Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 9:12:08

Strop 330 >> Tak teď sedím u vody a nejvíc mě to jezdí na Bednabaits.-)-)-)
Ale co bych ti já doporučil a co můžeš sehnat,tak hodně aromatický sladký vůně,například od richworthu tuti-fruti nebo jak já mám teď Cherry dipovanou v liquidu.
Udělat záběr není ještě až zas taková věda,ale s většíma rybama nad 70-80cm je to horší,ale chytnout je, jde.Jen to chce pořád zkoušet a hledat.A nevymlouvat se na zimu.-)-)-)

    NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 9:10:04

    Zindys >> Presne tak taky by se mi nechtelo jezdit tak casto kvuli 50kam ale panbuch za ne:-) Asi to zkusim nasledovne na odhoz dam kuku a na vyvazku boili ted uz jenom zvolit jhakou firmu a hlane prichut. Hodne me laka Lobobaits:D

      NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 9:07:04

      Unca >> Hm tak tohle jsem potreboval videt. Taky jsem premyslel nat lobobaits pac je to jejich voda a vi co mistni kapri maji radi:) Ale nevim kde se daji tu v Olomouci sehnat jejich vyrobky. Ale neni problem si nekam zajet. A taky jsem premyslel o nejake popce tad ti dekuji moc a snad si neco vyberu. A co myslis ty kdybys jel krmil by si hodne nebo jenom 20 kulicek kolem hacku?

        NZindys - Profil | Po 29.10.2012 9:03:42

        Strop 330 >> tak si rozkrm flek kukuřicí a řepkou a chytej jeden prut tak a druhej tak. pokud máte loď, tak si najdi echolotem flek, dej tyčku a na odhoz by sis měl zachytat víc než dobře. kvůli 60 kám by se mi furt jezdit na vodu nechtělo, tož asi tak. já jsem teď chytal na dvě kuličky pod sebou a nějakou 60-65 jsem měl taky. ale kolegovi na jednu kuličku to braly i 50 ky a jezdit pro ně co hodina 200 m není nic moc :)

          NUnca - Profil | Po 29.10.2012 9:00:30

          Strop 330 >> Nebudu ti radit co si máš vzít, ale řeknu ti, co bych si vzal já. :-) Určitě bych doma nenechal Lobobaits, Biosquid a Chilli fish od Jetfishu a po minulém úspěchu reflex pop-up Dynamitebaits. Určitě bych si zachytal na Mojito od Nikla, ale to si nechám až na konec listopadu.

            NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 8:58:08

            Zindys >> to si taky myslim ze je to ekonomictejsi a hlavne sni mam vetsi zkusenosti takze bych se toho nebal. Ale kurna fakt mi prijdou lepsi ty kulicky:D

              NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 8:57:04

              kolik tam ted muze mit stupnu voda? 8-10stupnu?

                NZindys - Profil | Po 29.10.2012 8:56:50

                Strop 330 >> na kuku berou ryby celej rok. na kukuřici uděláš určitě víc záběrů než na koule, a vyjde to levněji

                  NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 8:54:57

                  RP-LADO >> Budeme mit i lodku takze zavazka je mozna))

                    NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 8:54:25

                    Zindys >> myslis ze ted je kuku to prave? Ja bych spis volil kulicky zda se mi to lepsi. Ale taky sem nad kukirici premyslel ale fakt nevim. Mas tam ted zkusenosti s kuku?

                      NRP-LADO - Profil | Po 29.10.2012 8:29:34

                      Strop 330 >> ides na dohod?

                        NZindys - Profil | Po 29.10.2012 8:22:21

                        Strop 330 >> o zachytání ? kukuřici :)

                          NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 8:17:50

                          Nazdarek ve spolek potreboval bych trochu poradit jedu tenhle vikend na Anin na kapry a porad nevim co si sebou mam vzit za boili kdyby nekdo dal nejakej tip byl bych moc rad. Nejde mi o velikost ryb ale o zachytani. Zkusil bych colkoliv:D
                          p.s vim ze to neni moc dobra otazka ale aspopn to zkusim:-)

                            NUnca - Profil | Ne 28.10.2012 20:54:12

                            Zindys >> Jo jo, taky se mi letos moc nedařilo. Ale možná to ještě doženu. Uvidíme kdy zamrzne jezero. :-) Ale můžu říct, že letos sem si to u vody asi nejvíc užil. Fakt super. A neboj, do toho se dostaneš. Ještě párkrát vyjedeš a ty devadesátky taky přijdou.

                              NZindys - Profil | Ne 28.10.2012 20:45:14

                              Unca >> no má to velký plus. když nahazuju, mrznu venku 5 minut, když vyvážím, tak 15. nesporná výhoda :o)) ale letos to nebylo nic extra, víš jak. spíš jsem jen tak zkoušel a nějak to dával zhruba, žádná extra přesnost. příští rok se budu víc snažit a hrát si s tím. tahat dokola 70 ky omrzí, 80 ky už taky nějaký mám. ale taková 90 ka, to by kua bylo něco :o)

                                NUnca - Profil | Ne 28.10.2012 20:33:15

                                Zindys >> Jo jo, děláš mi radost. :-) Ale musíš uznat, že to má něco do sebe, ta zavážka.

                                  NZindys - Profil | Ne 28.10.2012 20:29:03

                                  DejvL >> kua kdyby pořád nefoukalo, tak by to nebylo ani tak hrozný, ale ten vítr byl ledovej. díky

                                    NDejvL - Profil | Ne 28.10.2012 20:25:02

                                    Zindys >> dobrá práce v té kose!....

                                      NZindys - Profil | Ne 28.10.2012 20:24:25

                                      Unca >> už v srpnu jsem chytal z vyvážky. říkal jsem si, že ti musím udělat radost, abys neřekl, že se vyvážce bráním :o)

                                        NUnca - Profil | Ne 28.10.2012 20:12:19

                                        Zindys >> Pořád z náhozu, nebo už se učíš na Aníně zavážet?

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2