Ostrava a okolí | MRK.cz

Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    Sharry - Profil | Po 25.5.2026 20:52:54

    ŠUKI >>
    ale houno.. ta fotka klame.. kopec byl kurevsky dlouhy a strmy.. a byly tam koreny, ktere jsem nemohl prejet.. tak jsem to risknul, ze to lehce objedu po strane mimo koreny.. a jeb! ..,uz to lezelo..🤭🤭🤣

    ono to klame, ale ten nalozeny vozik nemel jen nejakych par desitek kilo .., ten mel hrubo.. a to uz bylo prvnich nekolik kilo kulich vyhazenych ve vode ( asi z 30ti kilo) a chybely uz cca 4 litry vody ... A kaj je zbytek.😁..., no jak pisu, zlata muška!! uz i na tu plavacku, nebo feeder, dokonce i tu vlacku taham kokotiny, ze to ani unest nemuzu kuwa 😇

      ŠUKI - Profil | Po 25.5.2026 20:44:55

      Sharry >> Tak to jsi musel být pod vlivem 🤭.
      Jezdi na Brušperk, tam máš pěknou asfaltku, můžeš koukat po babach,zajdeš si na čepované a chytneš to stejné a nenadřeš se 😂

        Sharry - Profil | Po 25.5.2026 20:39:45

        Pařezz >>
        no mozna mas pravdu!! ..., ja mam v notech popsane 3 stranky a nemuzu chytit kapra!! ..

        naposledy se mi dokonce pri odchodu vysypal i vozik.. a to uz je uplne v řiti!! 😂😂🙈💩💩💩 jsem to musel preskladavat v kopci a odnosit nahoru a znovu poladit.. Nemel jsem silu to v tom kopci ani narovnat 😂😂 Ja se na to fakt vyseru a vratim se k mušce! Tam sice chytim taky hovno, na tech nasich pstruhovkach.., ale nenadřu se s pitchovinama a alespon budu mit parkrat do tydne fajn prochazku okolo potoka a cosi zrobim pro zdravi😆😊💯👌👌

          Pařezz - Profil | Po 25.5.2026 18:18:12

          Sharry >> bojlízáci chodí a viděl jsem kapra 12 kg. Klasičtí kapraři nebyli. Podle mě už je voda dosti protříděna, i když ne na 100 % 😊 No letos už mě čekají jen dravci.

            Sharry - Profil | Po 25.5.2026 17:59:55

            Pařezz >>
            cca 2-3 tydny zpet byli ve treni cejni na Olesne..., mozna ze aktualne jedou pecky kapřoni 😉😉☺

              Pařezz - Profil | Po 25.5.2026 17:43:46

              lubpro >> já byl minulÿ týden 2 x Olešná, pokaždé na 3 hodiny, feeder. Jeden malý cejn za druhým, sem tam plotice, jeden línek a jeden kapřík. Vůbec jsem si neodpočinul, záběry max do 5 minut. Kapři asi už nejsou.

                lubpro - Profil | Po 25.5.2026 14:14:28

                ŠUKI >> ryba zapomněla přijít, ale posezení s výhledem na Lysou je nezapomenutelné.

                  ŠUKI - Profil | Ne 24.5.2026 19:37:37

                  lubpro >> A ryba je kde …🤔

                    lubpro - Profil | Ne 24.5.2026 19:21:35

                    Kosatec z Pilíku

                      haas - Profil | So 23.5.2026 11:30:05

                      Loveczhory >> řekl bych že nemáš napsané brigády za 2025 ale možná že to už tak dávají 🤷 u nás takhle

                        Loveczhory - Profil | So 23.5.2026 10:35:59

                        Čau Rybáři,mám dotaz kupoval jsem povolenku vše jsem zaplatil dohromady 4000kc. Není tady něco špatně? Můžu jít takhle k vodě ? Děkuji

                          PYTLAKS - Profil | Ne 17.5.2026 13:28:26

                          RIP STROFT

                            Pařezz - Profil | Ne 17.5.2026 8:49:56

                            Tomazzz >> máš naprostou pravdu s tím telefonním číslem. Petr měl široký okruh kamarádů, kteří Rádce pomůžou.

                              Tomazzz - Profil | Ne 17.5.2026 6:55:20

                              Sharry >> Radka to ma na parku a urcite chce mit klid, dobre a kvalitni je davno rozebrano / rozprodano supy a to co zbylo melo jit detem do krouzku a ne to resit timto zpusobem. V zivote by me nenapadlo volat, nebo klepat na cerstvou vdovu. Panove a pozor, do tohoto pytle nehazu ty kterym volala sama a oslovila je s pomoci at se nekdo zbytecne neurazi.;)

                                Sharry - Profil | Ne 17.5.2026 6:25:39

                                ŠUKI >>
                                bozi mlyny nemelou.., Cim vetsi hovado, tim lip se ma a tim vice na neho mysli i zakony v CR !! ..
                                nekdo, z te Vasi partie, co jste ho znali, by jste tam meli rychle zajet a te pani poradit a rict ji..
                                at s ni nejaka mrdka nevybehne.
                                Urcite neni ve stavu, kdy by chtela a nebo mohla tyto veci resit rozumne.
                                Tak jeden den vynech ve psotě a frnkni tam 💯💯👌
                                Bo to bylo prvni, co me napadlo,kdyz to tu račet postnul i s telefonem. " at se toho nechyti nejaky vymrdanec"! ( ktery ho ani neznal.. )

                                zdar ✊✊👍 a drzte se.

                                  ŠUKI - Profil | So 16.5.2026 20:54:15

                                  daja >> Už jsem to “řešil” !!!
                                  Strofta jsem několikrát potkal u mě na potoku.Doufám , že každý kdo si pro něco zajede , bude slušný rybář a nebude hajzl- vyčuranec, který se bude chtít obohatit !!!
                                  Kdybych měl čas, tak bych zajel a přiměřeně ocenil Petrovou výbavu. Bohužel nemám na to čas😤
                                  Tak pro vyčurance… Boží mlýny melou, pomalu a jistě !!!

                                    daja - Profil | So 16.5.2026 20:07:36

                                    Peta moc dobre vedel co poridit a co je sunt kteremu se vyhnout. jeho vybava bude v radu desitek tisic mozna vic. samozrejme si preju aby ty veci slouzily dal ale nejaka forma financi kompenzace by byla na miste. ne se tam slitnout jak hejno kobylek

                                      račet - Profil | So 16.5.2026 11:31:06

                                      Vážení kolegové po dohodě s manželkou Petra Chodury, zde dávám fotografie jeho celoživotní výbavy. Bude ráda když toho využijete. Myslím že Petr by si to taky přál aby jeho arzenál sloužil známým a kamarádům. Přidávám zde tel.čislo přímo na manželku Petra. Může volat kdykoli je doma na nemocenské. Nic za to nechce ale je na vás zdali ji za to něco dáte. 603 140 464

                                        Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet