Krmné boilies ?

Poradí mi už někdo,kde sehnat kvalizní krmné boilies za rozumnou cenu ? Všude,co sháním nemají velké balení.A když už mají velké balení,nemají zase neutrál.Slyšel jsem o firmě v Pardubicích,máte s ní někdo zkušenost ? Prosím o WWW nebo tel.
Autor diskuse: ctc - , 30.12.2001 kaprařina - nástrahy, návnady

Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 21:44:46

alexdelpiero10 >> dneska jsem to zrovna cetl. Jedu na jezero a prvni,jako ze nejakej hlavni zakrm...30-50 kg kouli , to asi jezdej jednoh za dva roky,jinak si muzou pred rybama,resit hypoteku.:-):-)

    Nalexdelpiero10 - Profil | Ne 10.8.2014 21:40:14

    kukuřička je klasika nakoupíš za pár kaček naboostruješ a valíš na kraj par lepších koulí a nemusím utrácet tisíce za koule na krmení, miluju řeči teasterů firem když jedete na velké jezero tak 5kg koulí je málo vem si 50kg je potřeba víc prodat a víc vydělat firmě :)

      Nmolca - Profil | Ne 10.8.2014 21:14:48

      chendler >> Jj, tak nějak jsem to myslel, prostě natohle to jezdí a nemíním měnit, proč také že 😁

        Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 21:13:58

        molca >> ja to nich taky vletim,jestle koupim nejaky ty prichute po kilu a uvidime!!!

          Nmolca - Profil | Ne 10.8.2014 21:12:36

          chendler >> ale určitě těch 10kg vyzkouším, ještě jedna otázka, je potřeba tyhle koule zalívat boosterem nebo stačí naházet jak jsou.

            Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 21:09:47

            molca >> ja mam nazor takovej,ze clovek prosazuje (nebrat doslova)to,na co chyta,budu chytat na michala,budu rikat ze na nej to bere,pak si tam dam janu a hele....taky na to vytahnu. Myslim,ze kdyz tam ryba je a chce papat...tak si vezme,co tam bude,ne uplne tak doslova. Ale asi to pochopis

              Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 21:09:01

              :))))

                Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 21:05:04

                drvoštěp >> tohle ja rikam taky,proto,aby si ryba vsimla koule,urcite ji nebude zajimat nejaka pitoma vyzivova hodnota,musi ji hlavne cejtit,pak ji nasaje a na to prece cekame a hlavne...kdy ji zustane v hube koule z podhacku?

                  Nmolca - Profil | Ne 10.8.2014 20:52:21

                  chendler >> Nebudu lhát a řeknu na rovinu, že tohle boilie od starbaits Opravdu funguje, používám pouze tyhle dvě příchutě, a nevymýšlím nic dalšího, ze bych měl potřebu kupovat nejake novinky. A na otázku Jestli je lepší asi ano, ale to neřeš, protože jak říkám balík mě vydrží celou sezónu 😎

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 20:47:52

                    chendler >> Pokud můžu vstoupit do otázky.Já ne.Ale taky mám koule za 400.Já říkám že když nadipuji kouly z věšáku tak budu chytat taky...

                      Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 20:44:13

                      molca >> a pocil jsi nejakej rozdil. Jestli das to nebo to? Me to pripada absurdni. Takovejch vyrobcu,takovech vuni a kouli a nove porad lezou.

                        Nmolca - Profil | Ne 10.8.2014 20:39:12

                        chendler >> Ale pod háček už dávám, trochu dražší 1kg 400kc, to mě ale vydrží celou sezónu, 24mm koule. Starbaits Demon nebo probiotic Red One, ať ti to jezdí 😎

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 20:35:14

                          chendler >> A nejvíce je naseru když dám do kobry 5koulý a vrhám....

                            Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 20:33:12

                            drvoštěp >> tak to jim rikas dobre,nezistne a nech je tapat :-):-):-)

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 20:28:54

                              chendler >> Já okolo sedícím říkám jo výhra ve sportce dělá divy :)))

                                Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 20:25:51

                                molca >> a taky to jede vid? Ja to rikam taky,zachytas si a muzes to hazet do vody jak zrni.

                                  Nmolca - Profil | Ne 10.8.2014 19:33:39

                                  chendler >> to samé dělám já s Hulínem, koupím krmné 5kg, zaleji boosterem calipso, cca. 2 litrama nechám macerovat týden, někdy déle, a funguje bezvadně, Kapr 18,5 kg.😎

                                    NRybatorstr - Profil | Ne 10.8.2014 19:16:33

                                    chendler >> Nemáš zač :-))

                                      Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 19:09:52

                                      Rybatorstr >> pravdu maji urcite. Dekuju

                                        NRybatorstr - Profil | Ne 10.8.2014 18:53:42

                                        chendler >> No a nemají pravdu ? A to nejsem s nima nijak spjat.