Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NPeca076 - Profil | Čt 13.12.2012 21:43:58

Dombasmen >> Ti lupli jednu malou štiku jinak nic

    NDombasmen - Profil | Čt 13.12.2012 21:37:19

    Drahoš >> Takže jezero stále nezamrzo,tedy kromě trdliště,kde je vlastně nejplitší voda.Jinak jsem dnes byl u Néči na kafe a výsledky jsou takové,že kapři 0 bodou,ale v úterý byl na vláčce z lodě a zkusil jiný flek než stromy a dostal 2 candáty 70 a 68 cm.Ten d´ábel má na lodi stativ a oba souboje si stačil natočit na foťák a byl to celkem mazec,protože ty jeho komentáře totiž nemají chybu.Já se za ním chystám zítra a zkusím na podvodní splávek nějakou tu zubatou.Vláčka je asi pase,Néča říkal ,že při 5 náhozu zamrzají očka.Dnes nebyl na jezeře sám,byli tam ještě 2 borci ve stromech na lodi.

      NDrahoš - Profil | Čt 13.12.2012 8:29:01

      Dombasmen >> zdarec A jak se Nečovi daří?.)

        NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 12.12.2012 22:51:57

        Zindys >> to je taky dost možný:-)

          NZindys - Profil | St 12.12.2012 22:42:00

          Tom.as2.0.0.0. >> já spíš čekám, kdy tam zamrzne i s loďkou :))

            NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 12.12.2012 22:38:14

            Dombasmen >> mě už rybky došly, tak už jedině na vláčku, pokud to půjde, tak asi v neděli. Neča je nezmar, ten tam bude myslím sedět, ikdyž to bude zamrznutý a chytat na dírkách :-)

              NDombasmen - Profil | St 12.12.2012 22:27:57

              Tom.as2.0.0.0. >> Tak to se neboj,já těm zubatým tlamičkám ještě letos zatopím,ale mám jenom strach,jestli splaším nějaké rybky.Když tak půjdu na vláčku.Dnes jsem byl u vody,není vůbec zamrznuto,vítr byl akorát a krásně svítilo sluníčko.Prostě bomba a u vody byl jediný démon a to Palmexman Néča.

                NDrahoš - Profil | St 12.12.2012 12:05:53

                (bedna) >> Máááálo:o)))

                  N(bedna) - Profil | St 12.12.2012 10:08:58

                  Drahoš >> Já ti dám míň zmaniplovatelné já už mám 127 e-mailových adres.-)-)-)-)-)-)

                    NDrahoš - Profil | St 12.12.2012 8:57:27

                    Dombasmen >> díky:o)) ale je to ve hvězdách:o)) je to omezené na jednu ip adresu Tak by mohl být ůspěch:o)) Je to mín zmanypulovatelné:o)) Uvidíme:o) čau

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 12.12.2012 6:05:49

                      Peca076 >> a to se Pavel těšil, že ještě štikám pocuchá hřívu, ale co napřed nahodí a pak může dělat:-) Který břehy budete zpevňovat, od Tovačova?

                        NPeca076 - Profil | Út 11.12.2012 22:19:23

                        judas.d >> břehy

                          Njudas.d - Profil | Út 11.12.2012 22:17:30

                          Peca076 >> a co budete dělat?

                            NPeca076 - Profil | Út 11.12.2012 22:17:22

                            Zindys >> čekám na povolení

                              NZindys - Profil | Út 11.12.2012 22:11:09

                              Peca076 >> kdy chceš začít ?

                                NPeca076 - Profil | Út 11.12.2012 22:10:06

                                judas.d >> už je to tak

                                  Njudas.d - Profil | Út 11.12.2012 22:05:12

                                  Peca076 >> nestraš že snad budete něco dělat,v takovým hymlu:-)))

                                    NPeca076 - Profil | Út 11.12.2012 22:01:06

                                    Dombasmen >> semnou volno nebude neboj

                                      NDombasmen - Profil | Út 11.12.2012 21:30:48

                                      Drahoš >> Čus Drahošu.Když moja mladá nevyhrála v rybářské soutěži,tak ať se daří aspoň Tvojí mladé a držím palce a posílám hlasy.Až dnes jsem dojel z "fachy" a mám zasloužené volno minimálně do konce ledna.

                                        Njir.zap - Profil | Po 10.12.2012 21:16:50

                                        Peca076 >> Děkuju,akorát jsem se chystal ti napsat SZ....chtěl bych jet asi ve středu ráno, tak snad to ještě nezamrzne.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2