Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    Shafi - Profil | St 31.5.2017 19:25:10

    Dědek >> Fasteners ,spojovací materiály. Bylo mi to doporučeno, když jsem sháněl Whitworthův závit, jako záslepku kapřáku. Ale vzpomněl jsem si na to až teď, když ses ptal. Musím tam taky zajet.

      Dědek - Profil | St 31.5.2017 19:06:38

      Shafi >> co to je za firmu?

        Shafi - Profil | St 31.5.2017 18:58:10

        Dědek >> Kdyby se ti nikdo neozval, zkus se zeptat tady. Třeba ti pomůžou, nebo tam najdeš, co hledáš. https://mapy.cz/s/1HoPT

          pocatek - Profil | St 31.5.2017 18:55:22

          Ahoj lidi ma nekdo zkusenost z internetovim obchodem wish.predem diky.

            Dědek - Profil | St 31.5.2017 18:39:15

            Chlapci, nejste někdo zámečník? Potřeboval bych vyrobit dva závity, cca. 5 cm dlouhé (bych upřesnil). Jedná se o závity, co jsou na hlásičích, vidličkách, rohatinkách a podobně. Jedná se prý o anglický závit a nemůžu ho nikde sehnat. Jen dva kousky....

              Lubo - Profil | St 31.5.2017 18:35:12

              Milan 66 >> zajímavé, že se o tom vždycky začne mluvit před volbami. Hold vděčné téma, jak oblbovat lidi, aby to vypadalo, jak že se o tento region politici starají. Ale odkud vezmou vodu, které i tak ubývá, to už neřeknou :-)))

                Darďas - Profil | St 31.5.2017 18:07:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Odra po dešti.Jako kafe.

                  mirdas7777 - Profil | St 31.5.2017 15:08:41

                  Milan 66 >> Ahoj Milánku, uvidíme.

                    Milan 66 - Profil | St 31.5.2017 15:03:14

                    mirdas7777 >> Hojky!!! To bude možná tak v roce 2050.:-) Jestli vůbec. Nevěřím těm plánům, ale borci za to vezmou jistě dobré chechtáky!!

                      alien5.7 - Profil | St 31.5.2017 15:03:00

                      Nevztahuje se 7kg Bile ryby i na limit nočnic😅😅😅😅😅​😅😅😅

                        ŠUKI - Profil | St 31.5.2017 14:06:09

                        Petr.OVA >> Já dopoledne také něco málo :-)))

                          Marcel - Profil | St 31.5.2017 12:28:36

                          Petr.OVA >> jako že jich ještě 20 zajdeš nasbírat?
                          :)

                            Okuník - Profil | St 31.5.2017 6:53:40

                            Velouš >> Pěkného koňa si porval jen tak dál, super.

                              Velouš - Profil | Út 30.5.2017 16:31:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dneska bylo fajně na potoku :-)

                                ŠUKI - Profil | Út 30.5.2017 7:29:09

                                Kratas >> Ty wole ŘEZNIK.On ještě funguje? Vzpomínám jak za mých mladých závodních let jsme během závodů v RT třikrát "otáčeli" mouchu z důvodu silného protivětru (dle pravidel CIPS jsme na to měli prý právo) aspoň jsme ho o tom tehdy přesvědčili :-)))

                                  Kratas - Profil | Ne 28.5.2017 17:58:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Odborný dozor na ZU

                                    Kratas - Profil | Ne 28.5.2017 17:56:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    2.část

                                      Kratas - Profil | Ne 28.5.2017 17:54:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Včera Dolní Benešov a lov na závodech Zlatá udice - 1.část

                                        Kalma - Profil | Ne 28.5.2017 17:02:52

                                        Velouš >> Pochopil jsem:-))) Díky

                                          Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet