Kvalita výrobků JPS.BAITS?

Jaké máte informace o kvalitě výrobků od JPS.BAITS? Pokud s touto firmou máte nějaké zkušenosti, prosím poraďte, co od nich na léto? Myslím tím směs na boilie. Mají na stránkách docela výběr za rozumné ceny. Zdar bond.
Autor diskuse: bond - Profil , 23.7.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NKamil.K - Profil | Po 18.10.2010 16:25:38

patlal >> Ahoj, gratuluji je to supr

    NSupina-Petr - Profil | Po 18.10.2010 15:08:53

    patlal >> Ještě jednou gratuluji tobě i Krakonošovi :O)

      Npatlal - Profil | Čt 7.10.2010 19:55:11

      Jettys Dobrý den...kolik....a za kolik ?

        NJettys - Profil | Čt 7.10.2010 12:44:05

        dobrý den potřeboval bych polohrubou mouku:)

          Npatlal - Profil | Čt 7.10.2010 9:11:36

          Shu-lin - Ty woe to bych se z toho fakt z....al :-)) No já myslel tak to kilo základ i když už to je docela na švestku ...

            NShu-lin - Profil | Čt 7.10.2010 7:58:42

            patlal >> Já bych to bejt tebou nerušil.To se pak najde nějakej jouda jako já a objedná si nazkoušku od každýho čtvrt kg a to se z toho pak zblázníš:-))

              Npatlal - Profil | St 6.10.2010 19:12:17

              Palisandr - V pohodě nic se nestalo i tobě Petru zdar a doufám že tě kuličky nezklamou :-)

                NPalisandr - Profil | St 6.10.2010 19:09:39

                Ok, tímto se ti omlouvám ! Opravdu jsem si nepročítal ty podmínky. Měj se a Petrův zdar !

                  NShu-lin - Profil | St 6.10.2010 19:04:55

                  Palisandr >> Na kvalitu je třeba si počkat.

                    Npatlal - Profil | St 6.10.2010 19:04:15

                    Palisandr - V loni se mi vrátilo zpět 5 balíků které si lidé nevyzvedly,nevím už jestli jste to nebyl zrovna vy. Ten ice bird jsem posílal dnes,tak by jste ho měl mít zítra doma.Je to rolované boilie a musím ho nechat proschnout než ho odešlu,schne 48 hodin.Vyhýbám se tomu abych boilie neposílal přes víkend aby někde neleželo tři dny na poště.Objednávka přišla ve čtvrtek a bohužel jsem měl od pátku do neděle směny. Roloval jsem ho v pondělí a dnes odeslal.Pokud jste si všiml tak píši k rol.boilie aby byla objednávka alespoň týden před tím než ho chcete použít,bohužel chodím ještě do práce a to na směny a proto potřebuji trochu času abych to zvládl.Mimo jiné rolované boilie dělám od 5kg od druhu což je v e-shopu také napsáno,vy jste si objednal 2 kila a to každou příchuť jinou ale nevadí nejste první ani poslední a nedělá mi to problém udělat náš zákazník náš pán.Naroloval jsem od každého 5kg a vezmu si ho na závody.Stejně to 5kg omezení zruším :-)
                    Doufám že to jako odpověď stačí.
                    P.S - Potvrzení faktury chodí automaticky po objednávce,to neovlovňuji,je to tak nastaveno.
                    ____________________

                      Npatlal - Profil | St 6.10.2010 18:46:56

                      Palisandr - OK děkuji.

                        NPalisandr - Profil | St 6.10.2010 18:45:20

                        patlal >> odesílám do SZ

                          Npatlal - Profil | St 6.10.2010 18:43:00

                          Palisandr - Zboží posílám to mi věřte.Mohu se zeptat co to mělo být za zboží a kdy se to mělo odehrát ? Děkuji až budu vědět jméno a zboží tak sem napíšu jak ,kde ,proč atd. Děkuji s pozdravem Jiří Pěch.

                            NPalisandr - Profil | St 6.10.2010 18:36:00

                            patlal >> rád bych se zeptal, proč neposíláte zboží ? Je to už podruhé, co jsem si něco objednal a čekám stále marně! Takovej e-shop je o h...ě!

                              NShu-lin - Profil | Ne 3.10.2010 19:33:37

                              patlal >> Ten je úplně nejšerednější:-)

                                Npatlal - Profil | Ne 3.10.2010 18:33:05

                                Shu-lin - ale lovec je fešák :-)

                                  NShu-lin - Profil | Ne 3.10.2010 16:13:53

                                  Ošklivej víkend na ošklivé vodě s ošklivejma rybama:-))

                                    NKamil.K - Profil | Pá 24.9.2010 19:20:22

                                    patlal >> gratulace lovci

                                      Npatlal - Profil | Čt 23.9.2010 9:39:35

                                      judas.d - Na co by tobě byly woe :-)

                                        Njudas.d - Profil | St 22.9.2010 23:31:18

                                        patlal >> hele kdy doděláš ty stránky?furt tam nejsou žádní děfky:-))