Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | Po 6.1.2014 18:21:02

Demon81 >> Bude to zavřené podle počtu přihlášených

    NDemon81 - Profil | Po 6.1.2014 18:17:46

    Gandhi >> Ahoj, a která strana je zavřená? Ta od anína a druhá je volná nebo je to celý zavřeny?

      NGandhi - Profil | Po 6.1.2014 16:44:56

      culis >> 24 hodinovka bude,pokud se nepletu tak 26-27.4

        Nculis - Profil | Po 6.1.2014 16:15:39

        Mal by som na Vás otázku.
        Nevíte náhodou či na Tovačove Anín nebudú závody na prelumu duben květen, ako to tam býva 24 hodinovka. Dík

          NRST - Profil | Po 6.1.2014 15:58:36

          viceroy >> To jméno mi nic neříká:-(

            Nviceroy - Profil | Po 6.1.2014 15:40:42

            kluci mam dotaz znate nekdo nejakeho Zdenka Karaska z Tovacova ? byl jsem s nim domluveny na koupi prutu a slibeno ze ho po svatcich zasle ale prestal komunikovat zde na Mrku i pres Email , nenahanim ho , nic nedluzi jen bych potreboval vedet jestli vubec mi ten proutek odesle .......kdyz tak do SZ pokud nekdo neco predem dikes

              NCARP-STEIN - Profil | Po 6.1.2014 6:34:05

              Demon81 >> letos je poslední rok a 2015 by se to mělo rozjet

                NDemon81 - Profil | Ne 5.1.2014 22:08:17

                CARP-STEIN >> Tak to je v řiti. A nevíš od kdy se to chystá? Ještě sem tam nebyl, ale letos jsem ji chtěl prubnout. To že má Nemilku někdo v merku a že z ní udělá soukromku jsem slyšel už tak před třema rokama.

                  NCARP-STEIN - Profil | Ne 5.1.2014 20:20:23

                  B-e-r-y >> nejspíš soukromý , uvidíme .

                    NB-e-r-y - Profil | Ne 5.1.2014 19:13:44

                    CARP-STEIN >> a co nás teda čeká s Nemilkou??? Svazový nebo soukromý???

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | Ne 5.1.2014 15:01:38

                      Kdyby někdo sháněl karavan, tak se ozvěte.

                        NRST - Profil | Ne 5.1.2014 12:00:41

                        milankocian >> 13 971 001

                          NCARP-STEIN - Profil | Ne 5.1.2014 6:08:34

                          TOPR >> na jednu stranu ano , ale podle vyjádření majitele , které si nechám pro sebe , tak buďme rádi , že to bude takhle :) .......... poznáš sám , dej tomu čas

                            NPavao - Profil | So 4.1.2014 18:50:07

                            DejvL >> však už je:-))

                              NDejvL - Profil | So 4.1.2014 16:31:56

                              Gandhi >> moc pěknej " drobeček" a souboj byl taky parádní:) už ať je jaro..

                                NGandhi - Profil | So 4.1.2014 15:04:02

                                Tom.as2.0.0.0. >> skladni bude se hodit:))

                                  NGandhi - Profil | So 4.1.2014 15:03:37

                                  milankocian >> nerozumím dotazu? svazový je Morava 17a 471 048
                                  soukromý se označují jen čísly 2,3,4

                                    NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 4.1.2014 14:51:53

                                    Gandhi >> co to je za lochnesku? Slušný torpédo, to mě připomnělo, že bych měl zase naskladnit kuku:-))))

                                      Nmilankocian - Profil | So 4.1.2014 14:36:37

                                      Zdar chlapy, jaké číslo revíru májí tovačovská jezera? Nevíte někdo? Díky:)

                                        NGandhi - Profil | So 4.1.2014 14:10:48

                                        ksanda >> je to ve videu s podložkou,čistou nevim tipuju tak 22-23

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2