Krmné boilies ?

Poradí mi už někdo,kde sehnat kvalizní krmné boilies za rozumnou cenu ? Všude,co sháním nemají velké balení.A když už mají velké balení,nemají zase neutrál.Slyšel jsem o firmě v Pardubicích,máte s ní někdo zkušenost ? Prosím o WWW nebo tel.
Autor diskuse: ctc - , 30.12.2001 kaprařina - nástrahy, návnady

NFishky - Profil | Po 1.9.2014 14:38:43

Lukynn >> mají určitě rychlý nástup, už se rozpadají :-)

    Ndrvoštěp - Profil | Po 1.9.2014 13:18:57

    rourmen >> Podle teploty vody.Ale průměrně 10h.

      Nmolca - Profil | Po 1.9.2014 13:16:37

      Jak který Ja používám Tenhle a cca.10 hodin vydrží.

        Nrourmen - Profil | Po 1.9.2014 13:08:28

        drvoštěp >> zdraví chtel jsem se te zeptat jak dlouhej maj rozpad ve vode cca?

          NRybatorstr - Profil | Út 12.8.2014 7:41:11

          chendler >> Snad budeš úspěšnější jak já......

            Nchendler - Profil | Út 12.8.2014 7:32:12

            Rybatorstr >> ja jsem vcera volal na cernak,do dekatlonu a rikal,ze tam toho maj hodne,dneska tam asi vyrazim,to okouknout a neco asi koupit.

              NRybatorstr - Profil | Út 12.8.2014 7:17:29

              chendler >> Tak včera v Plzni v Dekáčku totální hrůza........ Výběr a celkově zboží v regálech - na pár facek.... Ostatní sortiment v pohodě.

                NSlavíček - Profil | Út 12.8.2014 7:13:30

                Přemas >> CarpHouser - 12.8.2014 6:37:55 >> V tom nevidím problém teď o vikendu jsem udělal 40 kg .

                  NCarpHouser - Profil | Út 12.8.2014 6:37:55

                  Slavíček >> Jen si to za tu cenu musíš doma vlastními silami užmoulat.

                    NLuckyman - Profil | Po 11.8.2014 22:59:55

                    někdo to tu už napsal a tak napíšu za sebe - než nekvalitní boilies to raději kvalitní a dobře připravený partikl.

                      NBlumik - Profil | Po 11.8.2014 22:01:52

                      Radek Š >> všichni stavi směsi ,aby jim to chutnalo:o)))

                        Ndrvoštěp - Profil | Po 11.8.2014 21:31:40

                        Od Čvachty jsem měl 20mm ale v průměru to není :))) Buď berou nebo ne,

                          Nmolca - Profil | Po 11.8.2014 21:20:02

                          Neznaboh:-D >> Teď jsem se díval na to boilie a to co píšeš za těch 699kc jsou 18mm koule, asi se potřebujou zbavit toho boosteru, tak ho davaji s tím boilie za 799kc. 😁

                            NRadek Š - Profil | Po 11.8.2014 9:37:26

                            Slavíček >> za tu cenu koupíš hotovku a je otázkou z čeho se skládá?

                              NSlavíček - Profil | Po 11.8.2014 9:35:47

                              Radek Š >> Za tu cenu klidně hotový koule .

                                NRadek Š - Profil | Po 11.8.2014 9:22:33

                                Tavris29 >> Pokud si něco přečteš o návnadách a nástrahách pro kapry a zjistíš přesně proč a kolik se dané složky dává do směsi, není problém pak sestavit nadupanou směs za 130,- kč/kg. Vrtám se v tom už čtyři roky a tak si myslím že malé zkušenosti mám :-). Stavím směsi tak aby jim to chutnalo.

                                  Nmolca - Profil | Po 11.8.2014 8:27:07

                                  drvoštěp >> jj, diky dnes objednávám 😋

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 22:16:52

                                    molca >> Pokud zaliješ tak nic nezkazíš....

                                      Nalexdelpiero10 - Profil | Ne 10.8.2014 22:00:11

                                      Kaporcek >> je to spíš o pravidelným krmení i velkej kapr ti zobne kukuřičku pokud si někde krmíš dlouhodobě místo a ta ryba k tomu získá důvěru... nechci hanit bojlie určitě dobrá nástraha na velké ryby

                                        NTopoľčanec - Profil | Ne 10.8.2014 21:49:43

                                        alexdelpiero10 >> Presne tak 100 kg kukurice 20 E keď sa uvarí je z nej min 250 kg kapre ju milujú , halibuty 1,85-2,5 E kilo a k tomu pár kilov kvalitnejších gúľ , lacnými somarinami si len zničíš kŕmne miesto lebo je to ofarbený a lacnými syntetickými arómami napustený šrot. napr kŕmne gule u nás predávajú za 4 E v tom je dph, rabaty obchodníka, veľkoskladu, doprava , zisk výrobcu čiže výrobná cena je malá a udržať ju tak sa dá len na úkor surovín.