Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NOmbré - Profil | Ne 13.3.2016 17:30:45

frost862 >> to je krása kamaráde , už ať tam sedíme spolu, těším se na duben:-)

    Nfrost862 - Profil | Čt 10.3.2016 20:13:26

    Hlásim,že mám za sebou tři dny,bylo mi tam fajn i když trochu zima,rybka se taky povedla...no prostě spokojenost:-)

      NPeca076 - Profil | St 27.1.2016 22:18:26

      Povolenky v prodeji v Tovačově v rybářském obchodě od 9 do 16 hod

        Nsyrus - Profil | Po 11.1.2016 16:56:02

        RST >> jj už vím

          NRST - Profil | Po 11.1.2016 16:54:28

          syrus >> s

            Nsyrus - Profil | Po 11.1.2016 16:49:20

            g

              NRST - Profil | Čt 24.12.2015 4:29:25

              kakr >> Hm tak tohle jsem nevěděl, i tenhle revír také provozovali Lesy ČR a dekret pustili.

                Nkakr - Profil | St 23.12.2015 20:35:16

                RST >>
                Žádný precedent.
                Již dávno existuje revír P Punkva 1 který provozují Lesy ČR.
                Další dva P revíry Svratka 13 a Křetínka 2 provozuje spolek RS Vysočina (Polička)

                  Nsyrus - Profil | St 23.12.2015 18:24:20

                  Moravadream >> Jako mě je to šumák.Tisíc na rok? Je to každýho svobodná volba.
                  Mě se spíš nelíbí,že jako tekoucí vodu to získal soukromej subjekt.

                    NMoravadream - Profil | St 23.12.2015 18:22:37

                    syrus >> 300kč/rok bych pochopil ale 1000kč...

                      Nsyrus - Profil | Út 22.12.2015 21:24:42

                        NMoravadream - Profil | Út 22.12.2015 20:12:43

                        abel >> kolik stojí povolenka na takovýto potok??

                          NRST - Profil | Po 21.12.2015 15:15:13

                          abel >> Právně všechno ošetřeno samozřejmě je. Revír je legálně vyhlášen a má svého hospodáře i RS. Jak je to se zarybňováním nevím, i když to mám hodně blízko, nikdy sem tam nechytal. Je MO Chropyně něco odmítla netuším, ale vím že ve výběrovém řízení byly subjekty přihlášeny dva. 1. ČRS ÚS Ostrava - ta měla všechny potřebné náležitosti a také je předložila. 2. Současný držitel dekretu ten neměl hospodáře a přesto vyhrál.... hospodář mu byl posléze přidělen úřadem. Nabízí se otázka jak je možné že to nedostal svaz???? Jediné rozumné vysvětlení je že majitel pozemků - Lesy ČR dal prostě přednost soukromému subjektu. No ať je to jak je to, každopádně vznikl obrovský precedens tím že skončil monopol svazu na užívání otevřených tekoucích revírů.

                            Nabel - Profil | Po 21.12.2015 14:28:48

                            Revír lesní Bečva ,co jsem zatím vypozoroval a jsem tam často : Od převzetí soukromého subjektu v roce 2014-návštěvnost minimální. V Záříčí mají tuto povolenku asi 2-3 rybáři.Autem velký problém,musí být vyřízen vjezd do lesa.Vysazování problém-nevím kdo to bude ověřovat či zda se nebude spoléhat na vysazování MO Chropyně -revír 461002.Myslím že MO Chropyně udělala chybu a měla si tento navazující úsek proti proudu přibrat,údajně to odmítla s tím že má vod dost a tím se to dostalo k těm soukromníkům.Dříve to byl takový nerevír s tlakem místních pytláků,kteří těžili kapry vysazené MO Chropyně a tak tihle mají utrum,protože soukromníci si to obchůzkami hlídají.Zda je všechno správně legislativně ošetřeno to už nevím.Jinak džungle,komáři,kopřivy,muchničky,rybolov jen pro tvrdé a zocelené jedince při naprostém klidu .

                              Nkaprus - Profil | St 16.12.2015 8:56:47

                              RST >> Diky.

                                NRST - Profil | Út 15.12.2015 11:36:40

                                kaprus >> Tady máš všechno:

                                http://www.fishingholiday.cz/nase-reviry/cz

                                  Nkaprus - Profil | Út 15.12.2015 10:06:12

                                  RST >> A to uz je definitivni? Kdo je tim subektem? Jako revir mi je becva sympaticka. A tam sem nikdy nebyl ani na cumendu. Aj pres ty ceny za povolenky co sem slysel (jesi je to pravda) bych tam rad mrknul. Dix.

                                    NRST - Profil | Út 15.12.2015 9:05:02

                                    kaprus >> Nevím jestli zrovna VIP je to pravé označení. Každopádně, revír získal soukromý subjekt. Myslím je to první tekoucí voda v ČR mimo svaz = precedens jako hrom.

                                      Nkaprus - Profil | Út 15.12.2015 8:25:15

                                      Zdravim vsechny. Asi to sem nepatri. Jenom bych se chtel zeptat jak je to s lesni becvou. Slysel sem ze z toho ma byt vip revir. Nevi o tom nekdo neco??? Dix

                                        NGandhi - Profil | Ne 13.12.2015 21:13:37

                                        Feďák >> určitě má:)minulou nedělu 7 stupňu teď tipuju tak 5? a pořád se chytá teď v pátek např kapr 25kg:))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2