Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NUzbek - Profil | St 24.10.2012 19:07:07

Ahoj, jak je to na Tovačově s non stopem, platí tam ješte? slyšel jsem, že neplatí, ale že se toleruje...

    NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 24.10.2012 18:34:19

    Unca >> tak nějak

      NUnca - Profil | St 24.10.2012 18:12:59

      dukin >> No počkej počkej. V listopadu jedu. A úplně nejradši chytám v prosincu. :-)

        Ndukin - Profil | St 24.10.2012 18:05:23

        RP-LADO >> Stačí až příští rok, on ji letos nepotřebuje :o)

          NUnca - Profil | St 24.10.2012 18:01:10

          Tom.as2.0.0.0. >> Ano, nebuďme jako oni.

            NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 24.10.2012 17:54:16

            (bedna) >> tak, musím se nějak odlišit od ostatních, ne? :-)

              NUnca - Profil | St 24.10.2012 17:45:03

              RP-LADO >> Víš co? Radši ať ten metr začíná rovnou na "padesátce". Nebudeme nic riskovat. :-) A pokud nasněží po pás, tak počkám až to Husa okolo jezera prohrne a vyrážím. :-)

                N(bedna) - Profil | St 24.10.2012 17:35:56

                Tom.as2.0.0.0. >> Pokud budeš chytat jako doposud tak určitě.Ten tvůj vláčenej boilies a položená třpytka už předurčují k úspěchům.-)-)-)-)

                  NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 24.10.2012 17:32:47

                  RP-LADO >> čau, já se chystám 29.10. v pondělí, tak snad se bude dařit.

                    NRP-LADO - Profil | St 24.10.2012 17:25:10

                    Unca >> Tak dobre a meter ti upravim aby chytis toho najdlhsieho kapora tak aby ti zacina rovno na 10cm s takym naskokom to nejako vybojujeme a podelime sa :) Tak okolo 14teho by som mal dojst ak nenasnezi po pas.

                      NUnca - Profil | St 24.10.2012 17:19:19

                      RP-LADO >> Teda, ty si hodnej. :-) Tak já chcu tu ručičkovou bez ručičky. Abych konečně mohl taky uvádět váhy ryb, tady v pokecu. :-)

                        NRP-LADO - Profil | St 24.10.2012 16:58:22

                        Unca >> Ja ta zasponzorujem a nejaku tu vahu ti donesem.Mohla by byt rucickova bez rucicky ale s metrom! alebo digi?

                          NUnca - Profil | St 24.10.2012 16:53:20

                          RP-LADO >> Jo jo, mě na životní rybu stačí mít na váze tak 10kg. :-) Když odečtu podložku, vodu atd., tak by tomu kaprovy stačilo tak 7kg. :-)

                            NRP-LADO - Profil | St 24.10.2012 16:51:33

                            RST >> A to ak pripocitas podlozku a nejaku tu vodu tak hned mas zivotnu rybu.

                              NUnca - Profil | St 24.10.2012 16:51:07

                              dukin >> Hmm, 103cm je už krásnej kapr, pro nás co nemáme váhu na vážení ryb. :-)

                                NRST - Profil | St 24.10.2012 16:39:29

                                dukin >> Lidi obecně neumí měřit a vážit, ryby měří přes vrch a pak se diví že má o nějaký ten cm míň a to že mají váhu v librách mnohdy ani netuší.

                                  Ndukin - Profil | St 24.10.2012 16:35:44

                                  RST >> Já nevím že jsou někteří tak blbí :o)

                                  Ale ten chlapík si stál za svým, až by tomu jeden málem uvěřil :o)

                                    NRST - Profil | St 24.10.2012 16:18:23

                                    dukin >> Hm jeden mě před časem volal ke kaprovy 99cm, Přijel sem položím metr na podložku a ejhle krásných 93.......

                                      Ndukin - Profil | St 24.10.2012 16:16:13

                                      Unca >> Vzpomněl jsem si na jednoho chlapíka který chytal vedle mě v lese. Prý jeho kamarád chytil před čtrnácti dny 103 cm kapra a prý na 100% :o) že prý mají i fotky no a že nikoho ve dvě ráno nechtěl volat že na to s... :o))

                                      To bude asi jako ten 28kilový kapr :o)

                                        Ndukin - Profil | St 24.10.2012 16:11:58

                                        jir.zap >> ahoj, taky bych rád vyrazil ale budu moct tak za tři týdny až.. :o(
                                        Potkáme se u vody asi až příští rok.. Jinak díky a ať se daří.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2