Krmné boilies ?

Poradí mi už někdo,kde sehnat kvalizní krmné boilies za rozumnou cenu ? Všude,co sháním nemají velké balení.A když už mají velké balení,nemají zase neutrál.Slyšel jsem o firmě v Pardubicích,máte s ní někdo zkušenost ? Prosím o WWW nebo tel.
Autor diskuse: ctc - , 30.12.2001 kaprařina - nástrahy, návnady

Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 18:51:44

Rybatorstr >> hulin to ma ve sloganu....levne,neznamena spatne.

    Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 18:36:30

    drvoštěp >> dekuju

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 18:35:22

      chendler >> Mě opravdu mile překvapily.

        NRybatorstr - Profil | Ne 10.8.2014 18:35:15

        chendler >> Né vždy jsou ty drahé nejlepší :-))

          Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 18:33:40

          Rybatorstr >> tak to asi nebude nic spatneho. Ja jen cekam,kdy to nekdo pohani,pro nekoho levne,znemena smejd. Jen koule za 400 kc kilo,muzou chytat.

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 18:32:47

            chendler >> Mám jenom ty krmné ,pár kuliček jsem dipnul a chytal na svazovce.Koule na krmení kobrou jsem přelil boostrem a druhý den jsem je zasypal šrotem.Mám je v kbelíčku a když koule vyhážu tak mi ještě zůstane navoněnej šrot do krmítek :)))

              NRybatorstr - Profil | Ne 10.8.2014 18:23:33

              chendler >> Mám a zítra v Plzni něco koupím. Jinak většinou krmím a chytám na jiné, ale něco jsem pochytal - vše kolem 60 - 75 cm :-))

                Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 18:20:32

                Rybatorstr >> aaaa? Jakej je prvni dojem na ne? Mas je z decatlonu?

                  Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 18:18:15

                  drvoštěp >> aha,ja nez jsme to tady zjistil,zalozil jsem i tema,na tyhle koule. No....nevadi. a ty jsi mel ty krmne a ty na chytani? A rikas funguvalo to?

                    NRybatorstr - Profil | Ne 10.8.2014 18:16:46

                    chendler >> Zkoušel :-))

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 18:11:11

                      chendler >> Dole o nich píšu.Ale bral jsem je od jinud.Za ty prachy velká paráda.

                        Nchendler - Profil | Ne 10.8.2014 18:02:02

                        Zkousel jste nekdo ty koule z decatlonu? Jsou tam na krmeni i na chytani. A cena je krasna.

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 10.8.2014 17:51:47

                          Já byl včera 12h nonstop :)) a jeden amur 50.Jinak KO.

                            Nploticee - Profil | Ne 10.8.2014 17:31:07

                            chlupi >> tak jsem zpet ze Slap a spokojen. Voda byla v normalu a cista. Za víkend jsem chytnul cca 15 kapriku a par mi jich i spadlo. Nej 65 cm jink ostatni kolem těch 50 cm. Cekal jsem ze prijde nejakej vetsi ale bohuzel. I dve dvacitky pod sebou ty dorostence neodradilo. Jezdilo to jak pres den tak i v noci, bylo to docela narocny ale super pochytanicko:)

                              NSlavíček - Profil | Čt 7.8.2014 21:11:15

                              Grasel >> To máš pravdu ani jsem sí nevšiml jak stará je tahle otázka.

                                NGrasel - Profil | Čt 7.8.2014 21:02:06

                                Slavíček >> Myslím že po 13 letech už na to došel :))

                                  NSlavíček - Profil | Čt 7.8.2014 19:53:50

                                  ctc - >> muzu se zeptat kolik je pro tebe rozumna cena ?

                                    NLucciano - Profil | Čt 7.8.2014 14:33:56

                                    Súhlas s ostatnými.
                                    Pokiaľ nemajú mať tie gule aspoň elementárnu kvalitu, tak sa na to vykašli a porieš to partiklom a peletami. Kŕmne boilies spravidla tvorí len sojovka, pšenična krupica, farbivo + aroma. Dobre pripravený partikel bude ďaleko lepší. Siahni radsej po kvalitnejšej guli a kŕm nimi menej.

                                    Tip: skús napríklad cícer(dá sa krásne aromatizovať a nenaberá pachy dna), tygrí orech(nepozobú ti ho biele ryby).

                                    Nech sa darí ;-)

                                      NPiškothonza - Profil | Čt 7.8.2014 13:51:12

                                      ploticee >> nee,ale já tam ještě nebyl,jen info od kolegů...jezdím ted na Labe...

                                        Nploticee - Profil | Čt 7.8.2014 13:14:42

                                        Piškothonza >> tak příště:) co Vltava už to tam kouše?