Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NPeca076 - Profil | Po 10.12.2012 21:15:17

jir.zap >> zatím v pohodě led není

    Njir.zap - Profil | Po 10.12.2012 20:14:24

    Ahoj, jak to prosím vypadá s ledem? Dá se ještě ze břehu vláčet? Děkuju

      Nmedvidek 1 - Profil | Po 10.12.2012 18:46:52

      Byl jsem o víkendu pozván na Tovačov a byl to pěkný extrém. V noci teplota dosahovala k -13 stupňům a i přes den slušně mrzlo.
      Kolegovi se podařil 1 záběr a krásný kapr 14,8 kg – to jsme na prosinec vůbec nečekali!!!
      Mě se podařil 1 záběr a pomalá jízda na 400m vypadala slibně, ale dlouho jsem sklápěl zamrzlý motor a musel ho polévat vodou a pádla jsme neměli. Pak byla zmrzlá vrtule a než jsem po dlouhých 10 minutách vyrazil – kapr už byl zajetý v pařezu a bohužel jsem ho přes veškerou snahu nedokázal vyprostit.
      Podle ledu na okraji to už byla poslední výprava této sezóny.
      Lovu zdar.

        N(bedna) - Profil | Ne 9.12.2012 17:44:09

        DejvL >> Jo,jo kdyžtak příští rok něco spácháme.

          NDejvL - Profil | Ne 9.12.2012 17:31:23

          (bedna) >> no ale musím uznat, že bejvání máš zmakaný pěkně..škoda že mi to nevyšlo se za váma stavit...příští rok budem muset spáchat něco společně už konečně:)

            NDejvL - Profil | Ne 9.12.2012 17:10:53

            Drahoš >> Bedna je Bůh a klasik v jednom:)

              N(bedna) - Profil | Ne 9.12.2012 16:58:08

              Drahoš >> To víš,až mě ta moja vyhodí z baráku,musím být připravenej na všechno.-)-)

                NDrahoš - Profil | Ne 9.12.2012 16:47:12

                DejvL >> Díky:o)) byl to mazec Ale Bednovo bejvání nemá chybu I v tomto počasí:o))

                  NDejvL - Profil | Ne 9.12.2012 16:46:05

                  Drahoš >> pěkný fotky, jste fakt blázni:) ale ten Mivarďáckej čert nemá chybu:) těším se na článek o:)

                    NDrahoš - Profil | Ne 9.12.2012 16:11:44

                    (bedna) >> Od tebe to beru:o)) díky za uskladnění:o)) čus vana mě ještě čeká:o)

                      N(bedna) - Profil | Ne 9.12.2012 14:41:13

                      Drahoš >> Jsem taky už odvšivenej ,vykoupanej a navoněnej doma.-)
                      Tak té tvojí mladé,hlas posílat nebudu,protože když skončí někde vzadu bude smutná a bude potřebovat,aby ji někdo utěšoval a v tu chvílu příjdu já.-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)
                      Né samozřejě jsem jí poslal asi šest hlasů i od mojí ženy.-)-)-)
                      Jinak,zapoměl si tu vidličku cos mě pučil a u vody spadlé světlo,máš to u mne.

                        NDrahoš - Profil | Ne 9.12.2012 14:18:28

                        jedna desítka:o))

                          NDrahoš - Profil | Ne 9.12.2012 14:17:52

                          Jsem doma Ještě jednou díky všem za hlasy:o))
                          Dnes ráno -13.5st. Už kolem břehu malinký škraloup..
                          Jinak jsme lapli dvě štiky Jesetera na gril:o)) Cejna a kapřéka. Celkem 8záběrů Dvě spadly u lodě:o)

                            NRST - Profil | Ne 9.12.2012 12:22:29

                            judas.d >> NE

                              Njudas.d - Profil | Ne 9.12.2012 12:15:31

                              už zamrzlo?

                                NRST - Profil | So 8.12.2012 22:03:37

                                Drahoš >> Já sem ještě neokusil:-(((

                                  NDrahoš - Profil | So 8.12.2012 17:41:17

                                  RST >> uz nam nechutnaji)))

                                    NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 8.12.2012 17:39:48

                                    Drahoš >> to má, jak se začne grilovat, tak už je tam:-)

                                      NDrahoš - Profil | So 8.12.2012 17:37:40

                                      Tom.as2.0.0.0. >> ))))Tom.as2.0.0.0. - 8.12.2012 17:36:10 >))))) ma na to sesty smysl&)

                                        NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 8.12.2012 17:36:10

                                        Drahoš >> kdyby jste tam měli kuře, tak je tam Ferda do 5 minut, on má na maso čuch, na špekáčky nedojel, protože v těch žádný maso není:-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2