Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NFlicek - Profil | Út 6.6.2017 19:26:10

    HozmyHempi >>Zkus se treba poptat i tady https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=619045

      NHozmyHempi - Profil | Út 6.6.2017 18:03:43

      draveček >> Super děkuji ti moc za informace.

        NLubo - Profil | Út 6.6.2017 17:59:48

        Marcel >> a jak s taktikou krmení ? Plech, nebo wobler?

          Ndraveček - Profil | Út 6.6.2017 17:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          HozmyHempi >> Ahoj,místo kde budete mít závody je louka,s dobrým přístupem do vody.Při podobných závodech se převážně nejvíce loví plotice,je tam sposta okounů a ouklejí.Chytají se ,ale i kapři,takže můžete mít o zábavu dobře postaráno.Dělička a bič bude podle mě dobře chytatelná,ale klouzák dál od břehu bych taky nezatracoval.Hloubka bude tak okolo 2-2,5 metrů.

            Nvenca1 - Profil | Út 6.6.2017 17:45:59

            Marcel >> Máš to vyzkoušené?..-))

              NMarcel - Profil | Út 6.6.2017 17:41:05

              Lubo >> od 16.6. velké gumy - slávisty a od října identické malé gumy... ale to mu asi nepomůže :)

                NNeznaboh:-D - Profil | Út 6.6.2017 15:49:25

                Jaxon Satori Frt 600 2 ks vcetne nc. Novy navin 0.28 mm Jaxon crocodail. U vody 3 x. Jen osobko cena 700 oba

                  NStroft - Profil | Út 6.6.2017 8:46:39

                  Všem děkuji.

                    NLubo - Profil | Út 6.6.2017 8:46:34

                    Darďas >> Já bych taky poradil, ale jednak jsem tam byl naposledy před deseti lety a jednak jsem na tom s tím braním podobně

                      NTicmin - Profil | Út 6.6.2017 8:34:15

                      Stroft >> To by mně zajímalo, kolik by vážil potom kluk? :))) Velká gratulace dědo a vše nej do života vnučce i rodičům.

                        NDarďas - Profil | Út 6.6.2017 8:27:08

                        Lubo >> Já bych poradil.Ale za prvé -mi to nebere nikde a za druhé -nemám noty,takže nevím jak to tam vypadá.

                          NLubo - Profil | Út 6.6.2017 8:20:10

                          Pánové a dámy, nebuďte škrobi a poraďte HozmiHempimu níže s Benešovem.

                            NLubo - Profil | Út 6.6.2017 8:12:42

                            Stroft >> takový mladík a už dědeček :-))) Ale samozřejme taky blahopřeji. A vem ji k vodě ať ví, kam se narodila :-))

                              NShafi - Profil | Út 6.6.2017 1:44:33

                              Stroft >>Dědo Petře, vše nejlepší k vnučce a hodně štěstí a zdraví v životě. A mamince jen hodně radosti a spokojenosti.

                                NGil l - Profil | Út 6.6.2017 0:47:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kratas >> Uff !!! Zpracování fotek z III. ročníku Junior Cupu bylo náročné. Pěkného materiálu bylo mnoho a výběr kterou fotku vybrat nebyl jednoduchý. Reportáž už ale visí na adrese :

                                http://krouzek.msporuba1.cz/akce-2017---jejich-zhod​noceni-a-fotky_/iii_-rocnik-r-spekt-junior-cup-cert​aky-2017

                                PS: váhy ryb zobrazené na displeji váhy jsou brutto, to znamená, že se od zobrazených vah odečítal 1 kg jako váha vážicího saku .

                                  NDědek - Profil | Po 5.6.2017 22:55:44

                                  Stroft >> Doufám, že jí pořádně zapiješ, ať je svěží a zdravá... :-)

                                    NStroft - Profil | Po 5.6.2017 22:46:26

                                    Dědek >> Moc děkuji. Vnučka, 4,16kg. Zatím vše OK.

                                      NDědek - Profil | Po 5.6.2017 22:42:49

                                      Stroft >> Petře, tak to příkmi velké gratulace. Doufám, že jsou fšici zravý a v pohodě. Vnuk, vnučka, oba, nebo trojčata? :-)))

                                        NStroft - Profil | Po 5.6.2017 22:36:27

                                        Dědek >> V klidu, ode dneška jsem rovněž dědek:-) A jak známo dědečci jsou už neškodní:-)

                                          NDědek - Profil | Po 5.6.2017 22:29:34

                                          Stroft >> přesně... umíš mi číst myšlenky, asi si dám na tebe trochu pozor :-)))

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet