, Štít 2011 bude docela odvaz!

                              Shu-lin - Profil | Po 18.10.2010 20:01:31

                              RKČR >> Jinak ho ani neznáme.

                                RKČR - Profil | Po 18.10.2010 18:47:07

                                Fotka ze čtvrtka a pátka, tady je Patlal za slušňáka

                                  Metax - Profil | Po 18.10.2010 18:36:14

                                  patlal >> Chce to míň chlastat a víc spát. ;-) Jinak gratulace...

                                    zajda f - Profil | Po 18.10.2010 17:13:59

                                    patlal >> velká gratulace

                                      patlal - Profil | Po 18.10.2010 16:59:19

                                      Děkuji i za Krakonoše.Poslední noc jsme trochu zabraly a povedlo se :-)) ale byly jsme oupně vyšuměný :-) Dnes jsem vstával kolem 13 hod a ještě se mi to zdá málo :-))

                                        RKČR - Profil | Po 18.10.2010 16:31:31

                                        2.místo JPS Baits