Kvalita výrobků JPS.BAITS?

Jaké máte informace o kvalitě výrobků od JPS.BAITS? Pokud s touto firmou máte nějaké zkušenosti, prosím poraďte, co od nich na léto? Myslím tím směs na boilie. Mají na stránkách docela výběr za rozumné ceny. Zdar bond.
Autor diskuse: bond - Profil , 23.7.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Njudas.d - Profil | Pá 29.10.2010 21:13:02

patlal >> wole za prvé je to daleko tak k vám za sedmero horama sedmero řekama atd.A hlavně nebudou tam žadní defky tak co bych tam dělal:-))))PS:i když bych vás mohl vychlastat :-))))))

    NKRAKONOŠ1 - Profil | Pá 29.10.2010 20:16:41

    judas.d >>škoda mohla bejt psina.

      Npatlal - Profil | Pá 29.10.2010 17:48:25

      judas.d - Srabe :-)

        Njudas.d - Profil | Pá 29.10.2010 14:01:06

        patlal >> já nedojedu:-)))

          Npatlal - Profil | Pá 29.10.2010 6:00:07

          KRAKONOŠ1 - Pro tebe všechno kémo :-)

            NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 28.10.2010 17:30:20

            patlal >> čus kdybych jel náhodou kolem a nažral se jak kjáva a pak jel domů můžu dostat slevu na 39kč,platím kupony v ceně 50kč.Vracíš na sorbitky?????

              Npatlal - Profil | Čt 28.10.2010 11:01:26

              Tak že pánové kdy by měl někdo zájem ta 13.11- 14.11se koná hlavní tah na proslulé akci tdntdn.Je to vlastně pokec se žrádlem a pitím.Možnost rybolovu na mém rybníčku cca 3 áry,nic moc ale dá se.Kdo by měl zájem ať se ozve na SZ abych věděl přibližný stav zájemců a mohl podle toho nakoupit pívo a žrádlo.Jinak to na hlavu na víkend (akce je v zásadě 12-14.11) vždy vychází tak na 400kč což si myslím není moc.Spaní v bivacích nebo v autech.Provizorně je tu maringotka která by se dala použít pokud si dovalíte lehátko.
              Loc: 50°34'28.132"N, 13°48'21.032"E

              Tak SZ borcí :-)
              Pouze 100% účastníci,je fakt na houno když nakoupím věci pro 20 a přijede jich 10 !!!!

                Npatlal - Profil | Čt 21.10.2010 18:01:33

                Jettys - a nic,to je divný,kor na 4tém prutě jezdí perfektně :-)

                  Npatlal - Profil | Čt 21.10.2010 18:00:35

                  V.P. -
                  jak říká Krakonoš,moc jsem se tam nezdržoval a dost věcí bylo ve vozíku,tak jsem nemohl krámovat :-)

                    NMetax - Profil | Čt 21.10.2010 12:12:52

                    KRAKONOŠ1 >> :)))

                      NKRAKONOŠ1 - Profil | Čt 21.10.2010 12:10:40

                      Metax >> ale to tam dva dny nespal !!!!

                        NMetax - Profil | Čt 21.10.2010 11:49:33

                        V.P. >> Náhodou měl docela uklizeno.

                          NJettys - Profil | Čt 21.10.2010 9:07:41

                          patlal >> to víš že jsem ho na 4tej prut dal:))

                            NV.P. - Profil | Čt 21.10.2010 8:18:01

                            Gratuluju kluci :-)) Jen je mi s podivem, že soutěž o největší bordel v bivi nevyhrál zde Jirka, ale ňácí Big carp... :-))

                              Njudas.d - Profil | St 20.10.2010 21:05:19

                              patlal >> není nad kvalitní analní olejíček:-)

                                Npatlal - Profil | St 20.10.2010 20:41:09

                                Jettys - co naděláš,neměl jsi ten správný olejíček .-) A skoušel jsi ten česnek ?

                                  Njudas.d - Profil | St 20.10.2010 17:30:02

                                  Jettys >> jseš prostě Hownochyt a nikdo ti to neodpáře:-))))

                                    NMikyrybář - Profil | St 20.10.2010 16:47:10

                                    patlal >> :)))

                                      NJettys - Profil | St 20.10.2010 16:45:14

                                      patlal >> zato já jsem chytil houno:)

                                        NJettys - Profil | St 20.10.2010 16:44:43

                                        KRAKONOŠ1 >> pokusim se někde ještě sehnat aspoň litr