- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vinařsko-rybářská sekce
Ale vítaní jsou i všichni ostatní, kteří v dobrém přicházejí a mezi milovníky vína se zrovna (ještě) nepočítají :-)
Potřebujete si na večer koupit pokud možno co nejlepší víno. Zajdete do blízké vinotéky, ale bohužel tam nemají žádné víno osvědčené značky a ani víno, které už jste měli možnost ochutnat. Podle čeho si víno vyberete?
A) vezmu nějaké s vyšší cenou - tím by měla být kvalita zaručená5%
B) jakékoliv přívlastkové víno - čím 5%
C) vyberu něco z vín, která získala nějaká ocenění z výstav5%
D) snažím se o daném víně co nejvíc vyčíst z viněty a pak něco vyberu65%
E) nechám si poradit od prodavače - měl by tomu rozumět.22%
Od 16.2.2010 hlasovalo 65 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Ndrda - Profil | Po 30.4.2007 20:31:48
A jak sama víš, co není, může někdy být.
hunol: jinak to totiž s drdovou nejde ani kdybych chtěl :-)
Nsilvanova - Profil | Po 30.4.2007 20:14:54
drda: jsem potěšena, že i já vínu neholdující smím vstoupit mezi tuto vybranou společnost :-)
Akorát k tomu vínu byste měli přibrat ještě "ženy, zpěv", abych se sem tam chytla tématu :-))
Nhunol - Profil | Po 30.4.2007 20:13:30
Nsosed - Profil | Po 30.4.2007 20:08:17
Nhunol - Profil | Po 30.4.2007 20:08:13
Silvan - No, pan Zweigelt byl údajně fašoun, tak uznej, že se těžko hledá linka.:-)
Nhunol - Profil | Po 30.4.2007 20:03:10
Pokud nevíš co s lovama, tak si to nakresli a já ti to nechám vyrobit.:-)
NSilvan - Profil | Po 30.4.2007 20:01:29
Nsosed - Profil | Po 30.4.2007 19:58:23
Nhunol - Profil | Po 30.4.2007 19:52:22
medvěd - Musím obstarat ze Sonberku vzorky, nový ročník jsem nechutnal.
Nsosed - Profil | Po 30.4.2007 19:39:12
Nhunol - Profil | Po 30.4.2007 19:35:25
Silvan - Věcná linka mě nenapadá.
drda - Ty si žiješ, vidím, že už to rozšiřuješ o gastronomii......
medvěd - To jste si pěkně užívali, tak to má být.Sonberk mívá velice pěkná vína.
Nmedvěd - Profil | Po 30.4.2007 19:25:41
NSilvan - Profil | Po 30.4.2007 19:18:46
Ndrda - Profil | Po 30.4.2007 18:48:21
My koštujeme šedou rulandu a dá sa :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBrněnské jádro364683
NFóry59887
NRybářsko-houbařské jádro .-)45015
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22079
NUdírny a uzení51156
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36032
NRybářsko - Dřevorubecká klika83180
NMorava 10 a Morava 10A8266
NDokumenty z přírody kolem vody624
NKutilské jádro MRKu5344
Kde to žije - všechna témata
23:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 557
23:17NLov pod jezem v letních vedrech? 48
22:52NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 9
22:17NPodvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče (Video) 1
22:03NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 3
21:29NRybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
21:08NJezero Štít A , místo R1 7
20:41NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 87
20:02NLabe fishing store 21
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:42NRybáři a vinařství 933
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...














