Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NDědek - Profil | Ne 4.6.2017 16:47:00

    Lubo >> to si nemyslím. Jsem přesvědčený, že by sis s nimi nerozuměl ani znakovou řečí, tedy by ses dozvěděl prd... :-)

      NLubo - Profil | Ne 4.6.2017 16:43:33

      Dědek >> netuším. Připadalo mi netaktní se jich na soulož ptát :-)))

        NDědek - Profil | Ne 4.6.2017 15:16:17

        Lubo >> už se ti kapříci třou?

          NLubo - Profil | Ne 4.6.2017 12:28:19

          Nic si z toho nedělejte, já taky nic. Chodím teď na jeden, pro mne nový revír, kapříci se mi hážou před pruty a nic :-)))

            NFlicek - Profil | Ne 4.6.2017 11:07:49

            Lubo >>Ryba sla na hod,bohuzel to byli jen ouklejky,plotice a karasi.Vydrzel jsem do 23:00 a doufal v neco vetsiho,ale prdlajs.

              NKalma - Profil | Ne 4.6.2017 10:48:33

              Lubo >> Jedna ploticka a spálené záda:-))) Na to, že jsem byl na luxusním fleku, jsem totálně vyhořel! Ale přes den už byl pořádný pařák, tak se to trošku dalo čekat. V každém případě Odřenka je fakt překrásná dáma;-)

                NLubo - Profil | Ne 4.6.2017 9:11:18

                A jak se vám mládenci dařilo na Odře?

                  NFlicek - Profil | So 3.6.2017 23:39:22

                  Kalma >> Svata pravda,uplne v pohode.Ale na to kolik toho plavalo po vode uplne bez problemu.

                    NKalma - Profil | So 3.6.2017 22:02:52

                    Flicek >> Klidně si tam zajeď. Dnes jsem tam byl taky s feederem a úplně v pohodě;-)

                      NTaareK - Profil | So 3.6.2017 21:15:18

                      Zdravim jezdi nekdo na Revir Kuboň kde se tam da parkovat jen u cesty nebo aj nekde jinde

                        NFlicek - Profil | So 3.6.2017 14:02:17

                        Kluci prosim vas plave ted na Odre hodne toho odkvetleho bordela?Takova ta bila bavlnka co se planta a silon.Chcu vecer vyrazit,ale na feeder bych s tim bordelem nemel sancu.

                          Nivan123456 - Profil | Pá 2.6.2017 21:06:21

                          Zdar, nevíte někdo tel.cislo na Tomáš Vojkuvka, je to porybny z hrabuvky. Dík Ivan

                            Npocatek - Profil | Čt 1.6.2017 11:48:34

                            Kraui >> diky za info.at se dari.

                              NŠUKI - Profil | Čt 1.6.2017 0:09:58

                              Darďas >> To musí kalit Opa,nahoře jenom nepatrně přikalená a klesá do normálu.

                                NKraui - Profil | St 31.5.2017 20:12:06

                                pocatek >> Zdar z Wishe jsem objednaval a vždy vše dorazilo za mne ok

                                  Nsmike - Profil | St 31.5.2017 20:10:38

                                  Milan 66 >> kdyby to mela delat moja firma, tak bojuju klidne i za metro z ostravy do praglu:-)))

                                    NMilan 66 - Profil | St 31.5.2017 19:45:27

                                    smike >> selsky rozum mi rika, ze je to temer nemozne a tady se dela studie proveditelnosti!!! Byl nekdo s těch pajtašků u te řeky se aspoň podivat??
                                    Tady ty studie a akce zemanova vodni stezka dunaj - odra -labe me vzdycky dovedou vytocit.

                                      Nsmike - Profil | St 31.5.2017 19:34:11

                                      Milan 66 >> vsak prijedes vlakem a dal muzes lodi:-)))

                                        NMilan 66 - Profil | St 31.5.2017 19:32:23

                                        Lubo >> Odra splavná do Mošnova!!! To jim tam nestačí ten pruser s těmi kolejemi?

                                          NDědek - Profil | St 31.5.2017 19:29:06

                                          Shafi >> díky, zajedu se tam podívat. Byl jsem ve Feroně a asi v pěti železářství, smolík, nikde jsem nenašel...

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet