Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

ksanda - Profil | So 4.1.2014 14:07:00

Gandhi >> moooc pekne video a krasna ryba :-) nevis jakou mel vahu?

    Gandhi - Profil | So 4.1.2014 14:02:47

      Pavao - Profil | So 4.1.2014 13:33:16

      Zindys >> proč? Však tam píšu, že se nic nemění:-PP

        kvink - Profil | So 4.1.2014 13:26:49

        Dík.

          Zindys - Profil | So 4.1.2014 13:25:57

          Pavao >> To sem nedávej, ještě jsem v nadpise nezměnil rok. :o))) Měl bych to opravit.

            TOPR - Profil | So 4.1.2014 13:24:19

            CARP-STEIN >> A tebe to nesejří ?

              ksanda - Profil | So 4.1.2014 13:24:11

              kvink >> stejne jako loni

                kvink - Profil | So 4.1.2014 13:23:18

                Zdravím! Mohli byste mi sdělit kolik bude na letošní rok stát povolenka? Děkuji.

                  CARP-STEIN - Profil | So 4.1.2014 13:16:42

                  joo kámo dnes je všechno o penězích , co ti mám povídat . Když sem se to dozvěděl , byl sem překvapen stejně jako všeci teď . :)

                    TOPR - Profil | Pá 3.1.2014 20:47:42

                    CARP-STEIN >> Na co ti to bude ?Stejně tam už nepojedeš.Příštím rokem už budeš mít placenku u baráku aj s vyvážkou -(( mě tam pěkně s.rete !!

                      CARP-STEIN - Profil | Pá 3.1.2014 4:15:56

                      Zdravím pánové , chtěl bych se zeptat , jaký je největší (nejtežší) zdokumentovaný ulovéný kapr na tovačovských jezerech ? Pokud máte i foto , rád bych se podíval . díky

                        Peca076 - Profil | Čt 2.1.2014 20:38:40

                        bruzkin >> předpoklad do 18hod

                          bruzkin - Profil | Čt 2.1.2014 20:23:29

                          Peca076 >> A do kdy tam zítra budeš?

                            Peca076 - Profil | Čt 2.1.2014 17:09:27

                            Prodej povolenek od zítřka v Aníně od 14 hodin,Lobodice potraviny od 9 hodin,Tovačov prodejna rybářských potřeb u zámku od Pondělí od 9 hodin

                              Zindys - Profil | Čt 2.1.2014 17:00:58

                              abel >> O dva příspěvky níž píše Peca076, že už zítra bude prodávat povolenky v Anníně. Takže řád už asi je. ;))

                                abel - Profil | Čt 2.1.2014 16:49:06

                                Dnes jsem byl v rybářské prodejně v Lobodicích a ta paní co tam prodává mi řekla že budou prodávat povolenky na jezera u nich na prodejně a to tak od půli ledna a rybářský řád bude taky od půlky ledna

                                  morous - Profil | Čt 2.1.2014 16:03:10

                                  Peca076 - zdarec,chtěl bych si poprvé vzít Tovačov zákl.povolenku.Zajímalo by mě,jestli je v ceně i parkování někde rozumně.Je mi jasné,že nemůžu zajet k vodě.Kolik ta povolenka vůbec stojí?
                                  Zajel bych si tam příští týden.Dík

                                    Peca076 - Profil | Čt 2.1.2014 9:40:16

                                    bruzkin >> zítra budu v Anově již prodávat

                                      RST - Profil | Čt 2.1.2014 9:27:08

                                      bruzkin >> Cena je stejná, a myslím že se už prodávají...... Jen jedna změna letos se nebudou na 99% prodávat v Lobodicích.

                                        Červené karty: Pvl, John1, pany2