Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Njir.zap - Profil | Út 23.10.2012 19:31:32

dukin >> krasna rybka...gratulace...my mame jet ted ve ctvrtek....skoda ze se tam nepotkame..

    Ntomato - Profil | Út 23.10.2012 18:35:52

    RP-LADO >> Jožo ty si chorý... Šak v stredu tam už budeš oxidovať :)

      NUnca - Profil | Út 23.10.2012 17:59:13

      DejvL >> Aby to nebyl začátek. :-)

        NDejvL - Profil | Út 23.10.2012 17:49:10

        dukin >> vítej na konci!!:)

          Ndukin - Profil | Út 23.10.2012 16:49:44

          DejvL >> jojo rozumím :o)) já su možná až moc blázen, přiznávám.. no a když je kolem mě podobně zaměřená parta tak to je muj konec :o)

            NDejvL - Profil | Út 23.10.2012 16:29:27

            dukin >> noo, jsi stejný blázen v dobrém smyslu slova jako my, takže to nevylučuji, spíše uvítám:)

              Ndukin - Profil | Út 23.10.2012 16:25:07

              DejvL >> Příště snad pochytáme spolu :o)

                NDejvL - Profil | Út 23.10.2012 16:23:06

                dukin >> gratulace Dukine, příště jsou naše fotoslužby opět k dispozici!:)

                  Ndukin - Profil | Út 23.10.2012 15:49:39

                  Unca >> ono by bylo dobré kdyby si to myslelo více lidí, připadá mi že jak tam vždycky přijedu tak je přelidněno :o)

                    Ndukin - Profil | Út 23.10.2012 15:47:32

                    Unca >> Já to někdy říkal? :o))

                      NUnca - Profil | Út 23.10.2012 15:39:35

                      dukin >> Dukine, neříkali sme náhodou, že na Tovačově nejsou ryby? :-)

                        Ndukin - Profil | Út 23.10.2012 15:36:17

                        Zindys >> Snažím se no :o) ale byla to spíše taková 18ti kilová náhoda. :o) Díky.

                          NZindys - Profil | Út 23.10.2012 15:21:34

                          dukin >> Luxus člověče. letos jim fakt dáváš o sto šest :o) gratulace

                            NRP-LADO - Profil | Út 23.10.2012 15:16:31

                            dukin >> Krasny kaprik.Ta aky je rozmer?Inak nasavanie ma riadne :)

                              Ndukin - Profil | Út 23.10.2012 14:40:39

                              Krásně bylo, ale krátce... tuším že se na Tovačov ještě letos podívám :o)

                                NGandhi - Profil | Út 23.10.2012 12:08:28

                                RST >> taky typuju ty libry:))emila sem poslal

                                  NRP-LADO - Profil | Út 23.10.2012 11:26:20

                                  Unca >> To vies,ked sa to nadobe tych LOBO,STAR,IMPERIAL-BAITSOV co tam sypeme tak este aj kacice rastu jak hovada.

                                    NUnca - Profil | Út 23.10.2012 11:06:09

                                    RST >> Hmm, tak 28kg kachna, to je malá lochneska. :-)

                                      NRST - Profil | Út 23.10.2012 10:52:40

                                      Gandhi >> Vypadá to na kachnu.

                                        NRST - Profil | Út 23.10.2012 10:29:49

                                        Gandhi >> Nevím, jen jestli neměli váhu přepnutou do liber:-))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2