Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NVybliz - Profil | St 3.6.2026 14:03:31

    Já se z nich poseru, zas budeme příští rok svítit. 🤦

      NSharry - Profil | St 3.6.2026 5:16:32

      ŠUKI >>
      zdar.., kdyby jsi chtel, tak moje dcerka ti daruje tuto figurku..
      posli mi do sz adresu, poslu ti to postou, nebo k tobe sjedu vozem ..

        NDavid Fuzia - Profil | Út 2.6.2026 20:59:42

        Sharry >> kéž by toho hajzla chytli. To je hnus co se kolem toho pěkného revíru děje…

          NSharry - Profil | Út 2.6.2026 20:29:33

          F16 >>
          ahoj Zdendo.., je to tam uz roky... ty hrebiky jsou delany fakt precizne a spicky dobrousene..
          Jednoznacny umysl ublizit a nicit majetek.

          ja se divim, ze ho doted nikdo nechytl.. Tolik rybaru uz melo propichane gumy, voziky.., nekteri lide na to slapli. Na FB mi psal borec, ze tam ted nekdy nasli ježky z hrebiku a ma to byt na PČR ... Kdo vi ale.., apokud, tak to odlozi pro nedostatek dukazu..

            NŠUKI - Profil | Út 2.6.2026 20:20:36

            Nazdar všichni.
            Nemá někdo z vás tady tuto figurku? Sháním pro vnučku!!!
            Díky ŠUKI

              NF16 - Profil | Út 2.6.2026 19:55:03

              Sharry >> To už hraničí s trestným činem. Tomu se ani nechce věřit Tome.

                Ndraveček - Profil | Út 2.6.2026 19:45:21

                Sharry >> tomu hňupovi,polamat pazury,fakt štěstí,že malá nedošlapla na silu,chvili před tim běžela🤔

                  NSharry - Profil | Út 2.6.2026 19:09:13

                  bacha na to borci!! dnes jsem byl s dcerkami a @draveček se projit okolo Vrbky a mladsi dcerka si jebla do nohy na 3x zahnuty a zabrouseny hrebik u poloostrova.. projelo to botou, jak nic..Nastesti noha v poradku.. nedoslapla a dira je jen skrz botu.

                    Npajos33 - Profil | Po 1.6.2026 21:19:21

                    Zdar, kdyby někdo chtěl dávám na bazar Solith 3.6 100g (už má něco nachytáno) a budget distance method combo.

                      Ntrapeer - Profil | Po 1.6.2026 17:50:03

                      Dnešni překvapeni na Odře👍🎣👍🎣👍

                        Nxr125l - Profil | So 30.5.2026 8:29:40

                        Jorge >> To asi servala voda někomu z plotu při vyleté Odře .Zahrádky kolem Odry byly pod vodou .

                          NJorge - Profil | Pá 29.5.2026 17:48:22

                          Zdravim. Vcera na mikrostrymra necekany ulovek... Odra 100m nad vtokem porubky. Musel jsem do vody, abych sit 5x1m vymotal... 😡

                            NPařezz - Profil | Út 26.5.2026 18:59:31

                            Aktuálně z Bašky. Voda je stále na cestě pod hrází.

                              NPařezz - Profil | Út 26.5.2026 17:28:26

                              lubpro >> tak to jó. Ať se daří!

                                Nlubpro - Profil | Út 26.5.2026 16:49:03

                                Pařezz >> asi jsem nebyl ve správný den, protože týden před tím jsem na tom místěl asi 8 kaprů a několik cejnů, vítr byl jihozápadní, chytám na "Bombku", špatně se nastřelovala kukuřice proti větru.

                                  NSharry - Profil | Út 26.5.2026 16:39:01

                                  ŠUKI >>
                                  roztomila kopretinka..., presneji 😂😂☝

                                    NŠUKI - Profil | Út 26.5.2026 16:20:29

                                    Sharry >> Ale každý kdo tě nezná osobně , určitě si o tobě myslí žes pěkné kvítko 🤭

                                      NSharry - Profil | Út 26.5.2026 15:42:20

                                      draveček >>
                                      no jaaa...😂😂, ty mas tu vyhodu, ze me trochu znas no.. 🙈😂

                                        NPařezz - Profil | Po 25.5.2026 22:31:54

                                        Sharry >> já mám napsané dva řádky a cejni mi nedovolili si skoro ani sednout, furt ohnutý, ve hřbetě bolest do dneška. Už jsem se na to vysral a těším se na 16.6. Ryby mi dají pokoj, konečně budu pánem svého času 😂

                                          Ndraveček - Profil | Po 25.5.2026 21:56:43

                                          Sharry >> nevěřim🤔🐳🐟🐬😉

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet