Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NŠUKI - Profil | Po 6.4.2026 22:54:14

    Hora >> Nový… už to bude 15-17let co ho otevřeli …🤔

      NHora - Profil | Po 6.4.2026 21:30:02

      ŠUKI >> bylo zavřeno, teď se chodí do nového kostela u bývalého Rozletu.

        NŠUKI - Profil | Po 6.4.2026 19:34:10

        Hora >> A pomodlil ses u kostela 🫢😜

          NHora - Profil | Po 6.4.2026 19:20:33

          Dnes odpočinek na VT, začalo to 4ma plotičkama od cca 8cm do 18 cm, potom jeden lopaťák upadl a při balení přišel jeden stříbrňák. Bylo fajn, pampelišky a tulipány už kvetou, třešně i jiné stromy taky .

            NMarcel - Profil | So 4.4.2026 6:25:27

            Sharry >> pohodička a klídek u vody, paráda😂

              NSharry - Profil | Pá 3.4.2026 19:54:26

              Marcel >>
              Antky aktualne pri prodlouzenem vikendu 🤭🙈🙈

                NMarcel - Profil | Pá 3.4.2026 16:40:46

                Sharry >> s Holátko Josef … trochu větší voda, některé tůňky nešly projít… ale jsou tam 👌

                  NSharry - Profil | Pá 3.4.2026 14:00:12

                  Marcel >>
                  s kym to sypeš?? 😊😊😄.., Honza nahani velke kapry kajsi na brčálu... , tak asi ma puntík.., bo chybi 🤭😄

                    NHonza7 - Profil | Pá 3.4.2026 9:46:46

                    Sharry >> Já tam byl druhý den a opravdu jsem neviděl, že by tam zůstaly v bahně ryby.

                      NMarcel - Profil | Pá 3.4.2026 9:16:29

                      Podle tradice se dnes mam umýt v potoce… 😊

                        NMarcel - Profil | Čt 2.4.2026 21:18:15

                        ŠUKI >> 🫣🤢🤢

                          NŠUKI - Profil | Čt 2.4.2026 20:36:29

                          Marcel >> Takový je život 🤫
                          A rybu dáme tam kde budeme chytat my….a kde asi😜

                            NMarcel - Profil | Čt 2.4.2026 20:30:27

                            ŠUKI >> 😱☹☹ no tvl…

                              NŠUKI - Profil | Čt 2.4.2026 20:08:08

                              Marcel >> Tady je foto ramena… to byly jiné…
                              Jenom tyto dvě… Hlavně že je to STÁLE. vedeno jako revír a stále se tam “sadi”ryba🤫
                              Kdyby každý rok to množství sýpli do Odry !!
                              Škoda slov …

                                NMarcel - Profil | Čt 2.4.2026 19:53:00

                                ŠUKI >> a ta “kaluž” je slepé rameno(foto před splavem)? 🫤 Jako děcko jsem na slepá ramena Ondrejnice chodil se splávkem, kamarád měl v Proskovicich babičku…
                                @Sharry ale zitra dopo budeš fit, ne? 🤭

                                  NŠUKI - Profil | Čt 2.4.2026 19:11:44

                                  zezi >> Ten jez je xy km proti proudu! Toto je splav u slepého ramena Ondřejnice , jestli víš kde to je 🤔

                                    Nzezi - Profil | Čt 2.4.2026 18:05:35

                                    ŠUKI >> nad Ondřejnicí opravují most??? Kuwa jak tam kdysi plavali jelci přes 50 cm a člověk je neukecal na nic na to nezapomenu a na prvního okouna přes 30 taky jak tam ležel ten strom... Bože vzpomínky 🥺

                                      NKreja - Profil | Čt 2.4.2026 16:20:49

                                      Tak hezké svátky ogaři ....

                                        NMarcel - Profil | Čt 2.4.2026 16:10:03

                                        ŠUKI >> tak já asi ukecat neumím :) objíždím to… ale už je vypsaná VZ na novou lávku, krásnou, ocelovou… velké betonové patky… nádhera to bude 🫣

                                          NSharry - Profil | Čt 2.4.2026 16:09:46

                                          Marcel >>
                                          velikonocni pivecko.. Zacinam dnes a koncim v pondeli 😁😁 i tricko uz mam nacgystane na pondeli 😂😂😂

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet