Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NZindys - Profil | Ne 28.10.2012 19:47:42

bobrman >> mají na tom zásluhu i jiní - např. kolega, co psal pod tebou :))

    NPavao - Profil | Ne 28.10.2012 19:46:07

    bobrman >> kdo umí, umí:-)))

      Njir.zap - Profil | Ne 28.10.2012 19:23:11

      Dekuji vsem dobrym dusim, ktere nam pomohly preckat zimu.....velke diky.......oplata vas nemine....

        NZindys - Profil | Ne 28.10.2012 13:44:02

        Taky přidám něco málo :)

          NStrop 330 - Profil | So 27.10.2012 16:06:47

          Pavao >> Nevadi beru to jako posledni vypravu tak snad se nejaky ten kapr povede. Kdyztak candati)) dikec za info

            NPavao - Profil | So 27.10.2012 16:03:29

            Strop 330 >> co vím od party, co tam sedí teď, tak bída.

              NStrop 330 - Profil | So 27.10.2012 15:37:50

              Cau chlapi jak to ted jezdi na Anine? Chystame se tam pristi vykend. Tak at vim na co se mam tesit))

                NTom.as2.0.0.0. - Profil | Čt 25.10.2012 19:54:24

                S0NIK >> uvidíme, pak dám vědět.

                  NTom.as2.0.0.0. - Profil | Čt 25.10.2012 19:53:27

                  RP-LADO >> přijel bych zavláčet za tebou, ale nemůžu, jsem ve službě.

                    NRP-LADO - Profil | Čt 25.10.2012 10:49:35

                    A tento VELKOOKY bol chyteny 2x behom 3dni

                      NRP-LADO - Profil | Čt 25.10.2012 10:42:31

                      Tak tyto zobali LASTIU

                        NRP-LADO - Profil | Čt 25.10.2012 10:26:54

                        S0NIK >> kde v mariji si? Lebo potrebujem auto prezut

                          NS0NIK - Profil | Čt 25.10.2012 9:23:15

                          LovecP >> netreba premyslat za tie prachy super :D

                            NS0NIK - Profil | Čt 25.10.2012 9:21:53

                            RP-LADO >> spytaj sa ci nechce tycovku od firmy turboo :D

                              NS0NIK - Profil | Čt 25.10.2012 9:21:07

                              Tom.as2.0.0.0. >> jasne ze sa bude darit neboj sa nic :D

                                NRP-LADO - Profil | Čt 25.10.2012 8:58:30

                                Tom.as2.0.0.0. >> Ja 1.11 idem k nasim az na vychod lebo som sa uz slubil na 4dni inak by som valil za tebou.No teraz v nedelu chceme tam ist povlacit ak tu nebudu velke hmly lebo cez Makov by sme isli pol dna.

                                  NRP-LADO - Profil | Čt 25.10.2012 8:44:59

                                  syrus >> Nazdar.Ty DAIWI mame od zaciatku sezony a sluzia k spokojnosti.Dosah tam je okolo 350m a aj baterky drzia stale ale musis kupit nove nie tie co su tam pribalene lebo tie nestoja za nic.Dobry tam je aj ten malicky priposluch na krk aspon nemusis nosit ten velky.Akurat tam je zle poriesene sroubenie lebo je velmi jemne a rado sa ulomi ta kolajnicka na nasuvanie.Ovela spokojnejsi som bol ale s Flajzarom ten nema chybu.

                                    NLovecP - Profil | St 24.10.2012 20:57:40

                                    syrus >> Kluci ze slovenska je mají taky nad nima přemíšlím

                                      NUnca - Profil | St 24.10.2012 19:34:06

                                      Uzbek >> Nonstop letos není povolenej. O tom co se toleruje a netoleruje, nemá cenu diskutovat. :-)

                                        Červené karty: Pvl, John1, pany2