Ostrava a okolí | MRK.cz

Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NStroft - Profil | Po 5.6.2017 22:20:18

    Dědek >> To určitě, neb 16tého to začne. Jupíííí

      NDědek - Profil | Po 5.6.2017 22:17:53

      Stroft >> No, snad to v druhé půlce měsíce, bude lepší....

        NStroft - Profil | Po 5.6.2017 22:16:53

        Dědek >> Byl jsem jen na chvilku, vice méně, jen zjistit stav bzučící populace:-( Ryba je aktivní ale komáři také.

          NDědek - Profil | Po 5.6.2017 22:09:52

          Stroft >> Ahoj. Byl si nahoře na potoku? Ještě je tam tolik komárů?

            NStroft - Profil | Po 5.6.2017 22:07:19

            Flicek >> šnůru urveš v nejslabším místě, stejně tak jako u silonu, tedy, ve valné většině v uzlu. Nevýhoda šňůry je, kratší délka náhozu a větší viditelnost pod vodou.

              NHozmyHempi - Profil | Po 5.6.2017 20:55:03

              Ahoj kolegové, chtěl jsem se Vás zeptat zda byste nědo neměl pár informací o revíru na Ostravsku OPAVA 2 C. Chystáme se tam s dětmi z rybářského kroužku na závody a jelikož se jsme až v plzeňska nemáme možnost si dojet vodu vyzkoušet. Nechci vědět jak chytat a tak ale spíš jaká je nejlepší vybavení které zvolit a na jaký výskyt ryb se připravit.
              Předem díky za odpovědi může být i do sz.

                NFlicek - Profil | Po 5.6.2017 20:43:44

                Tak s petikilem za sto metru sem tak nejak pocital.Na snuru jsem jeste nikdy nechytal,tak zatim nad ni jen uvazuju.Ale par dotazu bych jeste na vas kluci mel.Jake jsou vyhody nebo spise nevyhody snury pri vlaceni a hlavne,kde tu snuru prervu,kdyz budu kajsik viset za haluz na protejsim brehu?

                  NDědek - Profil | Po 5.6.2017 13:38:40

                  Kratas >> Milane paráda, koukl jsem...

                    NKratas - Profil | Po 5.6.2017 11:55:30

                    Dědek >> soukromý revír u Čunína - dej si do vyhledávače Čertovy rybníky - Prostějov - pro děti užasná voda

                      NStroft - Profil | Po 5.6.2017 9:57:28

                      Flicek >> Ano od Dragonu. S dobrou šňůrou, počítej cenu od 4kč za metr. Za zlomek ceny, můžeš koupit číňana. Záleží co od toho očekáváš a na jaké "trhací" vodě chytáš. Osobně ty čínské vibrátory nemám rád, ale chytat se s tím dá.

                        NPikess - Profil | Po 5.6.2017 7:36:53

                        Flicek >> a nebo 4 pramenna taktez kastking z alika 500m za 8,8 dolaru :-) pouzivam 0,10, 0,16 a 0,18.. Trochu vybledne, ale za ty kroupy dobrý :-) ..

                          Nsmike - Profil | Po 5.6.2017 6:28:15

                          Flicek >> to je snura od Dragonu.dobra, ale ne moc levna, pokud zacinas.ve fishing marktu si kup 4 pramennou J Braid od Daiwy. pokud bys chtel cekat mesic, tak 8 pramenna od Kastkingu z Aliexpressu vyjde 270 m na cca 12 dolaru.

                            NFlicek - Profil | Po 5.6.2017 5:04:45

                            Stroft >> To je primo nejaka znacka?

                              NStroft - Profil | Ne 4.6.2017 22:56:24

                              Flicek >> HM8X. Asi top.

                                NGil l - Profil | Ne 4.6.2017 22:39:20

                                Fotky z 3. ročníku Junior cup-u zpracovávám. Je toho hodně a bude se na co dívat :-)
                                Teď dám zatím jednu ochutnávku.

                                  Npetr222 - Profil | Ne 4.6.2017 22:02:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  odpoledne na odře dvakrát kapr 41 a jeden línek 42 .
                                  krásné dopoledne.

                                    NDědek - Profil | Ne 4.6.2017 20:01:37

                                    Kratas >> kde to je?

                                      NKratas - Profil | Ne 4.6.2017 19:18:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pokračování - v rámci soutěže pro děti vyhlášena soutěž o největšího kapra v kategorii doprovod.No a vyhrál náš kamarád Bobeš z našeho týmu Klaisovci - který skončil čtvrtý.No ještě pár foteček.Víc foteček nemám - ale Gil vedoucí výpravy - fotil jako blázen,takže vydržte - až je dostanem na naše stránky ihned dám vědět.No a náš největší kapr u dětí byl 11.33 kg a dospělí byl 13,55kg.Ahoj

                                        NFlicek - Profil | Ne 4.6.2017 19:17:53

                                        Synci robi tudy kdosik aji privlac?Potreboval bych helfnut se snuru.

                                          NKratas - Profil | Ne 4.6.2017 19:14:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Další podařený víkend,tři družstva - když pominu kamarády od Čvachty(konečné vítěze) - tak čtvrté,šesté a desáté místo paráda.Více fotek najdete na https://www.facebook.com/events/266518703750477/363​415280727485/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2229%22%2C%2​2ref_notif_type%22%3A%22admin_plan_mall_activity%22​%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D¬if_t=adm​in_plan_mall_activity¬if_id=1496566785701017.
                                          Velmi hustá a kvalitní akce pro děti . - pokračování

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet