Ostrava a okolí | MRK.cz

Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NShafi - Profil | So 2.5.2026 11:46:15

    račet >> Lidé odcházejí, vzpomínky zůstanou. Ať ti tam berou...

      NHora - Profil | Pá 1.5.2026 18:44:02

      Dnes to bylo u vody cejnobraní, chyceno celkem 10 ks cejna od 25 do 55 cm, menší cejni na žížalku, větší na bonduelku. Bylo fajn.

        Ndžigit - Profil | Čt 30.4.2026 21:43:49

        dal bych vzpominkovu.....

          NKalma - Profil | Čt 30.4.2026 21:23:41

          Byl to jeden z mála, který vždy ochotně a rád poradil, když člověk potřeboval. Dával mi ty nejlepší rady, když jsem začínal. Petře, ještě jednou a naposled velké díky, nikdy nezapomenu! Ať Ti tam nahoře koušou stejně, jako Ti vždy kousaly i tady dole😉

            Ndraveček - Profil | Čt 30.4.2026 13:48:46

            Velmi smutná zprava,vyborný rybář a kolega👍Upřimnou soustrast, rodině.

              NFryčer - Profil | Čt 30.4.2026 10:49:01

              Doprdele. Jeden z prvních členů Ostravy a okolí. Fajn chlap. Něco jsme spolu u vody na Odře zažili.
              Upřímnou soustrast rodině.
              Nezapomenu Petře.

                NMarcel - Profil | Čt 30.4.2026 9:29:36

                S Petrem jsem se viděl párkrát a to je hodně dávno... @Stroft R.I.P.

                  NŠUKI - Profil | Čt 30.4.2026 7:59:32

                  Dobří lidé odcházejí, hajzli zůstávají……
                  Ať ti to STROFŤÁKU bere i tam 💪

                    NCiffik - Profil | Čt 30.4.2026 7:37:04

                    račet >> Petra jsem, obdobně jako spoustu dalších z původního ostravského jádra, neviděl roky. Stejně mě ta zpráva dosti zasáhla. Nezbývá, než mu tam nahoře přát klidný vítr, ať může ty potvory šupinatý prohánět jak na moři tak při plavané.

                      NDart Ness - Profil | St 29.4.2026 23:45:19

                      Stroft zemřel ???
                      No to snad ne....

                        Ndžigit - Profil | St 29.4.2026 19:30:03

                        račet >> ups, to mně mrzí. Fajn chlap a skvělý rybář...
                        Upřímnou soustrast rodině :-(

                          NHora - Profil | St 29.4.2026 19:01:13

                          račet >> Petře, tak ať Ti tam nahoře koušou .

                            Nračet - Profil | St 29.4.2026 12:58:19

                            Zdravím vás kolegové rybáři musím vám s politováním oznámit že dnes zemřel po vážné nemoci PETR CHODURA vedený pod přezdívkou STROFT

                              NMarcel - Profil | Út 28.4.2026 17:09:51

                              Hledání PO pokračuje… dnes opět ani jeden. A tohle mě taky nepotěšilo 🫤

                                NHora - Profil | So 18.4.2026 22:35:54

                                Dnes opět na VT, před nahozením mě zkontrolovala rybářska stráž, na prvním fleku vytáhnuta plotička cca 5 cm, po přemístění další plotička cca 8 cm, je vidět, že po změně místa, je naděje na větší úlovek. Nástraha burison a žížalka. Rybářů pomálu, viděl jsem jenom 3 co chytali. Jinak bylo fajn.

                                  NHora - Profil | So 11.4.2026 23:07:03

                                  Dnes opět dopoledne u vody, vytáhnuto 3 cejni, 5 plotiček a jeden karásek, nástraha žížalka a dipovaný rohlíček.

                                    NŠUKI - Profil | Po 6.4.2026 23:11:17

                                    Hora >> Já bydlel naproti 😜

                                      NHora - Profil | Po 6.4.2026 23:06:03

                                      ŠUKI >> já zapomněl, Ty tam přestupuješ na autobus domů. 👍

                                        Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet