Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    MaloHp - Profil | Po 12.6.2017 9:51:58

    Chlapi, podařilo se někomu na Kalichu chytnout něco jiného než tu sprostou násadu? Přijde mi, že tam na to ti kapři z vysoka prdí.

      Darďas - Profil | Po 12.6.2017 9:26:25

      venca1 >> Zdar kolego.Kde v pátek zahajuješ?Noty už mám.

        Loveczhory - Profil | Ne 11.6.2017 22:53:01

        new88martin >> Přesně

          Lubo - Profil | Ne 11.6.2017 19:16:36

          Kapříci na rezavce provokují, ukazují se všude kolem, ale nějak nežeró. Tak jsem se aspoň bavil drobotinou

            Kotas122 - Profil | Ne 11.6.2017 19:05:43

            new88martin >> To prece meni mozne to by bylo poruseni sluzebniho predpisu a zakona to by si nemohli divolit...

              new88martin - Profil | Ne 11.6.2017 18:56:33

              Kotas122 >> jak budeš polda a budeš chytat ryby tak přece kolegovi pokutu nedají a ještě mu něco přivezou

                linkin - Profil | So 10.6.2017 12:55:55

                Kotas122 >> a navíc u toho vjezdu pod dálnici mají měštáci kameru...

                  venca1 - Profil | So 10.6.2017 12:52:39

                  Kotas122 >> Všude jsou zákazy vjezdu, a městapo tam řádí, jak černá ruka..-)

                    linkin - Profil | So 10.6.2017 12:47:04

                    Kotas122 >> No pokud vím zákaz platí pořád,včera jsem tam taky zahlédl pár aut a jak jsem se vracel už měli štítek od měštáků :D

                      Kotas122 - Profil | So 10.6.2017 12:14:44

                      Zdravim vsechny ...je na Vrbici povolen vjezd pod dalnici?Byl jsem z druhe strany a zahledl jsem bivaky a auta u nich?!Je nejaka zmena?!Jinac trava uz vesele roste do 2 metru!!!Dik Kotas

                        Darďas - Profil | Pá 9.6.2017 16:43:02

                        bumboš >> Nevadí.Znám kolem vody pytláckou stezku.:-)

                          bumboš - Profil | Pá 9.6.2017 16:40:25

                          Darďas >> Už jsou všechny vyprodány, na tebe nezbylo.

                            Darďas - Profil | Pá 9.6.2017 14:59:06

                            venca1 >> Zdar.Ještě se ti ozvu.Nebyl jsem totiž pro noty.Ale v pondělí mám v plánu je vyzvednout.

                              Darďas - Profil | Pá 9.6.2017 14:56:23

                              Dědek >> Komárů kvanta,ale řeka je už chytatelná.Alespoň do zítřka.Pak má trochu pršet a hlavně-vodáci mají sjíždění Moravice,tak se bude odpouštět.

                                Stroft - Profil | Pá 9.6.2017 14:29:42

                                Dědek >> Komaři byli včera OK. Spodovým rybám se nechce:-(

                                  venca1 - Profil | Pá 9.6.2017 14:10:12

                                  Darďas >> Hoj, kam jdeš v pátek zahajovat? pod Lhotecký jez?:-)

                                    Dědek - Profil | Pá 9.6.2017 13:38:49

                                    Darďas >> sakra, taky bych šel... Jak vypadá Odra? Je ještě moc komárů?

                                      Darďas - Profil | Pá 9.6.2017 13:36:27

                                      Dědek >> Všichni jsou na rybách.

                                        Dědek - Profil | Pá 9.6.2017 12:53:02

                                        tady snad chcípl pes... Na ostravských fórech je poslení dobou zcela mrtvo.... To se u vás nic nikde neděje?

                                          Marcel - Profil | Út 6.6.2017 19:45:57

                                          Lubo >> gumárny Zubří, mají tam volně loženou drť a vrátný chodí na obchůzky :)
                                          venca1: loni, předloni i několik let zpět, ale víš jak to je, dneska žerou slávisty, zítra klokany...

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet