Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NVelouš - Profil | Ne 28.5.2017 16:01:58

    Kalma >> Gratuluji, jsem chtěl napsat😂

      NVelouš - Profil | Ne 28.5.2017 12:18:31

      Kalma >> Nádherný kousek, kratuluji😉

        NPlacis - Profil | Ne 28.5.2017 10:33:13

        Zdar kolegové rybáři. Na jedněch závodech jsme dostali dost poukázek na odběr zboží, ale nám se z toho nic moc nehodí. Kdo by měl zájem tak si přes mne může něco objednat a já mu to pak doručím. Cena bude určitě podstatně nižší než v e-shopu.
        K dispozici je toto:

        www.garantbaits.sk 100euro

        www.paraznavijaku.cz 1500,-kč

        www.fishingart.cz 3000,- kč

        http://www.carp-only.com/cz-sk 1500,- kč

        jedná se většinou o kuličky a nějaké methoďaky.

        Jinak pište do osobních zpráv.

        Děkuji.

          NKalma - Profil | So 27.5.2017 22:06:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Velouš >> Ahoj, včera jsem Ti malinko záviděl tu Tvou velrybu a dnes se mi povedl taky osobáček;-) Sice to není metr, ale i těch 75cm mně neskutečně potěšilo!!! Když jsem zažil, co dokáže takový amur, tak si ani nedovedu představit, jak musel vyvádět ten Tvůj! Jsou to překrásné okamžiky, které v nás zůstanou do smrti a to je SUPER!

            NTomáš - Tom - Profil | So 27.5.2017 10:39:39

            bumboš >> Pěkné, bohužel turbíny vykonají své.

              Nchalmi - Profil | So 27.5.2017 10:20:06

              Lubo >> ty ryby tam jsou jen díky povodním a jak jsem psal ty karasy tam svaz nasypal ...:-):-)

                Nbarysek115911 - Profil | So 27.5.2017 6:51:58

                chalmi >> Díky.. jen jak sem šel s heřmanaku tak jsem nad tím uvažoval,jak to tam je no :D. Lesník vím že je chovný.

                  NVelouš - Profil | Pá 26.5.2017 22:28:17

                  Lubo >> ani kost neoliznul😀

                    NLubo - Profil | Pá 26.5.2017 21:47:18

                    chalmi >> jo, to jsou ty tůně směrem k Bohumínu. Chodí tam půlka cikánského Bohumína. Opravdu se tvrdí, že to nepatří pod ČRS a zde není potřeba ryb. lístek. Podle toho, jaké tam jezdí "existence", tak bych i věřil, že se o ty kaluže nikdo nestará. Ale na rovinu, z ryby pocházejíci z této vody, bych teda nepozřel ani kousek :-)))

                      NVelouš - Profil | Pá 26.5.2017 21:18:01

                      Štítek samozrejme byl... Mam nachytane kapry přes devadesát cm.. Ale ten amur mi udelal neskutečnou radost!!! Nádherný váleček nabouchany energii jako bomba😀

                        NDědek - Profil | Pá 26.5.2017 21:00:58

                        Velouš >> byl li vezír prostorný, rybu nepoškodil, jen trochu stresoval :-), osobně nevidím žádný problém. A že si ji pustil, i když jsi ji měl napsanou? A co je komu do toho? Proč by si jí nemohl pustit zpět? Taky jsem vzal ukázat dceři krásného urostlého lína domů a potom jsme ho byli spolu pustit zpět....

                          NF16 - Profil | Pá 26.5.2017 20:59:06

                          Velouš >> Myslím,že je to v pohodě.Jen někde chtějí při přechování ryby přes noc štítek se jménem a s adresou na vezírku.Je to v řádu.Gratuluji ke krásné rybě:-)

                            Nchalmi - Profil | Pá 26.5.2017 20:53:20

                            venca1 >> jsou to dulni propadliny a chodil jsem tam mnoho let......krom rybářů tam nikdo jiný nechodí :-):-) .... Před pár lety se rybářský svaz zbavoval Karasu tak je tam šupnul ...:-)

                              NVelouš - Profil | Pá 26.5.2017 20:53:06

                              A teď otazka😂jestli jsem se zachoval správně 😀 rybu jsem chytnul ve 23:58 zapsal jsem, dal do veziru, ráno jsme zrobili fotku... A pak mi nějak utekla😂

                                NVelouš - Profil | Pá 26.5.2017 20:46:34

                                Díky za gratulace... Hoši nádherný životní zážitek!!! Byla to tak neskutečná ryba.. Že jsem nemohl použít podložku ale raději jsem obětoval svůj mega člun na puštěný vodou aby si fešák neublížil.. Lidi si klepali na čelo že to stou péči přeháním 😂

                                  Nvenca1 - Profil | Pá 26.5.2017 20:44:01

                                  chalmi >> To že je to nerevír, tak neznamená, že nikomu nepatří, tak s tím chytáním podle libosti dost opatrně..)

                                    NDědek - Profil | Pá 26.5.2017 20:39:32

                                    Velouš >> velká gratulace k tvému úspěchu, a trocha mé závisti.
                                    Prd, má pořádná závist :-)))

                                      Nchalmi - Profil | Pá 26.5.2017 20:38:57

                                      barysek115911 >> ahoj ty oka jsou nerevir tudíž můžeš chytat jak je líbost .. teď tam asi budou ryby po té velké vodě jinák to bylo už vydrancované ... krom lesníků ten je chovný

                                        NKalma - Profil | Pá 26.5.2017 20:36:05

                                        Velouš >> Gratuluji, krásná ryba!!!

                                          Nchalmi - Profil | Pá 26.5.2017 20:35:16

                                          Velouš >> tak to je obr závidím a gratuluji :-):-):-)

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet